Subskrypcja chmury YI Cloud

Kod aktywacyjny do usługi YI Cloud dla 5 kamer na 7 dni wykrywania ruchu. Aktywuj usługę na 1 rok i przechowuj nagrania ze swoich kamer YI Home, YI Dome oraz YI Outdoor w chmurze!

UWAGA: Produkt wysyłany w wiadomości e-mail. Kod należy aktywować przed końcem 2022 roku - w innym wypadku straci ważność.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Opłać do 14:00 a wyślemy jeszcze dziś!

Zapłać w ciągu:

12 godz. 00 min. 00 sek.
Wysyłka jutro
YI

Subskrypcja chmury YI Cloud

189,00 zł
69,00 zł Zniżka 120,00 zł

Dostępność

Mała Duża
Dostawa

Dostawa: 24h

 

YI Home Camera 1080p AI+
YI Home Camera 1080p AI+
136,93 zł 139,00 zł
Subskrypcja chmury YI Cloud
Subskrypcja chmury YI Cloud
67,97 zł 189,00 zł
204,90 zł
YI Home Camera 2
YI Home Camera 2
234,12 zł 249,00 zł
Subskrypcja chmury YI Cloud
Subskrypcja chmury YI Cloud
64,88 zł 189,00 zł
299,00 zł

Chmura yi cloud, czyli o usługach chmurowych słów kilka

Coraz więcej osób korzysta z usług chmurowych. Zjawisko to nie dziwi, biorąc pod uwagę wygodę, jaką daje to nowoczesne rozwiązanie. Największe koncerny IT oferują swoim użytkownikom możliwość umieszczania danych w chmurze, mamy więc OneDrive Microsoftu, Icloud Apple, czy chmurę mi cloud od Xiaomi. Na rynek powoli wkracza kolejna firma z usługą chmury – Yi ze swoją yi cloud.

Chmura YI cloud – miej dostęp do swoich danych z każdego miejsca na ziemi

Nie jest tajemnicą, że w Techwish cenimy markę Xiaomi ze względu na świetny stosunek jakości do ceny, szeroki wybór produktów oraz łatwość ich obsługi. Nie inaczej jest z chmurą yi cloud, która jest prawdziwym must have dla wszystkich, którzy posiadają urządzenia chińskiej marki. Chmura yi cloud pozwala na przechowywanie danych, dostęp do zdjęć i urządzeń z wybranej przeglądarki, synchronizację kontaktów i zarządzanie informacjami. Chmura yi cloud to rozwiązanie szalenie wygodne – z pewnością potwierdzą to użytkownicy, którzy mieli już przyjemność wypróbować słynną chmurę.

Chmura yi cloud – co to takiego?

Dziś jednak chcieliśmy porozmawiać o innej chmurze, a mianowicie yi cloud. Chmura yi cloud umożliwia przechowywanie danych pochodzących z kamer Yi – zarówno tych przeznaczonych do monitoringu wewnętrznego, jak i outdoorowego. Jest to szczególnie użyteczne w przypadku zniszczenia lub kradzieży urządzenia. W takiej sytuacji możemy bez problemu odtworzyć nagranie z dowolnego miejsca. Co więcej, yi cloud to nieograniczone miejsce przechowywania danych. Wirtualny dysk pozwala na gromadzenie długich godzin nagrań bez konieczności usuwania ich. Koniec z mało pojemnymi kartami, na których wyczerpuje się miejsce w najmniej odpowiednim momencie!

Chmura yi cloud – 5 w 1

Chmura yi cloud pozwala na zapisywanie danych aż z pięciu kamer. A nie są to byle jakie inteligentne kamery! Yi oferuje urządzenia do monitoringu Yi Home, Yi Dome oraz Yi Outdoor o szerokich kątach i bardzo wysokiej rozdzielczości, dzięki którym z łatwością dojrzysz interesujące Cię elementy. Kamery posiadają także tryb nocny oraz opcję wykrywania ruchu. Możesz użyć ich do podglądania swoich zwierzaków, kiedy nie ma Cię w domu, możesz zainstalować je na działce czy w domku letniskowym, możesz także wykorzystywać je do monitoringu małych dzieci. Słowem – opcje zastosowania kamer Yi są nieograniczone!

Yi cloud – subskrypcja chmury tylko w Techwish!

Techwish wspiera i poleca szerszej publiczności wyłącznie produkty, które mogą pochwalić się znakomitymi parametrami, są intuicyjne w obsłudze, praktyczne, a także nie kosztują fortuny. Właśnie dlatego Techwish z ręką na sercu poleca chmurę yi cloud. U nas możesz zasubskrybować chmurę na rok dla pięciu kamer z pamięcią do siedmiu dni wstecz w bardzo atrakcyjnej cenie. Opcja dotyczy zarówno produktów Yi Home, jak i Yi Dome oraz Yi Outdoor. Zasubskrybuj yi cloud, a my prześlemy Ci w wiadomości mailowej kod aktywacyjny. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, nie wahaj się skontaktować z nami – odpowiemy na nie najlepiej, jak potrafimy. Zapraszamy do sklepów online i stacjonarnych Techwish!

CLOUD5
79 Przedmioty

Specyfikacja

Pamięć
do 7 dni wstecz
Łączność
WiFi 2.4 GHz
Czas działania
1 rok
chat Komentarze (0)

Rekomendowane dla Ciebie