YI Home Camera 2

Od:YI

Zamów telefonicznie:

Produkt czasowo niedostępny
249,00 zł

Podobne produkty

Domowa kamera EZVIZ H6C 2K+ (Indoor PT)
Cena 149,00 zł Cena podstawowa 179,00 zł -30,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 179,00 zł
  • -30,00 zł
Kamera do monitoringu Xiaomi Smart Camera C400
Cena 219,00 zł Cena podstawowa 269,00 zł -50,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 249,00 zł
  • -50,00 zł
Domowa kamera EZVIZ H6C 1080p (Indoor PT)
Cena 99,00 zł Cena podstawowa 129,00 zł -30,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 129,00 zł
  • -30,00 zł

Opis produktu

Kamera do monitoringu YI Home Camera 2

Druga generacja kamery YI Home pozwala na jeszcze wygodniejszy i, co nawet ważniejsze, dokładniejszy podgląd tego co dzieje się w danym pomieszczeniu. Możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości FullHD, kąt widzenia wynoszący 130 stopni czy aż 11 diod podczerwieni zapewniają bardzo dobrą jakość filmów zarówno w dzień jak i w nocy. Dodatkowo możliwość podglądu w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca sprawia, że nic nie umknie Twojej uwadze!

YI Home Camera 2 do monitoringu

Jedna kamera WiFi, a jak wiele możliwości!

YI Home Camera 2 sprawdzi się nie tylko w domu czy mieszkaniu, ale także w biurze, magazynie czy dowolnym innym miejscu, które chcesz mieć zawsze pod kontrolą. Z najnowszą kamerę do monitoringu YI możesz także podejrzeć swojego pupila podczas nieobecności w domu. Co więcej urządzenie to, za sprawą wbudowanego głośnika oraz mikrofonu, można także wykorzystać jako elektroniczną nianię!

możliwości kamery wifi yi home camera 2

Dedykowana aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna dostępna jest całkowicie za darmo zarówno na smartfony z systemem Android jak i iOS, a dodatkowo możemy ją zainstalować także na komputerach z Windowsem. To właśnie w aplikacji możemy podglądać obraz z kamery w czasie rzeczywistym, zmieniać ustawienia YI Home Camera 2 czy przejrzeć nagrania z zapisane na karcie pamięci lub w chmurze. Dodatkowo w aplikacji możemy dodać wiele kamer i nadać im nazwy tak, aby wszystko było jeszcze czytelniejsze.

aplikacja mobilna yi home

Wróć do dowolnego momentu

Aplikacja mobilna pozwala nie tylko na podgląd obrazu w czasie rzeczywistym, ale także na powrót do starszych nagrań zapisanych na karcie pamięci czy w chmurze. Specjalnie zaprojektowana oś czasu ułatwia przejrzenie wielu godzin filmów w ciągu zaledwie kilku sekund. Wybrane fragmenty nagrań jesteśmy w stanie bezprzewodowo przesłać na nasz smartfon, aby zawsze mieć je przy sobie!

zapis nagrań w monitoringu yi

Możliwość obserwowania wybranego obszaru

Kamera YI Home Camera 2 pozwala na monitorowanie zarówno całego obszaru, który znajduje się w kadrze jak i tylko jego fragmentów, w których może pojawić się zagrożenie czy ruch. Tym samym obserwacja, np płyty indukcyjnej, na której znajduje się gorący garnek nie jest jakimkolwiek problemem. W momencie, gdy urządzenie wykryje jakikolwiek ruch momentalnie otrzymasz powiadomienie w aplikacji mobilnej, a to sprawia, że możesz zareagować w odpowiednim momencie.

monitorowanie obszaru yi home camera 2

Doskonała jakość monitoringu także w nocy

Kamera do monitoringu YI Home Camera 2 została wyposażona w aż 11 diod LED wykorzystujących podczerwień. To pozwala nam na nagrywanie oraz podgląd obrazu nie tylko w dzień, ale także w gorszych warunkach oświetleniowych. Tym samym nawet w nocy wszystko będzie w pełni czytelne i nic nie umknie Twojej uwadze. YI Home Camera 2 sprawdzi się dosłownie w każdym miejscu i w każdej chwili!

kamera z podczerwienią yi home 2

Dwustronna komunikacja audio w kamerze do monitoringu

Kamera YI Home Camera 2 została wyposażona zarówno w mikrofon jak i w głośnik. Mikrofon pozwala użytkownikowi nie tylko na podgląd obrazu poprzez aplikację mobilną, ale także na usłyszenie tego, co dzieje się w obserwowanym pomieszczeniu. Dodatkowo głośnik umożliwia prowadzenie wideokonferencji, uspokojenie pupila, w momencie, gdy nas nie ma w domu czy nawet rozmowę z dzieckiem czy domownikami. Jedna kamera, a jak wiele możliwości!

komunikacja audio w yi home 2

Zapis nagrań z monitoringu na karcie pamięci albo w chmurze

Kamera do monitoringu YI Home Camera 2 została wyposażona w złącze microSD. Karta pamięci służy oczywiście do zapisywania rejestrowanego obrazu, który nagrywany jest nieustannie w pętli. Dodatkowo filmy mogą być przechowywane także w chmurze, a to bezpośrednio przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa. W momencie, gdy uszkodzeniu ulegnie sama karta pamięci to nadal zachowamy dostęp do wszystkich nagrań!

zapis nagrań na kartę lub do chmury

Przeczytaj więcej o tym produkcie

YI Home to nie tylko domowy monitoring. Jak wykorzystać kamerę podczas akcji #zostańwdomu?

Sytuacja, która ma miejsce w naszym kraju z powodu koronawirusa nie jest łatwa. Zamknięte szkoły czy zdalna praca dla wielu osób mogą być sporym problemem. Kamera YI Home może jednak sprawić, że wykonywanie codziennych obowiązków będzie łatwiejsze zarówno dla pracowników, nauczycieli i uczniów!

YHS.2116.INT1

Specyfikacja

Model YI Home 2 1080p
Procesor Ambarella S2LM 600 MHz
Matryca 1/2.8 inch(2.12MP) CMOS
Obiektyw szklany
Przysłona f/2.0
Kąt widzenia 130°
Rozdzielczość wideo 1920x1080 przy 25 kl/s oraz 20 kl/s, 1280x720 przy 20 kl/s
Wizja nocna Tak
Podczerwień 11 diod 940nm
Obsługiwane protokoły IPV4, UDP, TCP, HTTP, DHCP, P2P
Pamięć Karta MicroSD 8-64 GB
Łączność WiFi 2.4GHz 802.11 b/g/n
Standard łączności WiFi
Zasilanie Przewodowe
Funkcje Wykrywanie ruchu, wykrywanie płaczu dziecka, wykrywanie kształtu ludzkiego ciała, powiadomienia na smartfon, komunikacja audio
Kolor Biały
Długość 59 mm
Szerokość 70 mm
Wysokość 122 mm
Waga 132 g
Zawartość zestawu Kamera, przewód MicroUSB, ładowarka

Opinie klientów

Hej!
Napisz pierwszą opinię.

Aby móc ocenić produkt i dodać opinię musisz być zalogowany.