• Xiaomi Mi LED Ceiling Lamp
  • Xiaomi Mi LED Ceiling Lamp
Xiaomi Mi LED Ceiling Lamp

Xiaomi Mi LED Ceiling Lamp Xiaomi

Xiaomi Mi LED Ceiling Lamp to nowoczesna lampa sufitowa o minimalistycznym stylu i ogromnej funkcjonalności. Dzięki możliwości zdalnego sterowania z poziomu aplikacji mobilnej, można wygodnie ustawiać temperaturę oraz natężenie światła lampy.

NUMBER [count] osób ogląda właśnie ten produkt

399,00 zł
Brutto
Sprawdź raty 36 rat x ~11 zł
Alior Bank Mbank
 
Oczekujemy na dostawę towaru!

Dostawa do 4hDostawa do 4h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty

Xiaomi Mi LED Ceiling Lamp

Mi LED Ceiling Lamp to inteligentna lampa sufitowa o minimalistycznym stylu oraz ogromnej funkcjonalności. Urządzenie to cechuje się świetną jakością wykonania i certyfikatem odporności na pył IP60. Oczywiście nie zabrakło także możliwości sterowania lampą z poziomu aplikacji mobilnej, która pozwala na wygodne dostosowanie temperatury oraz natężenia światła do nastroju użytkownika oraz pory dnia.

Możliwość zmiany temperatury światła i jasności

Lampa sufitowa Xiaomi umożliwia wyjątkowo prostą i wygodną zmianę temperatury oraz jasności światła. Tryb światła księżycowego o temperaturze barwowej 2700K i jasności na poziomie 0,3 - 120 lm jest doskonałym wyborem na noc, aby nie oślepiać innych domowników. Tryb światła dziennego o jasności do 2200 lm i temperaturze 5700K zapewnia naturalne oświetlenie idealnie pasujące do każdego pomieszczenia.

Łączność z aplikacją mobilną oraz smart home Xiaomi

Lampa sufitowa Mi LED Ceiling Lamp została wyposażona w moduły do łączności Wi-Fi oraz Bluetooth. To sprawia, że urządzenie jest w pełni kompatybilne z aplikacją Xiaomi Home, która dostępna jest zarówno na smartfony z systemami Android jak i iOS. Co więcej integracja z innymi urządzeniami smart home chińskiego producenta jest niezwykle prosta i pozwala na automatyzację pracy lampy, poprzez otwarcie drzwi czy wykrycie ruchu.

Błyskawiczna i bezproblemowa instalacja

Lampa Mi LED Ceiling Lamp została zaprojektowana tak, aby być niezwykle łatwa w instalacji. Wystarczy podłączyć podstawę zatrzaskową do przewodów zasilania i przykręcić ją do sufitu, a następnie w wygodny sposób zamontować lampę Xiaomi w uchwycie. Sama podstawa jest w pełni kompatybilna z innymi lampami sufitowymi chińskiego producenta.

Konstrukcja odporna na kurz i niechciane owady

Mi LED Ceiling Lamp została zaprojektowana tak, aby być całkowicie odporna na kurz czy owady. Wszystko za sprawą tego, że osłona oraz korpus zostały ze sobą zintegrowane i są jedną częścią. Dzięki temu we wnętrzu lampy zawsze panuje czystość. Lampa Xiaomi między innymi tym odróżnia się od tradycyjnych lamp!

Inteligentna kontrola przełącznikiem

Sterowanie lampą Xiaomi Mi LED Ceiling Lamp jest możliwe także przy pomocy przełącznika ściennego. Domyślne trzy tryby to ciepłe i żółte światło, jasne i białe światło oraz ciemniejsze światło na noc. Zmiana trybów jest możliwa z poziomu aplikacji mobilnej, a to pozwala w pełni spersonalizować lampę do swoich potrzeb.

Dedykowana aplikacja mobilna

Inteligentne lampy Xiaomi wyróżniają się tym, że można nimi sterować także poprzez dedykowaną aplikację mobilną dostępną zarówno na smartfony z Android jak i iOS. Xiaomi Home pozwala na bardziej zaawansowaną konfigurację lampy, a także jej pełną automatyzację z wykorzystaniem inteligentnych czujników Xiaomi.

Sterowanie głosowe lampą Xiaomi

Mi LED Ceiling Lamp może być także sterowana przy wykorzystaniu asystentów głosowych. Lampa Xiaomi jest w pełni kompatybilna z Asystentem Google oraz Alexą Amazonu. To sprawia, że możemy zmienić jasność czy barwę światła, a także włączyć lub wyłączyć urządzenie w dowolnym momencie przy pomocy odpowiedniej komendy.

MUE4086GL1

Specyfikacja

Moc
32W
Łączność
Bluetooth 4.2, Wi-Fi 802.11 b/g/n
Temperatura barwna
2700K - 5700K
Strumień światła
2200 lm
Funkcje
Łączność z aplikacją mobilną, zmiana jasności i temperatury barwnej, sterowanie głosowe z Asystentem Google / Alexa
Kolor
Biały
Długość
450 mm
Szerokość
450 mm
Wysokość
75 mm
Waga
2 kg
Zawartość zestawu
Lampa, podstawa, 2 śruby metryczne, 2 wkręty samogwintujące, 2 kotwy ścienne, instrukcja obsługi

Rekomendowane dla Ciebie

chat Komentarze (0)