• Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2
  • Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2
  • Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2

Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 Xiaomi

Nowoczesna lampka nocna z czujnikiem ruchu Xiaomi z magnetycznym mocowaniem i możliwością wygodnego montażu w dowolnym miejscu.

NUMBER [count] osób ogląda właśnie ten produkt
54,90 zł
Brutto
Sprawdź raty 36 rat x ~2 zł
Alior Bank Mbank
 

Dostawa do 4hDostawa do 4h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produktyLampka Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2

Lampka nocna Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 to już druga generacja tego typu urządzenia w ofercie Xiaomi. Tym razem sprzęt ten oferuje obrotową głowicę pozwalającą wybrać nam oświetlane miejsce oraz regulację natężenia światła. Dodatkowo wszystko zostało zaprojektowane tak, aby zmniejszyć ilość niebieskiego światła do minimum. Niewielki pobór mocy gwarantuje natomiast nawet rok pracy na jednej baterii!

Wybierz co chcesz oświetlić dzięki obrotowej głowicy

Nowa lampka nocna Xiaomi dzięki półkulistej obudowie oraz magnetycznej podstawie, którą możemy przymocować do każdej płaskiej powierzchni, może być ustawiona dokładnie tak, jak chce tego użytkownik. Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 może być obracana o 360 stopni i dzięki temu oświetlimy miejsca, które faktycznie tego wymagają.

Praca zarówno w dzień jak i w nocy

Lampka Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 oferuje dwa tryby pracy. W nocy natężenie światła dobrane jest tak, aby jednocześnie oświetlić wybrane przez nas miejsce oraz nie oślepić nas w całkowitej ciemności. W dzień natomiast urządzenie świeci mocniejszym światłem, które ma emitować słońce o poranku. Wszystko, aby przenieść komfort użytkowania na jeszcze wyższy poziom!

Montaż w dowolnym miejscu

Magnetyczna podstawa, do której następnie przymocowujemy półkulistą lampę, może być zamocowana na dowolnej płaskiej powierzchni. To od Ciebie zależy czy umieścisz Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 na ścianie, stoliku nocnym, łóżku czy nawet w szafie. Lampka zawsze dostarczy odpowiednią ilość światła!

Wykrywanie ruchu w każdej sytuacji

Lampka Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 została wyposażona zarówno w czujnik ruchu jak i dodatkowy czujnik odpowiedzialny za wykrywanie światła. To sprawia, że urządzenie to rozświetli wybrane przez nas miejsce nie tylko w momencie wykrycia ruchu, ale także przez kolejne 15 sekund!

MUE4115GL
22 Przedmioty

Specyfikacja

Moc
0,34W
Temperatura barwna
2800K
Strumień światła
3 - 25 lm
Zasilanie
3x AAA (niedołączone w zestawie)
Szerokość
80 mm
Wysokość
62 mm
Waga
191 g
Zawartość zestawu
Lampka nocna, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)