Xiaomi Mi Temperature & Humidity Sensor

Xiaomi Mi Temperature & Humidity Sensor to czujnik, który pozwoli na dokładne pomiary aktualnej temperatury i wilgotności w dowolnym pomieszczeniu.

Czujnik do działania wymaga bramki Zigbee Xiaomi Mi Gateway.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Opłać do 14:00 a wyślemy jeszcze dziś!

Zapłać w ciągu:

12 godz. 00 min. 00 sek.
Wysyłka jutro
Xiaomi

Xiaomi Mi Temperature & Humidity Sensor

59,00 zł
Towar obecnie niedostępny

Xiaomi Mi Teperature & Humidity Sensor

XIAOMI ​Mi Bluetooth Temperature & Humidity Sensor​ to inteligentny czujnik temperatury i wilgotności o wysokiej czułości. Termometr i wilgotnościomierz (higrometr) monitorują wszystkie zmiany w czasie rzeczywistym. Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth, Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor​ da się łatwo sparować z innymi inteligentnymi domowymi sprzętami. Co więcej, czujnik temperatury i wilgotności można obsługiwać zdalnie z dowolnego miejsca, nawet będąc poza domem. Po skonfigurowaniu urządzenie będzie automatycznie regulować wybrane parametry powietrza, tak, by warunki w domu lub w mieszkaniu były optymalne dla domowników.

xiaomi termometr

Czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi – niezastąpione urządzenie w inteligentnym domu

Czujnik temperatury i wilgotności​ Xiaomi jest bardzo precyzyjny. Sensor mierzy temperaturę z dokładnością 0,1°, a higrometr rejestruje zmiany wilgotności z dokładnością 0,1% RH. Urządzenie może pracować w przedziale od - 9,9 °C do 60 °C, a jego zakres wilgotności wynosi od 0 do 99,9%. To właśnie dlatego jest ono tak skrupulatne w działaniu. Gwarancją czułego i dokładnego pomiaru Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor​ jest odświeżanie, które odbywa się bardzo często, bo co każdą sekundę.

xiaomi termometr - czujnik temperatury i wilgotności

Dlaczego warto zaufać marce ​Xiaomi? Czujnik temperatury ​można połączyć poprzez bramkę Mi Bluetooth z innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi. Sparowane, sprzęty będą działać spójnie razem. Po skonfigurowaniu aplikacji Mi Home czujnik może na przykład włączać i wyłączać w sposób automatyczny klimatyzację. A jeśli powietrze w danym pomieszczeniu jest zbyt suche Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor​ uruchomi nawilżanie powietrza, tym samym wpływając pozytywnie na komfort domowników. A to wszystko bezprzewodowo!

Xiaomi – termometr i wilgotnościomierz łatwe w montażu i konfiguracji

Poszukujesz inteligentnego sprzętu do domu, który da się łatwo zamontować i skonfigurować? Wybierz Xiaomi! Czujnik temperatury i wilgotności​ Xiaomi jest bardzo łatwy w montażu. Urządzenie ma niewielkie rozmiary i da się je zainstalować na ścianie za pomocą taśmy klejącej lub wbudowanych naklejek magnetycznych. Parowanie ​Mi Bluetooth Temperature & Humidity Sensor ​z innymi urządzeniami domowymi także jest proste. W tym celu wystarczy zainstalować aplikację Mi Home, otworzyć ją i odnaleźć sprzęt na liście urządzeń. Następnie trzeba nacisnąć odpowiedni przycisk parowania, który znajduje się z tyłu obudowy i odczekać kilka sekund. Gotowe? Wspaniale, udało Ci się połączyć Xiaomi! Termometr oraz sensor wilgotności wystarczy teraz skonfigurować zgodnie z potrzebami. W tym celu użyj dedykowanej aplikacji Mi Home.

xiaomi termometr - łatwy w montażu i konfiguracji

Xiaomi czujnik temperatury i wilgotności to mocna bateria

Czujnik temperatury i wilgotności​ Xiaomi to urządzenie energooszczędne. Sensor został wyposażony w mocną baterię AAA, która może pracować do nawet 1 roku. Poziom baterii wyświetla się na bieżąco na ekranie LCD, w związku z czym użytkownik nie musi się martwić o jej stan. Xiaomi. Termometr i czujnik wilgotności sam zasygnalizuje moment, w którym konieczna będzie wymiana ogniwa na nowe.

Mi Bluetooth Temperature & Humidity Sensor – powiadomienia w aplikacji

Mi Bluetooth Temperature & Humidity Sensor​ to nowoczesne urządzenie, które można obsługiwać zdalnie z dowolnego miejsca. Wystarczy jedynie połączenie z Internetem. Po sparowaniu ​czujnika temperatury i wilgotności ​z aplikacją Mi Home użytkownik otrzymuje bieżące powiadomienia na temat wykonanych pomiarów. Jeśli temperatura lub wilgotność w danym pomieszczeniu jest zbyt niska, lub zbyt wysoka, właściciel dowiaduje się o tym natychmiast. Jeśli wcześniej urządzenie zostało poprawnie skonfigurowane, nie jest konieczna ingerencja w działanie Xiaomi. Termometr automatycznie wyrówna temperaturę oraz wilgotność w pomieszczeniach do wskazanego poziomu. Dzięki temu można zadbać nie tylko o domowników, ale i o ukochane zwierzęta.

Głównym zadaniem Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor jest monitorowanie i następnie automatyczne utrzymanie optymalnej temperatury oraz wilgotności. To parametry powietrza, które są od siebie w dużym stopniu zależne, a ich wartość wpływa na mikroklimat wnętrza. Jaka powinna być prawidłowa temperatura w domu lub w mieszkaniu? Jeśli chodzi o pokój dzienny, łazienkę oraz pokoje sypialne, wskazane jest około 20°C. Natomiast w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy spiżarnia, temperatura powinna być o kilka stopni niższa.


Co do wilgotności, czujnik temperatury i wilgotności warto ustawić tak, by wilgotność wynosiła około 40-60%. Taka wartość jest korzystna dla organizmu ludzkiego, a przy tym, nie sprzyja ona rozwojowi pleśni, grzybów, bakterii, wirusów i roztoczy. Zbyt suche powietrze przyczynia się do podrażniania śluzówek oraz skóry, z kolei zbyt wilgotne i gorące może wpłynąć negatywnie także na otoczenie i zniszczyć meble oraz domowe sprzęty elektroniczne. Na szczęście z inteligentnym higrometrem i termometrem Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor można tego uniknąć!

xiaomi termometr - powiadomienia w aplikacji

YTC4042GL

Specyfikacja

Standard łączności
Zigbee
Zakres pomiarów
Temperatura: -20°C ~ 60°C, Wilgotność: 0% ~ 100% RH
Zasilanie
Bateria CR2032
Dodatkowe informacje
Do działania wymagana bramka sieciowa Mi Gateway
Materiał wykonania
Tworzywo sztuczne
Kolor
Biały
Szerokość
36 mm
Wysokość
11,5 mm
chat Komentarze (0)

Rekomendowane dla Ciebie