Xiaomi Mi Air Purifier 2H

Nowoczesny oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H został wyposażony w wydajny, cylindryczny filtr klasy H13 z wkładem węglowym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, oczyszczacz radzi sobie z najdrobniejszymi zanieczyszczeniami, a także zmniejsza ilość kurzu i alergenów w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo urządzenie można połączyć z aplikacją mobilną Android oraz iOS, by monitorować jakość powietrza i zdalnie sterować oczyszczaczem.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Xiaomi

Xiaomi Mi Air Purifier 2H

499,00 zł
Towar obecnie niedostępny

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H to nowoczesne rozwiązanie przygotowane z myślą o poprawie jakości powietrza w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywamy. Dzięki zaawansowanej technologii i najlepszemu filtrowi H13 oczyszczacz powietrza Xiaomi wykrywa najdrobniejsze zanieczyszczenia i dostosowuje moc silnika do aktualnych warunków.

Czyste powietrze w Twoim domu lub biurze

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H sprawdzi się idealnie w każdych warunkach. Poprawa jakości powietrza w sypialni? Nie ma problemu. Niwelacja nieprzyjemnych zapachów w kuchni lub salonie? Bez najmniejszego trudu. Redukcja szkodliwych cząstek z powietrza w biurze? Oczyszczacz powietrza Xiaomi załatwi sprawę w kilkanaście minut, a wszystkie jego działania można będzie podglądać z poziomu smartfona.

Oczyszczanie powietrza z pyłków, kurzu i cząsteczek PM2.5

Oczyszczacz powietrza Xiaomi dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym i zastosowaniu najlepszego na rynku filtra H13 oczyszcza powietrze z wielu elementów, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie domowników lub pracowników. Mi Air Purifier 2H podczas filtracji może zatrzymać kurz, pyłki oraz szkodliwe cząsteczki PM2.5. Wszystko dzieje się w pełni automatycznie, bez naszej ingerencji.

Walcz z wirusami i bakteriami z Mi Air Purifier 2H

Połączenie oczyszczacza powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H z filtrem HEPA 13 sprawia, że filtrowane są nie tylko szkodliwe cząsteczki PM2.5, pyłki czy kurz, ale także wirusy oraz bakterie. Tym samym w momencie, gdy przebywamy w domu czy mieszkaniu nie musimy martwić się tym, że w powietrzu unoszą się zarazki. Oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2H zadba o nasze bezpieczeństwo przez całą dobę!

Nieprzyjemne zapachy znikną na zawsze

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H nie tylko zlikwiduje znajdujące się w powietrzu kurz, pyłki i inne szkodliwe cząsteczki, ale także jest w stanie zniwelować nieprzyjemne zapachy po środkach czystkości lub odpadach. Dzięki filtrowi z włókna węglowego użytkowania oczyszczacz powietrza Xiaomi oznaczać będzie koniec z amoniakiem, formaldehydami, benzenem i innymi szkodliwymi substancjami, które mogą znajdować się w powietrzu.

Efektywne oczyszczanie powietrza

Specjalnie zaprojektowana budowa oczyszczacza powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H sprawia, że urządzenie jest w stanie oczyścić pomieszczenie o powierzchni 37 m2 w ciągu 10 minut. Wysoka zdolność oczyszczania na poziomie (CADR) 260 m³/h oznacza, że wystarczy tylko uruchomić oczyszczacz Xiaomi, by już po chwili cieszyć się czystym powietrzem w domu lub biurze.

Xiaomi Mi Air Purifier 2H jest cichym urządzeniem

Oczyszczacz powietrza Xiaomi powstał z myślą o użytkownikach. Z tego powodu specjalnie zaprojektowane wentylatory podczas standardowej pracy nie przeszkadzają osobom znajdującym się w pobliżu - czy to domownikom, czy też pracownikom - gdyż ich głośność wynosi zaledwie 33 dB. W przypadku większego zanieczyszczenia powietrza, Mi Air Purifier 2H może zwiększyć obroty, co skutkować będzie pracą o głośności na poziomie 66 dB, czyli zbliżonej do pracy standardowego odkurzacza. W tym trybie jednak powietrze oczyszczone zostanie bardzo szybko i już po kilku minutach urządzenie powróci do cichej pracy.

3-stopniowa filtracja powietrza

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2H wyposażony został w specjalnie zaprojektowany system filtracji. Podwójny system wiatraków i nowoczesne, 3-warstwowe filtry zadbają o to, by oczyszczanie powietrza było jak najbardziej efektywne, a użytkownicy urządzenia jak najszybciej i jak najdłużej mogli cieszyć się czystym powietrzem.

Łączność z aplikacją i zdalne sterowanie

Xiaomi Mi Air Purifier 2H może łączyć się z aplikacją mobilną Xiaomi Home, dostępną na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Z poziomu aplikacji mobilnej można zdalnie zarządzać oczyszczaczem, monitorować jego pracę, sprawdzać żywotność filtrów oraz automatyzować jego zadania, by jeszcze bardziej poprawić efektywność oczyszczania powietrza w domu lub w biurze.

FJY4026GL

Specyfikacja

Zdolność oczyszczania (CADR)
260 m³/h
Skuteczność oczyszczania
91% — formaldehydy i inne szkodliwe substancje, 99,3% — cząsteczki do 0,3 μm, 99,99% — cząsteczki do 2,5 μm, bakterii, metali ciężkich i substancji organicznych, 100% — duże cząsteczki
Zalecany obszar pracy
do 37 m2
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Typ filtra
Filtr klasy H13 (filtr adsorpcyjny z węglem aktywnym, filtr HEPA (wysokowydajny filtr cząstek stałych), podstawowy filtr PET)
Inteligentne moduły
Czujnik jakości powietrza, Czujnik temperatury i wilgotności
Zasilanie
Przewodowe 220V
Poziom hałasu
od 33 dB do 66 dB
Kolor
Biały
Długość
240 mm
Szerokość
240 mm
Wysokość
520 mm
Waga
4,2 kg
Zawartość zestawu
Oczyszczacz powietrza, przewód zasilający, filtr, instrukcja obsługi
chat Komentarze (1)

Rekomendowane dla Ciebie