Yeelight Lightstrip Plus Xiaomi

Yeelight Lightstrip Plus to pasek z diodami LED, który pozwoli na łatwe i wygodne spersonalizowanie oświetlenia w domu.

Zamów produkt dzisiaj i zapłać za niego nawet za 30 dni dzięki metodzie płatności Zapłać Później!

169,00 zł
Brutto

Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus

Inteligentny pasek LED Xiaomi to coś, co pokochasz już od pierwszego użycia. Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus pozwala w pełni uwolnić swoją kreatywność poprzez dostosowanie jasności oraz barwy światła do własnych preferencji. Co więcej wykorzystanie diod LED najwyższej jakości zapewnia pracę przez długi czas i jednocześnie minimalizuje migotanie, które męczy nasze oczy.

Prosta możliwość rozbudowy

Xiaomi zadbało o to, aby inteligentny pasek LED został zaprojektowany tak, aby spełnić wymagania każdego z użytkowników. Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus ma długość 2 metrów, ale kupując dodatkowo Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus Extension o długości 1 metra możemy wydłużyć taśmę LED do aż 10 metrów. Co ważne w zestawie znajdziemy zasilacz, który bez trudu poradzi sobie z dostarczeniem energii do tak długiego paska LED. To sprawia, że jakiekolwiek dodatkowe zakupy nie będą konieczne!

Dedykowana aplikacja mobilna

Inteligentna taśma LED Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus łączy się z dedykowaną aplikacją mobilną poprzez sieć Wi-Fi. Aplikacja ta jest dostępna zarówno na smartfony z systemami Android jak i iOS. Narzędzie to pozwala zarówno na zmianę koloru oraz jasności światła jak i na stworzenie własnych scen czy zdalne sterowanie oświetleniem. Oczywiście, jak na inteligentne urządzenie Xiaomi przystało, nie zabrakło także możliwości sterowania poprzez Asystenta Google oraz Alexę Amazonu!

Atmosfera dokładnie taka o jakiej marzysz

Pasek LED Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus może stworzyć w wybranym pomieszczeniu atmosferę, która do tej pory nie była osiągalna. Wszystko za sprawą możliwości sterowania kolorem oraz natężeniem światła poprzez dedykowaną aplikację mobilną dostępną zarówno na smartfony z systemem Android jak i iOS. Dodatkowo całość została zaprojektowana tak, aby wpasować się w każde wnętrze!

Obudź w sobie kreatywność

Inteligentna taśma LED Xiaomi może być wykorzystana nie tylko jako oświetlenie pokoju, ale także stać się elementem wystroju i odmienić dane pomieszczenie. Niezależnie od tego, gdzie będziesz chciał wykorzystać Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus giętka konstrukcja pozwoli na montaż w dosłownie każdym miejscu. Daj się ponieść fantazji i stwórz coś, co przyciągnie wzrok!

Światło zmieniające się w rytm muzyki

Poprzez dedykowaną aplikację mobilną możemy także włączyć synchronizację oświetlenia z aktualnie odtwarzaną muzyka. Tym samym taśma LED Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus będzie zmieniać kolor w zależności od piosenki. Słuchanie ulubionej muzyki z inteligentnym paskiem LED będzie przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Stwórz klimat, który zostanie z tobą na dłużej!

GPX4016RT
100 Przedmioty

Opis

Moc
7,5W (2 m), 26,6W (10 m)
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Funkcje
Łączność z aplikacją mobilną, zmiana koloru, jasności i temperatury barwnej, sterowanie głosowe z Asystentem Google / Alexa, synchronizacja z odtwarzaną muzyką
Długość
200 cm
Zawartość zestawu
Pasek LED, adapter, wtyczka, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)