Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Nowoczesne słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic zapewnią jeszcze lepsze wrażenia podczas odtwarzania ulubionej muzyki!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 100 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Xiaomi

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

149,00 zł
Brutto

Dostępność


Dostawa

Dostawa: 24h

 
Oczekujemy na dostawę towaru!

Oczekujemy na dostawę towaru!

Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Słuchawki bezprzewodowe Basic 2 od Xiaomi to inteligentne i nowoczesne urządzenie do odtwarzania muzyki oraz prowadzenia rozmów. Douszna konstrukcja słuchawek zapewnia najwyższy komfort i dopasowanie, a innowacyjne czujniki pozwalają na łatwe sterowanie. Earphones 2 Basic posiadają wbudowany mikrofon, dzięki czemu można z ich pomocą nawiązywać połączenia telefoniczne oraz internetowe, a także wydawać polecenia głosowe. Muzyka zatrzymuje się automatycznie, gdy czujnik wykryje, że słuchawki zostały zdjęte z uszu, a ładowanie uruchomi się za każdym razem, gdy sprzęt audio zostanie schowany do etui. Gdy poznasz słuchawki Mi True Wireless 2 Basic, odłożysz z pewnością na bok wszystkie przewodowe urządzenia do odtwarzania muzyki. Koniec z plączącymi się kablami. Czas wykorzystać pełen potencjał bezprzewodowej technologii Bluetooth oraz sprzętów elektronicznych marki Xiaomi!

Mi True Wireless 2 Basic – czysty dźwięk z pełnym i głębokim basem

Mi True Wireless to sprzęt dedykowany audiofilom oraz miłośnikom filmów i seriali. Słuchawki bezprzewodowe Basic 2 zapewniają doskonałej jakości czysty dźwięk, z pełnym i głębokim basem. W urządzeniu zastosowano wysokiej klasy głośniki o wielkości 14,2 mm, obsługujące zaawansowane technologie AAC (Advanced Audio Coding) oraz kodeki SBC (Low Complexity Subband Codec). Format AAC oferujący lepszą jakość dźwięku to nie jedyne nowoczesne rozwiązanie, jakie zastosowano w Mi True Wireless Earphones 2 Basic. Słuchawki zostały wyposażone w duży przetwornik (7,2 mm), który odpowiada za przetwarzanie i odwzorowanie dźwięku, a także wykorzystują najnowszą technologię LHDC Bluetooth (Low Latency High-Definition Audio Codec). Dzięki temu dźwięki o wysokiej częstotliwości są wyraźne, a średnie tony miękkie i przyjemne dla ucha. Eliminowane są również szumy (dzięki zastosowaniu reduktora szumów DSP) i opóźnienia podczas przesyłania dźwięku przez kodek Bluetooth.

Słuchawki Mi True – szybkie parowanie ze smartfonem i wysoka jakość połączenia Bluetooth

Słuchawki Mi True współpracują z oprogramowaniem dla urządzeń mobilnych MIUI. Są one kompatybilne z urządzeniami z zainstalowanym system iOS lub Android. Po otwarciu etui na ekranie smartfonu pojawi się okienko pop-up do szybkiego, automatycznego parowania urządzeń poprzez Bluetooth*. Wireless 2 Basic zostały wyposażone w mikroprocesor Bluetooth 5.0, dzięki czemu sprzęt osiąga wyższe prędkości transmisji i lepszą kompatybilność. Dźwięk jest czysty zarówno podczas słuchania muzyki, jak i w czasie rozmów telefonicznych prowadzonych za pomocą wbudowanego podwójnego mikrofonu. Dzięki Mi True Wireless Earphones 2 Basic będziesz mógł bez problemu rozmawiać ze swoimi najbliższymi przez internetowe komunikatory, bez potrzeby wkładania ręki do kieszeni i wyciągania z niej smartfonu. Zasięg urządzenia wynosi do 10 m, co sprawia, że jego użytkowanie jest niezwykle wygodne także podczas przemieszczania się. 

Słuchawki bezprzewodowe Earphones 2 Basic – ładowanie zestawu słuchawkowego na najwyższym poziomie

Słuchawki Mi True Wireless możesz ładować automatycznie, za każdym razem, gdy włożysz je do etui (które pełni rolę power banka). Sprzęt korzysta z funkcji szybkiego ładowania – czas ładowania słuchawek w etui wynosi około 2,5 godziny, a jeśli użytkownik chce zasilić baterię urządzenia w sposób standardowy, da się je naładować do pełna w ciągu zaledwie godziny – półtorej. Całkowity czas pracy baterii Earphones 2 Basic wynosi do 14 godzin, natomiast bez ładowania słuchawki bezprzewodowe zapewnią Ci do 4-5 godzin ciągłego odtwarzania audio (po jednym pełnym naładowaniu baterii). To imponujący rezultat, zważywszy na to, że pojemność pojedynczej słuchawki wynosi 43 mAh.

Earphones 2 Basic – nowoczesne inteligentne czujniki i jeszcze łatwiejsze sterowanie

Earphones 2 Basic korzysta ze zdobyczy najnowszych technologii. Słuchawki bezprzewodowe Basic 2 posiadają wbudowane czujniki optyczne i czujnik podczerwieni oraz korzystają z funkcji inteligentnego wykrywania ucha. Zadaniem sensorów jest wykrywanie (w czasie rzeczywistym), czy słuchawki są aktualnie noszone. Po zdjęciu słuchawek z uszu odtwarzanie muzyki lub filmu zatrzymuje się automatycznie. Mi True Wireless 2 Basic to także łatwe sterowanie. Wystarczy kliknąć dwukrotnie, by uzyskać dostęp do muzyki, aktywować asystenta Google lub nawiązać połączenie telefoniczne, bez dotykania smartfonu. To idealne rozwiązanie, nie tylko wtedy, gdy słuchasz muzyki w drodze do pracy czy uprawiając sport, ale także podczas odtwarzania muzyki razem z bliską osobą, dzieląc z nią jedną słuchawkę. Podzielona konstrukcja bezprzewodowa pozwala korzystać swobodnie z jednej lub dwóch słuchawek, w zależności od potrzeb.

* funkcja działa jedynie z określonymi modelami smartfonów Mi i Redmi. Aby móc z niej skorzystać, wymagane jest posiadanie odpowiedniego, kompatybilnego modelu smartfona, wskazane jest także, by na urządzeniu zainstalować najnowszą wersję oprogramowania dla urządzeń mobilnych MIUI.

BHR4089GL1

Specyfikacja

Czas działania
do 20h (ładowaniem przez etui)
Łączność
Bluetooth 5.0
Pasmo przenoszenia
20 - 20 000 Hz
Impedancja
32 Ω
Wyjścia / wejścia
USB-C
Funkcje
Sterowanie dotykowe, Automatyczne włączanie i parowanie, Możliwość korzystania z jednej słuchawki, Obsługa technologii AAC/LHDC, Redukcja szumów
Kolor
Biały
Waga
48g (zestaw)
Zawartość zestawu
Słuchawki bezprzewodowe, etui ładujące, przewód USB-C, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)