Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5"

Xiaomi tablet graficzny z powierzchnią roboczą o przekątnej 13.5" z baterią pozwalającą nawet na 365 dni pracy!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Xiaomi

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5"

99,00 zł
3,0/5
Towar obecnie niedostępny

Tablet Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5”

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5” to tablet graficzny wyposażony w specjalny, czuły wyświetlacz LCD. Sprzęt wykrywa wiele poziomów nacisku, a dzięki załączonemu do zestawu rysikowi, wrażenia z pisania są jeszcze lepsze. Tablet Xiaomi oferuje również długi czas pracy na baterii.

Ucz się rysować z Mi LCD Writing Tablet!

Zawsze chciałeś nauczyć się rysować, ale nie wiedziałeś w co się wyposażyć? Tablet Xiaomi - Mi LCD Writing Tablet oferuje wyświetlacz LCD przyjmujący formułę folii ciekłokrystalicznej, dzięki czemu pismo jest niezwykle wyraźne, a czuły panel sprawia, że odczucia z pisania i rysowania są niezwykle naturalne.

Tablet Xiaomi to świetna zabawka dla dzieci

Dzieci uwielbiają rysować i to niezależnie od wieku. Często na taką zabawę musisz poświęcić wiele rys papieru, kredek i ołówków. Xiaomi tablet graficzny to świetna i nowoczesna alternatywa, którą pokochają dzieci. Dzięki mobilności i niewielkim wymiarom, Mi LCD Writing Tablet możesz mieć zawsze przy sobie, co sprawia, że dziecko będzie mogło rysować nawet w podróży.

Tablet Xiaomi - jeden przycisk i usuwasz wszystko!

Potrzebujesz coś szybko zapisać, ale na tablecie znajdują się stare notatki? Nie masz czym się martwić! Za pomocą specjalnego przycisku natychmiast usuniesz wszystkie zapiski, a tablet Xiaomi od razu stanie się gotowy do pracy!

Wygodne pióro zapewnia szerokie możliwości tabletu Xiaomi

Dołączone do zestawu pióro oferuje najlepsze wrażenia z pisania i rysowania po tablecie Xiaomi Mi Writing Tablet. Dzięki niskiej wadze wynoszącej zaledwie 7 gramów, pióro nie męczy dłoni i nie powoduje pewnego dyskomfortu. Niezbyt duże wymiary sprawiają, że z pióra mogą korzystać nawet dzieci. Xiaomi tablet graficzny to idealny produkt dla każdego!

Xiaomi tablet graficzny - Twój codzienny asystent

Musisz zapisać jakieś ważne informacje? A może potrzebujesz zrobić sobie czytelne notatki na sprawdzian? Z pomocą przyjdzie Xiaomi tablet graficzny! Na Mi Writing Tablet możesz zapisać wszystko, co potrzebujesz, a za pomocą specjalnego przełącznika Erase Block zablokujesz możliwość przypadkowego wyczyszczenia zapisków.

 

Z Xiaomi Mi Writing Tablet 13.5” zabawa trwa bez końca!

Wiele gier i zabaw opiera się na rysowaniu i pisaniu. Dzięki tabletowi graficznemu Xiaomi zabawa nie musi skończyć się w momencie zapisania ostatniej czystej kartki papieru. Będziesz mógł bawić się ze swoim dzieckiem tak długo jak macie na to ochotę!

BHR4245GL

Specyfikacja

Przekątna ekranu
13.5
Wyświetlacz
LCD, Stały polimerowy wyświetlacz ciekłokrystaliczny z miękką folią
Funkcje
Czujnik nacisku, Blokada zawartości ekranu, Przycisk odświeżenia ekranu
Kolor
Biały
Grubość
7 mm
Szerokość
225 mm
Wysokość
318 mm
Waga
345 g
Zawartość zestawu
Tablet, rysik, instrukcja obsługi
chat Komentarze (1)
3,0/5