Lampa dezynfekująca XiaoDa UVC Lamp

Zamów telefonicznie:

 

Przewidywana dostawa jutro
Przewidywana dostawa pojutrze
Przewidywana dostawa najbliższy dzień roboczy
Sprawdź

Opis produktu

Lampa bakteriobójcza Xiaoda UVC

Xiaoda UVC to nowoczesna lampa bakteriobójcza do domu. Urządzenie korzysta z technologii UVC, która wykazuje właściwości bakteriobójcze i sterylizacyjne. Lampy UV bakteriobójcze to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o czystość i sterylność pomieszczeń w domu. Emitowane przez Xiaoda promieniowanie UVC zabija 99,9% bakterii i wirusów, a przy tym jest ono bezpieczne dla dezynfekowanych urządzeń. Lampa dezynfekująca została wykonana z materiału kwarcowego najwyższej jakości, co wpływa na jej długą żywotność (nawet do 10 000 godzin pracy). Zastosowanie lampy dezynfekującej pozwala pozbyć się alergenów odzwierzęcych, a także zneutralizować toksyny wydzielane przez popularne materiały budowlane (takie jak np. formaldehyd czy ftalany). Lampa ultrafioletowa bakteriobójcza Xiaoda UVC niweluje również nieprzyjemne zapachy wydobywające się z pralki lub lodówki oraz pozostałości po dymie papierosowym. Korzystanie z Xiaoda UVC jest bardzo proste, dzięki czemu każdy może się pozbyć niechcianych drobnoustrojów i roztoczy z najbliższego otoczenia.

Lampy UV bakteriobójcze – doskonała ochrona przed bakteriami i drobnoustrojami

Xiaoda UVC to lampa ultrafioletowa bakteriobójcza, która korzysta z technologii UVC. Sterylizacja pomieszczeń UV stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o czystość w domu. Promieniowanie UVC zabija aż 99,9% bakterii i wirusów, przy czym jest ono całkowicie bezpieczne dla dezynfekowanych urządzeń. Lampy UV bakteriobójcze są niezbędne w pomieszczeniach takich jak sypialnia, łazienka, salon czy kuchnia. Sterylizacja dwuwarstwowa, za pomocą UV oraz ozonu, pozwala pozbyć się zarówno drobnoustrojów, jak i nieprzyjemnych zapachów (np. dymu papierosowego).

Lampa ultrafioletowa Xiaoda UVC z systemem ozonowania

Poza technologią UVC lampa ultrafioletowa bakteriobójcza Xiaoda wykorzystuje także system ozonowania. Celem procesu ozonowania jest nie tylko dezynfekowanie pomieszczeń, ale i także ich deakaryzacja (zlikwidowanie alergenów wziewnych i kontaktowych) oraz deodoryzacja (neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów). Dezynfekcja za pomocą lampy bakteriobójczej z funkcją ozonowania pozwala pozbyć się bakterii, wirusów, roztoczy oraz grzybów i ich przetrwalników. Jest skuteczna także wobec szkodliwych alergenów i toksyn. Ozonowaniu warto w szczególności poddać takie pomieszczenia, jak łazienka oraz kuchnia, zwłaszcza jeżeli w domu są zwierzęta. Jest ono wskazane także do pokojów, w których znajdują się dywany i zasłony.

Xiaoda UVC – lampa dezynfekująca z 30-minutowym czasem pracy

Lampa ultrafioletowa bakteriobójcza Xiaoda UVC posiada 30-minutowy cykl oczyszczania. Na uwagę zasługuje szybkość sterylizacji lampy dezynfekującej – urządzenie jest w stanie odświeżyć pomieszczenie wielkości od 5 do 9 metrów kwadratowych, w ciągu zaledwie 15 minut.

Xiaoda UVC – lampa ultrafioletowa bakteriobójcza z mocną baterią

Xiaoda UVC to lampa ultrafioletowa bakteriobójcza z dużym akumulatorem litowo-jonowym. W środku zastosowano baterię o pojemności wynoszącej aż 1800 mAh. Jak ładowana jest lampa bakteriobójcza przenośna? W tym celu wystarczy podłączyć urządzenie do źródła zasilania poprzez port ładowania micro USB. Odpowiedni przewód do ładowania wchodzi w skład zestawu.

Lampa bakteriobójcza przenośna Xiaoda UVC – łatwa w użyciu

Lampa bakteriobójcza do domu Xiaoda UVC jest bardzo prosta w użyciu. Aby wysterylizować powietrze i powierzchnię przedmiotów, wystarczy ją włączyć. Gdy lampa dezynfekująca Xiaoda pracuje, należy opuścić pomieszczenie. Niewskazane jest także, aby spoglądać bezpośrednio na źródło światła.

Aby włączyć lampę ultrafioletową Xiaoda, należy przytrzymać przycisk zasilania przez 3 sekundy, aż zacznie migotać niebieska kontrolka. Następnie użytkownik ma 30 sekund na to, aby opuścić pomieszczenie. Lampa bakteriobójcza do domu wyłączy się automatycznie po 30-minutach jednego cyklu roboczego.

Xiaoda UVC – lampa ultrafioletowa bakteriobójcza wykonana z materiałów najwyższej jakości

Lampy UV bakteriobójcze marki Xiaoda zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Lampa bakteriobójcza przenośna Xiaoda UVC składa się z rurki kwarcowej, aluminium oraz stali nierdzewnej, dzięki czemu cechuje się wysoką żywotnością. Żarówkę, którą zamontowano w lampie dezynfekującej, także wyróżnia długa żywotność, może ona pracować do około 10 000 godzin.

Lampa bakteriobójcza przenośna pozwoli Ci zdezynfekować każde pomieszczenie

Z lampą ultrafioletową Xiaoda UVC łatwo pozbędziesz się niemile widzianych w domu bakterii, owadów czy też roztoczy. Lampa bakteriobójcza przenośna jest lekka, waży jedynie 62 g – dzięki temu z urządzenia można korzystać we wszystkich pomieszczeniach domowych – w sypialni, salonie, kuchni oraz łazience.

XUV
3 Przedmioty

Specyfikacja

Moc 2.5W
Skuteczność oczyszczania 99.9% bakterii
Wyjścia / wejścia MicroUSB
Zasilanie Akumulatorowe, 1800 mAh
Funkcje 30-minutowy cykl oczyszczania
Kolor Czarny
Szerokość 62 mm
Wysokość 135 mm
Zawartość zestawu Lampa, przewód MicroUSB, instrukcja obsługi

Oferowane usługi

Opinie klientów

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.