Xiaomi Mi Window and Door Sensor

Inteligentne czujniki na okna i drzwi Xiaomi. Nowoczesny styl sprawi, że czujniki Xiaomi Mi Smart Window and Door Sensor idealnie wkomponuje się do każdego wnętrza.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 100 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Xiaomi

Xiaomi Mi Window and Door Sensor

49,00 zł
Brutto

Dostępność


Czujnik Xiaomi Mi Window and Door Sensor

Inteligentny czujnik Xiaomi Mi Window and Door Sensor to urządzenie, które pozwala na pełną automatyzację pracy urządzeń z ekosystemu Xiaomi, a także przenosi nasze bezpieczeństwo na zupełnie nowy poziom. Do pracy czujnik potrzebuje bramki Mi Gateway, która pełni rolę łącznika z naszym smartfonem z zainstalowaną aplikacją mobilną dostępną zarówno na systemy Android jak i iOS.

Wyjątkowo łatwy montaż

Czujnik Xiaomi Mi Window and Door Sensor został zaprojektowany tak, aby wyróżniać się wyjątkowo kompaktowym rozmiarem. Dodatkowo minimalistyczny wygląd sprawia, że urządzenie to wpasuje się w każde pomieszczenie, a w wielu miejscach będzie całkowicie niewidoczne. Co więcej montaż czujnika jest niezwykle prosty i sprowadza się do przyklejenia go do wybranej powierzchni. Prawdziwy smart home na wyciągnięcie ręki!

Wiele możliwości w jednym urządzeniu

Xiaomi Mi Window and Door Sensor to sprzęt, który może być wykorzystywany na wiele sposób. Łączność z bramką Mi Gateway oraz pełna kompatybilność z ekosystemem Xiaomi sprawia, że każdy z użytkowników idealnie dostosuje czujnik do swoich wymagań!

Wykrycie niechcianego ruchu w ułamku sekundy

Czujnik Xiaomi Mi Window and Door Sensor może być wykorzystany jako centrum alarmowe. W momencie, gdy urządzenie wykryje niespodziewane otwarcie drzwi lub okien momentalnie otrzymamy powiadomienie na nasz smartfon z zainstalowaną dedykowaną aplikacją mobilną. Czujnik może także współpracować z kamerą IP Xiaomi i włączyć w odpowiednim momencie nagrywanie!

Jeszcze lepsza automatyzacja oświetlenia

Inteligentny czujnik w pełni współpracuje także z oświetleniem Xiaomi. Mi Window and Door Sensor w momencie, gdy wykryje otwarcie lub zamknięcie drzwi może włączyć lub wyłączyć światło w całym pokoju czy mieszkaniu. Koniec z szukaniem włącznika w momencie, gdy nasze ręce są zajęte!

Sterowanie innymi urządzeniami nigdy nie było tak proste

Czujnik Xiaomi Mi Window and Door Sensor może być połączony nie tylko z oświetleniem czy kamerą IP, ale także z innymi inteligentnymi urządzeniami z ekosystemu Xiaomi. Sterowanie oczyszczaczem powietrza w momencie otwarcia lub zamknięcia okna? Żaden problem!

Monitorowanie pracy czujnika dzięki aplikacji mobilnej

Xiaomi Mi Window and Door Sensor może być także użyty w szafach, szufladach czy komodach. W momencie, gdy ktoś niepowołany otworzy półkę momentalnie otrzymamy powiadomienie w dedykowanej aplikacji mobilnej. Co więcej aplikacja pozwala na ciągły podgląd stanu czujnika z dowolnego miejsca na świecie.

Długi czas pracy i wysoka jakość wykonania

Czujnik Xiaomi został wyposażony w baterię CR1632. Ogniwo to zapewnia ciągłą pracę przez ponad 2 lata bez konieczności wymiany baterii na nową. Wykorzystanie materiałów najwyższej jakości i nowoczesnych komponentów sprawia, że Xiaomi Mi Window and Door Sensor będzie pracować przez długie lata. Wszystko to zostało zamknięte w niewielkiej obudowie, która wpasuje się w każde miejsce!

Kompatybilność z ekosystemem Xiaomi

Inteligentny czujnik Xiaomi Mi Window and Door Sensor jest w pełni kompatybilny z innymi urządzeniami z ekosystemu Xiaomi. Sprzęt ten do pracy wymaga bramki Mi Gateway, która jest częścią zestawu Mi Smart Sensor Set. Czujnik może zautomatyzować pracę wielu inteligentnych urządzeń, a wszystko możemy ustawić przy pomocy dedykowanej aplikacji mobilnej dostępnej zarówno na smartfony z systemami Android jak i iOS.

YTC4039GL1

Specyfikacja

Zasilanie
Bateria CR1632
Funkcje
Monitorowanie otwarcia/zamknięcia okna, łączność z aplikacją mobilną
Kolor
Biały
Długość
20,8 mm
Szerokość
11 mm
Wysokość
40,8 mm
Waga
14g
Zawartość zestawu
Czujniki, instrukcja obsługi, bateria

Rekomendowane dla Ciebie

chat Komentarze (0)