Inteligentna taśma LED Yeelight Lightstrip Plus

Yeelight Lightstrip Plus to pasek z diodami LED, który pozwoli na łatwe i wygodne spersonalizowanie oświetlenia w domu. Paskiem można sterować z poziomu aplikacji mobilnej oraz głosowo dzięki Asystentowi Google / Alexa.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 100 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Opłać do 12:00 a wyślemy jescze dziś!

Zapłać w ciągu:

12 godz. 00 min. 00 sek.
Wysyłka jutro

Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus

Inteligentny pasek LED Xiaomi to coś, co pokochasz już od pierwszego użycia. Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus pozwala w pełni uwolnić swoją kreatywność poprzez dostosowanie jasności oraz barwy światła do własnych preferencji. Co więcej wykorzystanie diod LED najwyższej jakości zapewnia pracę przez długi czas i jednocześnie minimalizuje migotanie, które męczy nasze oczy.

Prosta możliwość rozbudowy

Xiaomi zadbało o to, aby inteligentny pasek LED został zaprojektowany tak, aby spełnić wymagania każdego z użytkowników. Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus ma długość 2 metrów, ale kupując dodatkowo Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus Extension o długości 1 metra możemy wydłużyć taśmę LED do aż 10 metrów. Co ważne w zestawie znajdziemy zasilacz, który bez trudu poradzi sobie z dostarczeniem energii do tak długiego paska LED. To sprawia, że jakiekolwiek dodatkowe zakupy nie będą konieczne!

Dedykowana aplikacja mobilna

Inteligentna taśma LED Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus łączy się z dedykowaną aplikacją mobilną poprzez sieć Wi-Fi. Aplikacja ta jest dostępna zarówno na smartfony z systemami Android jak i iOS. Narzędzie to pozwala zarówno na zmianę koloru oraz jasności światła jak i na stworzenie własnych scen czy zdalne sterowanie oświetleniem. Oczywiście, jak na inteligentne urządzenie Xiaomi przystało, nie zabrakło także możliwości sterowania poprzez Asystenta Google oraz Alexę Amazonu!

Atmosfera dokładnie taka o jakiej marzysz

Pasek LED Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus może stworzyć w wybranym pomieszczeniu atmosferę, która do tej pory nie była osiągalna. Wszystko za sprawą możliwości sterowania kolorem oraz natężeniem światła poprzez dedykowaną aplikację mobilną dostępną zarówno na smartfony z systemem Android jak i iOS. Dodatkowo całość została zaprojektowana tak, aby wpasować się w każde wnętrze!

Obudź w sobie kreatywność

Inteligentna taśma LED Xiaomi może być wykorzystana nie tylko jako oświetlenie pokoju, ale także stać się elementem wystroju i odmienić dane pomieszczenie. Niezależnie od tego, gdzie będziesz chciał wykorzystać Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus giętka konstrukcja pozwoli na montaż w dosłownie każdym miejscu. Daj się ponieść fantazji i stwórz coś, co przyciągnie wzrok!

Światło zmieniające się w rytm muzyki

Poprzez dedykowaną aplikację mobilną możemy także włączyć synchronizację oświetlenia z aktualnie odtwarzaną muzyka. Tym samym taśma LED Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus będzie zmieniać kolor w zależności od piosenki. Słuchanie ulubionej muzyki z inteligentnym paskiem LED będzie przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Stwórz klimat, który zostanie z tobą na dłużej!

GPX4016RT
219 Przedmioty

Specyfikacja

Moc
7,5W (2 m), 26,6W (10 m)
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Funkcje
Łączność z aplikacją mobilną, zmiana koloru, jasności i temperatury barwnej, sterowanie głosowe z Asystentem Google / Alexa, synchronizacja z odtwarzaną muzyką
Długość
200 cm
Zawartość zestawu
Pasek LED, adapter, wtyczka, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)

Rekomendowane dla Ciebie