Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

Nowoczesny, ultrawydajny oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro H o zdolności oczyszczania CADR na poziomie 600 m³/h. Oczyszczacz poradzi sobie w pomieszczeniach o powierzchni do 200 m² i wyposażony jest w czytelny, dotykowy wyświetlacz OLED i laserowy czujnik zanieczyszczeń.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Xiaomi

Xiaomi Mi Air Purifier Pro H

1 449,00 zł
Towar obecnie niedostępny

Xiaomi Mi Air Purifier Pro H - zadbaj o swoje (i nie tylko) zdrowie

Prowadzenie zdrowego stylu życia to nie wszystko. Powietrze jest pełne pyłków i drobinek, które negatywnie wpływają na nasze zdrowie. Sezon grzewczy się zaczyna, a to oznacza jeszcze większy poziom zanieczyszczenia powietrza. Właśnie w tym może pomóc nam Xiaomi Mi Air Purifier Pro H.

Oczyszczasz powietrza stworzony do dużych pomieszczeń

Xiaomi Mi Air Purifier Pro H jest w stanie oczyścić nawet 600 m3 powietrza w ciągu godziny. To tyle, ile zmieści się na powierzchni do 72 m2. Jeśli posiadasz duże mieszkanie bądź dom, to właśnie ten oczyszczacz nada się do niego idealnie.

Duży filtr wysokiej klasy

Dzięki zastosowaniu dużego filtra wysokiej jakości, Xiaomi Mi Air Purifier Pro H jest w stanie zatrzymać nawet bardzo dużo zanieczyszczeń z powietrza, którym oddychamy w naszym domu. Poradzi sobie nawet z drobnoustrojami, co szczególnie może pomóc w aktualnym jesienno-zimowym sezonie.

Filtr HEPA H13

Filtr HEPA, który zastosowano w Xiaomi Mi Air Purifier Pro H filtruje 99.5% zanieczyszczeń w postaci cząsteczek stałych. Skutecznie zatrzyma znaczną większość cząsteczek o wielkości nawet 0.3 µm. To skutecznie pomoże w walce ze smogiem oraz będzie przydatne dla alergików.

Filtr węglowy poradzi sobie ze szkodliwymi gazami

Xiaomi Mi Air Purifier Pro H wyposażony jest w filtr węglowy, który jest w stanie poradzić sobie z 99.7% szkodliwych gazów, które znajdują się w powietrzu. Nie jest mu straszny formaldehyd, dym papierosowy, a nawet pomoże zlikwidować nieprzyjemne zapachy.

Nowoczesny, wydajny system czyszczenia

Xiaomi Mi Air Purifier Pro H posiada zaawansowany system oczyszczania powietrza. W jego skład wchodzi siatka, górny kanał zwrotny, silnik bezszczotkowy, wentylator odśrodkowy oraz dolny kanał kierunkowy. Dzięki temu, oczyszczacz ten jest w stanie bardzo szybko oczyścić sporą ilość powietrza. Producent deklaruje nawet do 10000 litrów na minutę.

Nowoczesny system monitorowania stanu powietrza

Oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier Pro H posiada bardzo dokładny, laserowy sensor cząsteczek. Z jego pomocą możemy stale monitorować stan powietrza w pomieszczeniu. Nie musisz doposażać się w dodatkowy sprzęt do tego, ten oczyszczacz to potrafi!

Nawet nie zwrócisz na niego uwagi

W najniższym trybie pracy, Xiaomi Mi Air Purifier Pro H emituje hałas na poziomie jedynie 34.1 dB. To mniej więcej takie natężenie, jak na spokojnej ulicy. Nie będzie on zatem problematyczny w sypialni czy salonie.

BHR4280GL1

Specyfikacja

Zdolność oczyszczania (CADR)
600 m³/h
Skuteczność oczyszczania
91% — formaldehydy i inne szkodliwe substancje, 99,97% — cząsteczki do 0,3 μm, 99,99% — cząsteczki do 2,5 μm, bakterii, metali ciężkich i substancji organicznych, 100% — duże cząsteczki
Zalecany obszar pracy
do 200 m2
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Typ filtra
Filtr adsorpcyjny z węglem aktywnym, Filtr HEPA (wysokowydajny filtr cząstek stałych), Podstawowy filtr PET
Inteligentne moduły
Wyświetlacz OLED, czujnik jakości powietrza, Czujnik temperatury i wilgotności
Zasilanie
Przewodowe 220V
Funkcje
Czujnik światła, regulacja prędkości wiatru, tryb automatyczny, tryb nocny, ulubiony tryb, zabezpieczenie przed dziećmi
Poziom hałasu
od 34,1 dB do 65 dB
Kolor
Biały
Długość
310 mm
Szerokość
310 mm
Wysokość
738 mm
Waga
9,6 kg
Zawartość zestawu
Oczyszczacz powietrza, przewód zasilający, filtr, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)

Rekomendowane dla Ciebie

  • Towar obecnie niedostępny