Czajnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Kettle Pro

Xiaomi Mi Electric Kettle Pro to nowoczesny czajnik elektryczny. Urządzenie zostało wykonane z bezpiecznych i atestowanych materiałów, posiada także dodatkowe funkcje takie jak automatyczne wyłączanie po zagotowaniu wody czy powolne uchylanie się pokrywy. Czajnik Xiaomi Mi Electric Kettle Pro prezentuje się bardzo estetycznie, można w nim przygotować nie tylko wrzątek, ale i wodę do gotowania różnych potraw. Dzięki technologii STRIX żywotność sprzętu jest znacznie wydłużona w porównaniu ze zwykłymi termostatami.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Xiaomi

Czajnik elektryczny Xiaomi Mi Smart Kettle Pro

199,00 zł
Towar obecnie niedostępny

Xiaomi Mi Smart Kettle Pro - Stylowy czajnik w twojej kuchni

Czajnik elektryczny Xiaomi Mi Kettle Pro to prosta, elegancka konstrukcja, która z pewnością dopasuje się do reszty wyposażenia twojej kuchni. Oprócz tego, że dobrze wygląda, to zastosowano tu dobrej jakości materiały.

Xiaomi Mi Electric Kettle Pro – duża pojemność

Czajnik Xiaomi Mi Electric Kettle Pro to urządzenie o pojemności 1,5 litrów. Dzięki tak dużemu litrażowi można w nim błyskawicznie przygotować nie tylko wrzątek na herbatę, ale i także wodę na makaron lub ryż. Wystarczy nastawić pełny czajnik elektryczny Xiaomi, by po 5 minutach otrzymać 1,5 litra przegotowanej wody idealnej do dalszego gotowania potrawy. Poręczny sprzęt o wadze wynoszącej 1,1 kg sprawdzi się dobrze nie tylko w domu, ale i podczas różnych wakacyjnych wyjazdów. Możesz zabrać ze sobą Xiaomi Mi Electric Kettle Pro wszędzie tam, gdzie gospodarz nie zapewnia czajnika.

Xiaomi – czajnik elektryczny łatwy w pielęgnacji

Czajnik Xiaomi Mi Electric Kettle Pro jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Urządzenie posiada szerokie otwarcie – pokrywa o średnicy wynoszącej 130 mm może się otwierać do 75°, dzięki czemu szybko dostaniesz się do wnętrza Xiaomi Mi Electric Kettle Pro. Czajnik elektryczny Xiaomi można wyczyścić za pomocą domowych metod – aby odkamienić urządzenie, wystarczy szklanka soku z cytryny, mieszanina wody z kwaskiem cytrynowym lub roztwór wody z octem w proporcji 1:1/2.

Xiaomi – czajnik elektryczny wykonany z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów

Czajnik Xiaomi Mi Electric Kettle Pro został wyprodukowany z bezpiecznych materiałów. Wnętrze urządzenia oraz inne elementy zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304, która spełnia wymagania standardu GB4806. Jest to najczęściej stosowany rodzaj stali nierdzewnej, ze względu na odporność na korozję i utlenianie oraz bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością. Konstrukcja Xiaomi Mi Electric Kettle Pro jest jednolita – dzięki temu tworzywa sztuczne, które tworzą zewnętrzną część czajnika, nie mają kontaktu z gorącą wodą i nie przedostają się do płynu.

Xiaomi Mi Electric Kettle Pro – precyzyjna kontrola temperatury i zwiększona trwałość

Czajnik elektryczny Xiaomi wykorzystuje brytyjski termostat ze wbudowanym czujnikiem STRIX. Dzięki temu żywotność urządzenia została znacznie wydłużona. Z Xiaomi Mi Electric Kettle można korzystać nawet 10 000 użyć, co w porównaniu z konkurencyjnymi produktami robi duże wrażenie. Termostat STRIX pozwala dokładnie kontrolować temperaturę, a zaawansowane funkcje takie jak np. zabezpieczenie przewodu zasilającego przed porażeniem zapewniają należyte bezpieczeństwo domownikom, zarówno tym starszym, jak i młodszym.

Z Xiaomi Mi Electric Kettle Pro nigdy się nie poparzysz

Czajnik Xiaomi Mi Electric Kettle Pro jest łatwy w obsłudze oraz bezpieczny dla wszystkich domowników. Urządzenie posiada system łagodnego otwierania. Po naciśnięciu przycisku otwierania pokrywa powoli uchyla się do poziomu 30° i wypuszcza parę stopniowo. Mechanizm, w który został wyposażony Xiaomi Mi Electric Kettle Pro zapobiega zachlapaniu oraz poparzeniu gorącą parą lub wodą. To jeszcze nie wszystko. Czajnik elektryczny Xiaomi posiada także podwójny system izolacyjny w postaci dwuwarstwowej, bezpiecznej rączki, która jest pusta w środku. Dzięki temu uchwyt nie przegrzewa się podczas wrzenia wody i pozostaje cały czas chłodny. Mimo że woda gotuje się w 100°C, temperatura obudowy nie przekracza 40°C, można więc jej bez obaw dotykać gołymi rękami.

Czajnik elektryczny Xiaomi – urządzenie na miarę XXI wieku

Xiaomi Mi Electric Kettle Pro to idealne urządzenie do nowoczesnego domu. Zastosowano w nim inteligentne podświetlenie diodami LED. Umiejscowiona na przycisku czajnika dioda posiada matowe wykończenie, dzięki temu generowane przez nią światło jest przyjemne dla oczu. Czajnik elektryczny Xiaomi prezentuje się bardzo estetycznie w domu – jego obudowa jest śnieżnobiała. Gdy użytkownik nie korzysta ze sprzętu, może owinąć jego przewód zasilający w dodatkowym schowku wewnątrz podstawy czajnika. W zestawie z czajnikiem Xiaomi Mi Electric Kettle Pro znajduje się podstawka z centralnym złączem oraz instrukcja obsługi.

BHR4198GL1

Specyfikacja

Moc
1800 W
Wyświetlacz
Tak - wskazanie temperatury
Łączność
Bluetooth Low Energy
Pojemność
1,5 l
Rodzaj grzałki
Płytowa (ukryta)
Standard łączności
Bluetooth
Funkcje
Możliwość utrzymywania zadanej temperatury wody, 5 predefiniowanych temperatur
Materiał wykonania
Tworzywo sztuczne, stal nierdzewna
Kolor
Biały
Szerokość
145 mm
Wysokość
235 mm
Waga
1,3 kg
Zawartość zestawu
Czajnik, podstawka z zasilaniem, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)

Rekomendowane dla Ciebie

Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500

Cena 159,00 zł
Dostawa

Dostawa: 24h

Dostępność

  • Towar obecnie niedostępny
  • Towar obecnie niedostępny