Xiaomi Mi Motion Sensor

Inteligentny czujnik ruchu Xiaomi Mi Motion Sensor powiadomi o nieoczekiwanym ruchu.

Czujnik do działania wymaga bazy. Dostępna jest ona m.in. w Mi Smart Sensor Set.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 100 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty

Czujnik ruchu Xiaomi Mi Motion Sensor

Inteligentny czujnik ruchu Xiaomi Mi Motion Sensor został zaprojektowany tak, aby powiadomić Cię o nieoczekiwanym ruchu w wybranym miejscu danego pomieszczenia. Urządzenie to może być wykorzystane także do tworzenia automatycznych działań z innymi inteligentnymi sprzętami Xiaomi w dedykowanej aplikacji mobilnej.

Szybka informacja o wykrytym ruchu

Czujnik ruchu Xiaomi Mi Motion Sensor współpracuje z bramką Mi Gateway. Tym samym po połączeniu i kilku kliknięciach w konfiguracji sprzęt ten jest gotowy do pracy i w może w różnej formie powiadamiać właściciela o wykrytym ruchu - wysyłając powiadomienie na telefon, uruchamiając światło na bramce lub też włączając alarm dźwiękowy.

Wygodny montaż do każdej powierzchni

Inteligentny czujnik ruchu Xiaomi można zamontować na dosłownie każdej powierzchni. Tym samym bez trudu wkomponuje się on w rogu pomieszczenia, w futrynie lub tuż nad drzwiami, aby w określonym momencie powiadomić właściciela o nieoczekiwanym ruchu w wybranym miejscu.

Komponenty najwyższej możliwej jakości

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów czujnik ruchu Xiaomi Mi Motion Sensor cechuje się niewielkimi rozmiarami, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dużej czułości. Mała bateria CR2450, znajdująca się w zestawie, pozwoli na dwa lata ciągłej pracy bez konieczności wymiany.

Kompatybilność z ekosystemem Xiaomi

Czujnik Xiaomi Mi Motion Sensor jest w pełni kompatybilny z innymi urządzeniami z ekosystemu Xiaomi. Do działania potrzebuje on bramki dostępnej w zestawie Mi Smart Sensor Set, a po sparowaniu z Mi Gateway jego możliwości są nieograniczone. Czujnik może uruchamiać światło w pomieszczeniu po wykryciu ruchu czy też sterować innymi urządzeniami elektronicznymi. Konfiguracja jest bardzo prosta, a wszystkim zarządza się poprzez aplikację mobilną dostępną na smartfony z systemem Android oraz iOS.

YTC4041GL
1 Przedmiot

Specyfikacja

Zasilanie
Bateria CR2450
Funkcje
Wykrywanie ruchu, łączność z aplikacją mobilną
Dodatkowe informacje
Zasięg wychwytywania: ≤7 m, kąt wychwytywania: ≈170°, czas reakcji: 15 ms
Kolor
Biały
Długość
30 mm
Szerokość
30 mm
Wysokość
32,8 mm
Waga
100 g
Zawartość zestawu
Czujnik, uchwyt montażowy, instrukcja obsługi, bateria

Rekomendowane dla Ciebie

chat Komentarze (0)