Tronsmart W3PTA, 3x USB, 3A

Tronsmart W3PTA to innowacyjna ładowarka ścienna, wspierająca dwa standardy ładowania – QuickCharge 3.0 oraz VoltIQ. Urządzenie posiada dwa porty USB-A korzystające z VoltIQ oraz trzeci port USB-A, wspierający technologię QuickCharge 3.0. Dzięki temu z pomocą W3PTA szybko naładujesz naraz trzy różne sprzęty. System VoltIQ to autorska technologia Tronsmart, pozwalająca na automatyczny dobór parametrów pracy ładowarki, w zależności od potrzeb podłączonego urządzenia. Natomiast QuickCharge 3. 0 to ultraszybkie ładowanie. Ładowarki z tym systemem potrafią w 30 minut naładować sprzęt do nawet 70%.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 100 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Tronsmart

Tronsmart W3PTA, 3x USB, 3A

79,00 zł
Brutto

Dostępność

Dostawa

Dostawa: 24h

 
Ostatnie sztuki w magazynie

Ostatnie sztuki w magazynie

Tronsmart W3PTA – trzy ładowarki w jednym urządzeniu

Tronsmart W3PTA to nowoczesna ładowarka sieciowa, korzystająca z dwóch standardów ładowania – VoltIQ oraz Qualcomm Quick Charge 3.0. Urządzenie posiada trzy porty USB, co pozwala ładować jednocześnie do trzech różnych sprzętów. Jedna poręczna kostka o kompaktowych wymiarach sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży.

W3PTA – ładowarka kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi

Ładowarka ścienna Tronsmart W3PTA może ładować nie tylko smartfony z systemem iOS, czy Android, ale także inne urządzenia mobilne. Sprzęt marki Tronsmart jest kompatybilny ze wszystkimi liczącymi się na świecie producentami. Poza ładowaniem telefonu można do niego jednocześnie podłączyć także tablet, aparat fotograficzny, kamerę sportową, power bank lub inne urządzenie z interfejsem USB.

Tronsmart W3PTA – więcej mocy przy zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa

Dzięki Tronsmart W3PTA możesz ultraszybko naładować urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. W przypadku standardowych ładowarek prąd stały wynosi około 1-1,5A. Natomiast W3PTA może ładować urządzenia prądem osiągającym nawet do 3,0 A. Urządzenie korzysta z najnowszych systemów zabezpieczeń – inteligentny system VoltIQ automatycznie dobierze maksymalny prąd i napięcie. W3PTA korzysta także z nowoczesnych funkcji chroniących przed przeciążeniami, przepięciami i przegrzaniem.

Tronsmart W3PTA – super szybkie ładowanie dzięki Quick Charge 3.0

Ładowarka ścienna Tronsmart W3PTA została wyposażona w jeden port ładowania Quick Charge 3.0. Co to za technologia? System stworzony przez Qualcomm pozwala ładować urządzenia mobilne nawet 4 razy szybciej. Standardowe ładowarki w pół godziny ładują sprzęt do około 18%. Tymczasem Tronsmart W3PTA, a także inne ładowarki z systemem Quick Charge 3.0, w tym samym czasie napełnią urządzenie energią do ponad 70%. Technologia ta stale się rozwija, w porównaniu z poprzednim systemem Qualcomm pozwala ona osiągnąć wydajność większą o 40%.

Tronsmart W3PTA – zautomatyzowany system doboru prądu i napięcia dzięki VoltIQ

Ładowarka ścienna Tronsmart W3PTA została wyposażona w dwa porty ładowania VoltIQ. Co to za technologia? Jest to autorski system stworzony przez firmę Tronsmart. Sterownik zastosowany w W3PTA wykrywa automatycznie najlepsze parametry ładowania dla danego sprzętu i dopiero wtedy dobierane jest maksymalne oraz optymalne napięcie. Dzięki technologii VoltIQ można szybko naładować telefon, tablet i inne urządzenia, nie martwiąc się o ich parametry ładowania. Wystarczy podłączyć sprzęt do ładowarki, a W3PTA zajmie się resztą – wykryje optymalne ustawienia i je zastosuje.

Czym różnią się technologie Quick Charge 3.0 oraz VoltIQ zastosowane w Tronsmart W3PTA?

Tronsmart W3PTA łączy w sobie dwa standardy ładowania – Qualcomm Quick Charge 3.0 oraz VoltIQ. Czym różnią się te dwie technologie? Quick Charge umożliwia ultraszybkie ładowanie urządzeń, natomiast VoltIQ ma na celu zautomatyzowanie dostosowywania parametrów ładowania. Podczas gdy VoltIQ jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi różnych marek, Quick Charge 3.0 działa jedynie z urządzeniami posiadającymi certyfikat Qualcomm. Na szczęście każdego roku coraz więcej sprzętów uzyskuje taki atest. 

Spodobała Ci się ładowarka Tronsmart W3PTA? W Techwish opłaca się kupować w zestawie!

Tronsmart W3PTA to ładowarka, która jest kompatybilna ze wszystkimi liczącymi się markami sprzętu elektronicznego. Można do niej podłączać zarówno urządzenia mobilne z systemem iOS, jak i Android. Oprócz innowacyjnych technologii VoltIQ i Quick Charge 3.0 sprzęt posiada także zaawansowane funkcje ochrony przed przeciążeniami, przepięciami i przegrzaniem. Marka Tronsmart po raz kolejny udowodniła, że jest znana z dostarczania rozwiązań, które są wydajne, bezpieczne i nowoczesne. Mimo że firma jest obecna na rynku zaledwie kilka lat, już jest bardzo ceniona przez klientów za produkcję wysokiej jakości akcesoriów mobilnych – ładowarek, zasilaczy, powerbanków, certyfikowanych przewodów Lightning, głośników Bluetooth oraz słuchawek Bluetooth.

W Techwish, poza Tronsmart W3PTA kupisz także inne niezbędne sprzęty elektroniczne. U nas opłaca się kupować w zestawie. Wysokiej jakości ładowarkę ścienną W3PTA kupisz taniej w zestawie ze smartfonem, np. Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128GB. Nowoczesny smartfon posiada potrójny aparat 64 Mpix oraz moduł NFC do płacenia zbliżeniowego.

W3PTA
1 Przedmiot

Specyfikacja

Moc
42W
Wyjścia / wejścia
3x USB-A; 1x QC 3.0 - 3.6-6.5V/3A, 6.5-9V/2A, 9-12V/1.5A, 2x VoltIQ 5V/2.4A
Dodatkowe informacje
Zabezpieczenie przed przeładowaniem i przegrzaniem, Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie
Kolor
Czarny
Długość
107 mm
Szerokość
48 mm
Wysokość
26 mm
Waga
91 g
Zawartość zestawu
Ładowarka, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)