Xiaomi Mi Computer Monitor Light Bar

Nowoczesna lampka do pracy przy komputerze Xiaomi Mi Computer Light Bar to rozwiązanie, które nie zajmuje dodatkowego miejsca na biurku!

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Xiaomi

Xiaomi Mi Computer Monitor Light Bar

229,00 zł
Towar obecnie niedostępny

Lampa do monitora Xiaomi Mi Computer Monitor Light Bar

Xiaomi Mi Computer Monitor Light Bar to specjalna lampa biurkowa, którą możesz wygodnie przymocować do swojego monitora. Nie tylko zaoszczędzisz przestrzeń w swoim miejscu pracy, ale również otrzymasz możliwość zmiany kąta oświetlenia, temperatury barwowej, jak i samej jasności. Lampę zasilisz za pomocą nowoczesnego złącza USB typu C.

Dyskretny włącznik

Mi Computer Monitor Light Bar obsłużysz za pomocą wygodnego i intuicyjnego włącznika. Naciśnięcie kontrolera sprawi, że lampa się uruchomi. Gestem okrążania górnej części włącznika zmienisz jasność, a kręcąc całą obudową ustawisz temperaturą barwową i dostosujesz ją do swoich potrzeb. Nie przejmuj się kablami! Włącznik działa bezprzewodowo, a więc możesz umieścić go w dowolnym miejscu i kontrolować lampę. 

Wygodne mocowanie Mi Computer Monitor Light Bar

Dzięki świetnie zaprojektowanej konstrukcji, instalacja lampy Xiaomi jest niezwykle wygodna i łatwa. Mi Computer Monitor Light Bar zamocujesz za pomocą magnetycznego przyciągania. Od razu po podłączeniu lampy do źródła zasilania, ta uruchomi się i będzie gotowa do pracy.

Dostosuj Mi Computer Monitor Light Bar do swoich potrzeb!

Lampa do monitora Xiaomi świeci symetrycznym światłem, co sprawia, że dostosujesz ją do swoich potrzeb. Możesz ją regulować w zakresie 25 stopni, co zapobiega oślepianiu, jak i odbijaniu światła w monitorze. 

Wytrzymała konstrukcja lampy do monitora Xiaomi

Lampa Xiaomi Mi Computer Monitor Light Bar została wykonana z wysokiej jakości metalu, co sprawia, że jest ona wytrzymała i solidna. Deklarowana żywotność lampy to aż 25000 godzin. Korpus w kolorze głębokiej czerni sprawia, że wygląda ona świetnie, a także pasuje do każdej aranżacji i kolorystyki miejsca pracy.

Sam wybierz źródło zasilania lampy Mi Computer Monitor Light Bar

Lampa do monitora Xiaomi wymaga zasilania o mocy tylko 5 W. To sprawia, że możesz ją podłączyć - za pomocą przewodu USB typu C - do dowolnego źródła. Może to być zarówno power bank, jak i port USB w Twoim monitorze lub komputerze, a nawet ładowarka do Twojego telefonu. Bezprzewodowy pilot zasilany jest za pomocą powszechnych baterii AAA.

BHR4838GL

Specyfikacja

Moc
5W
Łączność
WiFi 2.4 GHz (z pilotem)
Temperatura barwna
2700 – 6500 K
Strumień światła
700 lm
Barwa światła
Biała
Żywotność
25000 godzin
Zasilanie
Przewodowe (USB-C)
Kolor
Czarny
Długość
448 mm
Szerokość
23 mm
Wysokość
23 mm
Zawartość zestawu
Lampka, baza montażowa, przewód USB-C, pilot zdalnego sterowania, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)

Rekomendowane dla Ciebie