Xiaomi Mi Portable Air Compressor

Pompka elektryczna Xiaomi Mi Portable Air Compressor z wbudowanym akumulatorem. Urządzenie to idealnie sprawdzi się jako wsparcie podczas podróży rowerowych, przejażdżkach na hulajnogach elektrycznych oraz wyjazdów samochodem.

Recenzja pompki elektrycznej

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 100 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Xiaomi

Xiaomi Mi Portable Air Compressor

199,00 zł
Brutto

Dostępność


Oczekujemy na dostawę towaru!

Przenośna pompka elektryczna Xiaomi Mi Portable Air Compressor

Przenośna pompka elektryczna Xiaomi to sprzęt, który bez problemu można zabrać ze sobą w plecaku lub torbie. Mi Portable Air Pump doskonale sprawdzi się zarówno do uzupełnienia powietrza w kole samochodu, roweru jak i hulajnogi elektrycznej. Koniec zamartwiania się o to, czy Twój pojazd ma właściwie napompowane opony!

Pompka dla aktywnych użytkowników

Mi Portable Air Pump może pełnić rolę elektrycznej pompki rowerowej, którą bez trudu zapakujemy do plecaka. Jej kompaktowe wymiary i niewielka waga nie będą stanowiły jakiegokolwiek dodatkowego utrudnienia czy balastu. Co więcej dzięki dostępności uniwersalnych przyłączy sprzęt ten może być używany z każdego rodzaju wentylem. Mi Portable Air Pump może być wykorzystana także do napompowania kół w wózku dziecięcym czy nawet w piłce!

Samochodowa pompka elektryczna, którą zawsze możesz mieć przy sobie

Oczywiście Mi Portable Air Pump poradzi sobie nie tylko z mniejszymi pojazdami, ale także bez trudu uzupełni powietrze w kołach samochodowych. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że możemy ukryć ją w dowolnym schowku samochodowym, a możliwość ładowania tradycyjnym przewodem USB sprawi, że doładowanie baterii będzie możliwe także dzięki ładowarce samochodowej.

Pojemna bateria i wygoda

Pompka elektryczna Xiaomi Mi Portable Air Pump została wyposażona w baterię o pojemności 2000 mAh, która pozwoli naładować jedno koło samochodowe lub kilka razy uzupełnić powietrze w oponach mniejszych pojazdów, takich jak hulajnogi elektryczne, rowery czy wózki dziecięce. Dodatkowo dzięki złączu MicroUSB pompkę można ładować przy pomocy zwykłej ładowarki do telefonu lub ładowarki samochodowej!

DZN4006GL

Specyfikacja

Zasilanie
Akumulatorowe 2000 mAh
Poziom hałasu
80 dB
Długość
45,3 mm
Szerokość
71 mm
Wysokość
124 mm
Waga
500 g
Zawartość zestawu
Pompka z końcówką rowerową, końcówka samochodowa, końcówka z igłą do piłek, przewód USB, pokrowiec
chat Komentarze (0)