YI Home Camera 1

Rewolucyjna kamera do monitoringu WiFi. YI Home Camera to nowoczesne rozwiązanie do monitorowania domu, firmy oraz wszystkiego co dla Ciebie ważne!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
YI

YI Home Camera 1

109,00 zł
Towar obecnie niedostępny

Kamera domowa YI Home z WiFi

Kamera YI Home to prawdziwe centrum monitoringu, które zawsze będzie w zasięgu ręki. Niezależnie od tego czy chcesz zamontować ją w domu, biurze czy w sklepie sprawdzi się ona doskonale i sprawi, że nic nie umknie Twojej uwadze. Obraz nagrywany w rozdzielczości HD w połączeniu z diodami podczerwieni sprawia, że wszystko będzie czytelne zarówno w dzień jak i w nocy!

Zobacz jeszcze więcej dzięki szerokokątnemu obiektywowi

Obiektyw szerokokątny o kącie widzenia wynoszącym aż 111 stopni sprawi, że pole widzenia w porównaniu do konkurencyjnych kamer jest znacznie szersze. Tym samym YI Home będzie w stanie objąć większą część pomieszczenia, a to sprawi, że nic nie umknie twojej uwadze. Dodatkowo w aplikacji mobilnej, dostępnej zarówno na smartfony z systemem iOs jak i Android, możemy wykorzystać 4-krotny zoom pozwalający nam przyjrzeć się wybranemu fragmentowi obrazu z bliska.

Możliwość podglądu zawsze i wszędzie

Zmiana ustawień kamery odbywa się poprzez dedykowaną aplikację mobilną dostępną zarówno na smartfony z systemem Android jak i iOS. Aplikacja ta pozwala także na podgląd w czasie rzeczywistym oraz, wykorzystując wbudowany w kamerę YI Home czujnik ruchu, na wykrycie obecności niechcianej osoby. W momencie, gdy urządzenie wykryje ruch momentalnie otrzymamy powiadomienie na nasz smartfon.

Wróć do nagrań z przeszłości

Aplikacja mobilna pozwala także na podgląd wszystkich archiwalnych nagrań znajdujących się na karcie pamięci. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby przejrzenie wielu godzin materiału mogło odbyć się w ciągu kilku chwil. Szybko znajdziesz interesujący cię fragment i będzie mógł go przeanalizować tak, aby nic nie umknęło twojej uwadze. Kamera YI Home nieustannie nagrywa obraz w pętli i nadpisuje starsze nagrania.

Doskonała jakość także w nocy

Wbudowane diody podczerwieni sprawiają, że obraz jest w pełni czytelny i ostry nie tylko w dzień, ale także w nocy. Nawet w całkowitej ciemności będziesz w stanie sprawdzić czy ktoś nieproszony znajduje się w Twoim domu lub mieszkaniu, a także sprawdzić czy dzieci spokojnie śpią.

Firma nieustannie pod Twoim okiem

Oczywiście kamera do monitoringu YI Home to rozwiązanie, które może być wykorzystane nie tylko w domu, ale także w biurze, magazynie czy sklepie. Tym samym Twój biznes zawsze będzie pod ręką i to niezależnie od tego, gdzie będziesz aktualnie się znajdować. Dodatkowo wbudowany mikrofon oraz głośnik ułatwi komunikację z pracownikami także w formie wideokonferencji!

Dodatkowa przestrzeń w YI Cloud

Oprócz możliwości podglądu na żywo czy zapisywania wszystkich nagrań na karcie pamięci istnieje także możliwość skorzystania z chmury YI Cloud. Chmura ta oferuje dodatkowe miejsce na pliki, które są w pełni zabezpieczone z wykorzystaniem najnowocześniejszych systemów szyfrowania. Dzięki temu nawet w momencie, gdy karta pamięci ulegnie uszkodzeniu będziesz mieć dostęp do archiwalnych nagrań!

Poznaj prawdziwe oblicze zwierzaka

Jeśli chcesz mieć oko na swoje zwierzaki w momencie, gdy nikogo nie ma w domu to kamera YI Home bez problemu sprosta temu wyzwaniu. Możliwość wykrycia ruchu pozwoli ci na błyskawiczną reakcję, a podgląd na żywo pozwoli sprawdzić co w danej chwili przyszło zwierzakowi do głowy.

Bezpieczeństwo dzieci na zupełnie nowym poziomie

Dzieci są bez wątpienia oczkiem w głowie rodziców. Z kamerą do monitoringu YI Home będziesz mógł przenieść ich bezpieczeństwo na zupełnie nowy poziom. Możliwość wyznaczenia strefy, w której wykrywany będzie ruch sprawia, że, gdy dziecko znajdzie się w miejscu dla niego niebezpiecznym momentalnie otrzymasz powiadomienie na swój smartfon. YI Home, za sprawą wbudowanego mikrofonu oraz głośnika, można także wykorzystać jako elektroniczną nianię!

YHS-113-IRPL-BIALY

Specyfikacja

Model
YI Home 720p
Obiektyw
szklany
Kąt widzenia
111,2°
Rozdzielczość wideo
720p przy 20 kl/s
Wizja nocna
Tak, do 5 metrów
Podczerwień
8 lamp 940nm
Obsługiwane protokoły
IPV4, UDP, TCP, HTTP, DHCP, P2P
Pamięć
Karta MicroSD 8-32 GB
Łączność
WiFi 2.4GHz 802.11 b/g/n
Standard łączności
WiFi
Zasilanie
Przewodowe
Funkcje
Wykrywanie ruchu, powiadomienia na smartfon, komunikacja audio
Kolor
Biało-czarny
Długość
80 mm
Szerokość
32,1 mm
Wysokość
111,4 mm
Waga
226,7 g
Zawartość zestawu
Kamera, przewód MicroUSB, ładowarka
chat Komentarze (0)

Rekomendowane dla Ciebie

  • Towar obecnie niedostępny

YI Outdoor Camera

Cena 349,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • Towar obecnie niedostępny

YI Home Camera 2

Cena 249,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • Towar obecnie niedostępny

YI Home Camera 1080p AI+

Cena 139,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • Towar obecnie niedostępny
  • Towar obecnie niedostępny

Kami Wire-Free Outdoor Camera

Cena 349,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • Towar obecnie niedostępny