• Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S
Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S

Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S Xiaomi

Nowa, inteligentna lampka biurkowa Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S powstała z myślą o ochronie oczu i komforcie użytkowania dla osób w każdym wieku.

169,00 zł
Brutto

Lampa biurkowa Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S

Nowa lampka Xiaomi powstała z myślą o ochronie oczu użytkownika podczas pracy czy nauki. Mi LED Desk Lamp 1S została zaprojektowana tak, aby minimalizować migotanie światła, a jednocześnie umożliwić zmianę temperatury i jasności światła. Lampką biurkową Xiaomi możemy także sterować poprzez dedykowaną aplikację mobilną lub dzięki Asystentowi Google oraz Alexie Amazonu.

xiaomi mi led desk lamp 1s na biurku

Nowe wrażenia z oświetlania

Najnowszy model lampki biurkowej Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S cechuje się nowoczesną stylistyką i technologią, która znacząco zmniejsza migotanie światła. To bezpośrednio przekłada się na wzrost komfortu pracy oraz zmniejsza zmęczenie oczu. Co więcej użytkownik może w wygodny sposób dostosowywać jasność oraz temperaturę barwową światła, w zależności od aktualnej potrzeby lub wybrać jeden z czterech predefiniowanych trybów przygotowanych przez producenta.

funkcje xiaomi mi led desk lamp

Światło bez jakiegokolwiek migotania

Zastosowanie filtra RC oraz specjalnie zaprojektowany mikroprocesor użyty w lampce biurkowej Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S sprawia, że sprzęt ten cechuje się znacznie zmniejszonym migotaniem światła w porównaniu do innych urządzeń dostępnych na rynku. Technologie te łagodzą zmęczenie oczu podczas pracy czy nauki i minimalizują szansę użytkownika na krótkowzroczność.

lampka xiaomi mi led desk lamp 1s chroni oczy

Predefiniowane tryby oświetlania dla każdego

Lampka biurkowa Xiaomi została wyposażona w cztery predefiniowane tryby oświetlania, które powsały z myślą o każdym użytkowniku i różnych sposobach spędzania czasu przy biurku.

Tryb komputerowy

Tryb ten został przygotowany tak, aby maksymalnie chronić oczy użytkownika i zapewnić utrzymanie temperatury barwowej na poziomie 2700K. Dzięki temu udział niebieskiego światła emitowanego przez ekran monitora znacząco się zmniejsza i tym samym jeszcze bardziej dbamy o nasz wzrok.

lampka biurkowa xiaomi mi led desk lamp 1s tryb komputerowy

Tryb skupienia

Xiaomi przygotowało także tryb, który pozwala na ustawienie okresów między przełączaniem się między różnymi trybami oświetlenia. Rozwiązanie to przypomina technikę Pomodoro, która pomaga w zwiększeniu produktywności, a przy tym chroni także wzrok.

mi led desk lamp 1s tryb skupienia

Tryb czytania

Lampka biurkowa Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S dostosowuje temperaturę światła do naturalnego oświetlenia czyli temperatury 4000K, a to sprawia, że oczy użytkownika nie będą zmęczone nawet po wielu godzinach czytania.

xiaomi mi led desk lamp tryb czytania

Tryb dziecięcy

Lampka biurkowa Xiaomi to sprzęt nie tylko dla dorosłych, ale także dla najmłodszych użytkowników. Temperatura barwowa na poziomie nie wyższym niż 4000K zapewni ochronę oczu dziecka podczas odrabiania prac domowych, spełniania się artystycznie czy czytania ulubionych książek.

lampka biurkowa dla dzieci xiaomi mi led desk lamp 1s

Wygodna obsługa poprzez aplikację mobilną

Lampka biurkowa Xiaomi, jak na inteligentny sprzęt z modułem łączności Wi-Fi przystało, może być obsługiwana poprzez dedykowaną aplikację mobilną. Aplikacja ta oczywiście dostępna jest zarówno na smartfony z systemem Android jak i iOS. Xiaomi Home pozwala na zdalne uruchamianie i wyłączanie urządzenia, a także na zmianę temperatury barwowej i jasności oraz trybów świecenie jak i automatyzację pracy lampki.

aplikacja mobilna do obsługi lampki biurkowej

Prosta i intuicyjna obsługa

Lampka biurkowa Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S została wyposażona także w jeden przycisk do obsługi urządzenia. Krótkie wciśnięcie spowoduje włączenie lub wyłączenie lampki, obrót zmienia jasność, a obrót naciśniętego przycisku pozwala na zarządzanie temperaturą barwową. Szybkie dwukrotne naciśnięcie przycisku sprawia, że lampka Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S przechodzi w predefiniowany tryb skupienia.

łatwość obsługi mi led desk lamp 1s

Trwała konstrukcja i precyzyjne zawiasy

Lampka biurkowa Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S została wykonana z trwałych materiałów najwyższej jakości. Zawiasy zostały w całości zbudowane z metalu, a co za tym idzie nawet 10 000 otwarć i zamknięć lampki nie wpłynie znacząco na jej działanie.

wysoka jakość wykonania lampki

Odporność na ciepło i praca przez długie lata

Lampka biurkowa Xiaomi została zaprojektowana tak, aby jak najlepiej rozpraszać ciepło i zapewnić jednolite świecenie na całej długości. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów zapewnia natomiast długą żywotność Xiaomi Mi LED Desk Lamp 1S.

budowa lampki biurkowej xiaomi

MUE4105GL
124 Przedmioty

Opis

Moc
9W
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Temperatura barwna
2700K - 6500K
Żywotność
25 000 h
Funkcje
Łączność z aplikacją mobilną, zmiana jasności i temperatury barwnej, sterowanie głosowe z Asystentem Google / Alexa
Kolor
Biały
Szerokość
150 mm
Wysokość
445 mm
Waga
800 g
Zawartość zestawu
Lampka biurkowa, przewód zasilający, instrukcja obslugi
chat Komentarze (0)