Najwyższy standard realizacji zamówień

Przesyłki wysyłane są z naszego magazynu od poniedziałku do piątku (w dni robocze). Realizacja zamówień odbywa się w ciągu 48 godzin od zaksięgowania płatności na naszym koncie.

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 14:00 wysyłane są tego samego dnia. W okresie świątecznym i w czasie akcji promocyjnych czas ten może się wydłużyć do dwóch dni roboczych.

Zapewniamy najwyższe standardy bezpieczeństwa

Niezależnie od tego, którą formę dostawy wybierzesz, możesz mieć pewność, że dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo podczas trwającej pandemii, to nasz najwyższy priorytet. Jesteśmy na bieżąco z informacjami dotyczącymi wszystkich obostrzeń, zakazów i nakazów, które obowiązują w całym kraju. Zadbaliśmy o to, aby na każdym etapie sprzedaży online, jak i tej stacjonarnej, zagwarantować naszym klientom jak najwyższy poziom bezpieczeństwa i wygody. Jeśli tylko potrzebujesz więcej aktualnych informacji na temat obostrzeń czy ograniczeń, które wprowadziliśmy - śmiało dzwoń lub pisz mail! Rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Darmowa dostawa obowiązuje dla wszystkich zamówień opłaconych z góry, których wartość przekracza 200 zł!

0 zł

Odbiór osobisty - 0 zł

Dostępne dla zamówień opłaconych z góry oraz zamówień z płatnością przy odbiorze (możliwa także płatność kartą). Po złożeniu zamówienia należy oczekiwać na wiadomość z potwierdzeniem przygotowania paczki do odbioru (sms + email).

Czas dostawy: 0-1 dni roboczych

0 zł / 12.9 zł

Punkt odbioru DHL POP - 0 zł / 12.9 zł

Dostępne dla zamówień opłaconych z góry. Metoda wysyłki dla przesyłek o wadze do 25 kg i wymiarach mniejszych niż 60 x 40 x 40 cm. Odbiór zamówienia odbywa się w jednym z ponad 9000 punktów DHL (sklepy Żabka, Freshmarket, ABC, Inmedio, 1minute, stacje paliw Shell) oraz automatach DHL Locker przy wybranych Biedronkach, rozmieszczonych po całej Polsce. Pozwala to na odbiór zamówienia przez 7 dni w tygodniu.

Czas dostawy: 1-2 dni robocze

0 zł / 12.9 zł

Punkt odbioru DPD Pickup - 0 zł / 12.9 zł

Dostępne dla zamówień opłaconych z góry. Metoda wysyłki dla przesyłek o wadze do 25 kg i wymiarach mniejszych niż 60 x 40 x 40 cm. Odbiór zamówienia odbywa się w jednym z ponad 7500 punktów DPD (Castorama, Auchan, Dino, OBI, Lewiatan, Groszek, Delikatesy Centrum) oraz automatach DPD rozmieszczonych po całej Polsce. Pozwala to na odbiór zamówienia przez 7 dni w tygodniu.

Czas dostawy: 1-2 dni robocze

0 zł / 12.9 zł

Paczkomaty InPost - 0 zł / 12.9 zł

Dostępne dla zamówień opłaconych z góry. Metoda wysyłki dla przesyłek o wadze do 25 kg i wymiarach mniejszych niż 62 cm x 36 cm x 32 cm. Odbiór zamówienia odbywa się w jednym z ponad 5000 paczkomatów rozmieszczonych po całej Polsce. Pozwala to na odbiór zamówienia przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

Czas dostawy: 1-2 dni robocze

0 zł / 14.9 zł

Przesyłka kurierska - przedpłata - 0 zł / 14,9 zł

Dostępne dla zamówień opłaconych z góry. Metoda wysyłki dla przesyłek o dowolnej wadze i gabarytach. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, należy sprawdzić zawartość paczki w obecności kuriera. W sytuacji stwierdzenia braków lub uszkodzeń należy sporządzić protokół (jest on podstawą do przyjęcia reklamacji).

Czas dostawy: 1-2 dni robocze

24.99 zł

Przesyłka kurierska - za pobraniem - 24.99 zł

Dostępne dla zamówień opłacanych gotówką przy odbiorze paczki od kuriera. Metoda wysyłki dla przesyłek o dowolnej wadze i gabarytach. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, należy sprawdzić zawartość paczki w obecności kuriera. W sytuacji stwierdzenia braków lub uszkodzeń należy sporządzić protokół (jest on podstawą do przyjęcia reklamacji).

Czas dostawy: 1-2 dni robocze

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego dostępnego pod adresem https://techwish.pl/kontakt.

*darmowa dostawa nie dotyczy produktów biorących udział w promocjach specjalnych.