Xiaomi Mi Light Detection Sensor

Kompaktowy, inteligentny czujnik wykrywania światła Xiaomi Mi Light Detection Sensor. Urządzenie niezwykle przydatne w rozwiązaniach Smart Home.

Do działania wymagana centralka Xiaomi Gateway.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 100 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Opłać do 12:00 a wyślemy jescze dziś!

Zapłać w ciągu:

12 godz. 00 min. 00 sek.
Wysyłka jutro

Xiaomi Mi Light Detection Sensor

Z pomocą sensora światła Xiaomi Mi Light Detection Sensor możemy jeszcze lepiej zarządzać elementami wyposażenia inteligentnego domu, np. żarówkami. Należy jednak pamiętać, że do działania wymaga on używania centralki Xiaomi Gateway.

Wiele możliwości montażu

Urządzenie to możemy mocować zarówno w pionie, przykładowo na ścianie, jak i w poziomie, chociażby kładąc na stole. Ponadto, Xiaomi Mi Light Detecion Sensor możemy przyczepić do metalowej powierzchni za pomocą magnesu. Jak widać, montaż nie tylko jest możliwy na wiele sposobów, ale jest też bardzo prosty.

Wypadki chodzą po ludziach

Xiaomi Mi Light Detection Sensor posiada certyfikat IPX3. Oznacza to, że jest odporny na zachlapania wodą. Mamy zatem mniejszą szansę na jego przypadkowe uszkodzenie, np. jeśli umieściliśmy go na stole. To także pozwala na jego montaż chociażby w łazience, gdzie nie brakuje pryskającej wody.

Kompaktowy i elegancki

Obudowa Xiaomi Mi Light Detection Sensor jest mała oraz prosta. Sensor ten nie będzie się szczególnie rzucać w oczy. Możemy go bez problemu wkomponować w wystrój naszego wnętrza tak, by inni nawet nie wiedzieli, że go mamy.

Szeroki zakres pomiaru światła

Sensor światła Xiaomi posiada szeroki zakres pomiaru natężenia oświetlenia, od 0 do 83000 luxów. Ponadtwo, jest bardzo dokładny, jest w stanie raprotować zmianę natężenia nawet wtedy, gdy zmieni się tylko o 2 luxy. Mamy zatem możliwość bardzo dokładnej konfiguracji tego, kiedy ma on aktywować jakieś urządzenie, z którym współpracuje.

Już nie musisz ręcznie włączać lampki

Ile razy podczas przykładowo czytania uznaliście, że jest za ciemno w pomieszczeniu? Xiaomi Mi Light Detection Sensor może nam w tym pomóc. Sam wykryje poziom oświetlenia i automatycznie włączy podłączone oświetlenie. Umieść go przy swoim stanowisku pracy, skonfiguruj i gotowe!

YTC4043GL
398 Przedmioty

Specyfikacja

Łączność
ZigBee 3.0
Zakres pomiarów
0 - 83,000 Lux
Zasilanie
1x bateria CR2450
Temperatura pracy
-10 °C - 50 °C
Długość
40 mm
Szerokość
40 mm
Wysokość
12 mm
chat Komentarze (0)

Rekomendowane dla Ciebie