• Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner
  • Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner
  • Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner
Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Xiaomi

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner to nowoczesne rozwiązanie do każdego domu. Robot sprawi, że podłoga będzie lśniła czystością, a cały proces sprzątania nie sprawi Ci najmniejszego kłopotu, ponieważ może odbywać się w momencie, gdy nikogo nie będzie w domu.

NUMBER [count] osób ogląda właśnie ten produkt

1 099,00 zł
Brutto
Sprawdź raty 36 rat x ~31 zł
Alior Bank Mbank
 
Oczekujemy na dostawę towaru!

Dostawa do 4hDostawa do 4h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner

Automatyczny odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner to nowoczesny robot sprzątający, który zadba o czystość podłogi w domu lub biurze. Z tym urządzeniem zapomnisz o częstym i męczącym sprzątaniu w tradycyjny sposób! Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner może pracować wtedy, gdy nikogo nie ma w domu lub biurze. Dzięki temu zyskujesz wspaniale czystą podłogę, a cała magia sprzątania odbywa się wtedy, gdy nikt nie widzi. Dzięki pojemnej baterii Mi Robot Vacuum Cleaner od Xiaomi bez trudu posprząta mieszkanie o powierzchni do 250 m2.

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner

Xiaomi Mi Robot Vacuum zapewnia Ci maksimum wygody

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner wyposażony został w najnowsze rozwiązania technologiczne, które dbają o jakość i dokładność sprzątania. Pracę odkurzacza koordynują 3 niezależne układy, analizujące dane zbierane przez laserowe czujniki wbudowane w odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner. Ponadto, zaawansowane algorytmy dbają o efektywność sprzątania oraz omijanie ewentualnych przeszkód, które mogą pojawić się na drodze robota sprzątającego Xiaomi.

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner - maksimum wygody

Xiaomi Mi Robot Vacuum robi dokładne mapy pomieszczeń i perfekcyjnie sprząta przestrzeń

Robot odkurzający Xiaomi Mi Vacuum Cleaner wyposażony został w czujnik laserowy, który jeszcze przed rozpoczęciem pracy odkurzacza, skanuje całe pomieszczenie i przygotowuje jego wirtualną mapę. Wysoka wydajność komponentów odkurzacza Xiaomi Mi Robot Vacuum pozwala mu na wykonanie nawet 1800 obliczeń, by zaplanować najbardziej efektywną trasę sprzątania. Ponadto, dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej, możesz na bieżąco monitorować pozycję odkurzacza i weryfikować, czy żaden punkt w pomieszczeniu nie został przez niego pominięty.

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner - dokładne mapy pomieszczeń

Trzy procesory w odkurzaczu Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner gwarantują wysoką wydajność obliczeniową

Za szybkość pracy algorytmów odkurzacza Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Robot odpowiadają trzy niezależne procesory, które w czasie rzeczywistym dbają o jakość i dokładność pracy robota sprzątającego Xiaomi. Zastosowanie trzech układów pozwala jednocześnie planować trasę przejazdu, analizować znajdujące się w pobliżu odkurzacza przeszkody, a także pilnować dokładności sprzątania. Xiaomi Mi Robot Vacuum to naprawdę wysoka liga odkurzaczy bezprzewodowych.

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner - wysoka jakość obliczeniowa

Odkurzacz Mi Robot Vacuum Cleaner sprząta samodzielnie!

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner to robot sprzątający, którego praca nie jest uzależniona od obecności kogokolwiek w pobliżu. Dedykowana aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android oraz iOS pozwala na zdalny dostęp do urządzenia niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik. Możesz więc sprawdzić, czy odkurzacz wykonał swoją pracę podczas spotkania na kawę na wrocławskim lub jakimkolwiek innym rynku, nawet na końcu świata. Aplikacja mobilna pozwala na podgląd aktualnej trasy odkurzacza Xiaomi, zdalne uruchomienie lub wstrzymanie sprzątania. A teraz uwaga - gratka dla wszystkich tych, którzy nigdy nie tracą szans na dobrą zabawę - wiesz, że poruszanie się odkurzaczem Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner może odbywać się dokładnie tak, jak wygląda sterowanie zwykłym samochodzikiem na sterowanie?!

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner - sprząta samodzielnie

Sprzątanie z algorytmem SLAM

Zaawansowany algorytm SLAM (ang. Simultaneous Localization and Mapping - jednoczesne lokalizowanie i mapowanie) zastosowany w robocie odkurzającym Xiaomi znaleźć można także w łazikach marsjańskich NASA, a także w nowoczesnych pojazdach autonomicznych. Dzięki czujnikom laserowym wysokiej jakości, Mi Robot Vacuum Cleaner uzyskuje precyzyjne informacje o dystansie od znajdujących się w pomieszczeniu przedmiotów oraz ścian. Dane te, w połączeniu z informacjami przekazywanymi przez wbudowany w odkurzacz żyroskop, akcelerometr i inne czujniki, pozwalają umiejscowić odkurzacz na wirtualnej mapie pomieszczenia w czasie rzeczywistym, planując jednocześnie najefektywniejszą ścieżkę sprzątania. Z tego względu odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner zapewnia najwyższy poziom precyzji w sprzątaniu.

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner - sprzątanie z algorytmem SLAM

Efektywne i szybkie sprzątanie dzięki Mi Robot Vacuum Cleaner

Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner dzięki czujnikom laserowym mapuje sprzątane pomieszczenie, jednocześnie dzieląc je na sektory i przygotowując najbardziej efektywną ścieżkę odkurzania. Zaawansowane algorytmy robota odkurzającego Xiaomi planują pracę odkurzacza tak, by ten nie pominął żadnego skrawka podłogi, ale nie sprzątał także kilka razy tego samego miejsca. Dzięki temu sprzątanie jest jak najbardziej efektywne.

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner - efektywne i szybkie sprzątanie

Harmonogram i automatyka pracy odkurzacza samobieżnego Xiaomi

Robot odkurzający Xiaomi może pracować wtedy, kiedy włączysz go ręcznie, ale możesz go również uruchomić zgodnie z ustawionym wcześniej harmonogramem. W aplikacji mobilnej bez trudu ustawisz sprzątanie na konkretny przedział czasu, np. wtedy, kiedy nikogo nie w domu lub w biurze. Inteligentne algorytmy i mapowanie pomieszczeń pozwalają odkurzaczowi Mi Robot Vacuum Cleaner na automatyczny powrót do stacji dokującej w momencie, gdy bateria jest bliska wyczerpaniu. Dzięki temu, odkurzacz samobieżny Xiaomi doładuje się i powrócić do sprzątania w miejscu, w którym zostało ono przerwane.

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner - harmonogram i automatyka pracy

Xiaomi Mi Robot Vacuum wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i ma trwałą konstrukcję obudowy

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner wykonany został z wysokiej jakości materiałów. Specjalnie zaprojektowana obudowa zapewnia dużą dokładność sprzątania. Wydajny wentylator w połączeniu z główną turboszczotką bez trudu poradzi sobie z każdego rodzaju zabrudzeniami, a dodatkowa szczotka obrotowa zbiera brud znajdujący się w pobliżu urządzenia.

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner - wysoka jakość materiałów

Urządzenie sprzątające Xiaomi jest bezpieczne dla użytkowników

Odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner zapewnia bezpieczeństwo wszystkim jego użytkownikom. Wyposażony on został w szereg zabezpieczeń, mających zapewnić bezproblemową pracę urządzenia przez wiele lat od zakupu. Robot samobieżny Xiaomi otrzymał specjalnie zaprojektowane obwody elektryczne z zabezpieczeniem przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, zwarciem, przegrzaniem i wiele więcej!

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner - bezpieczeństwo dla użytkowników

SKV4022GL

Specyfikacja

Moc ssania
55 W
Czas działania
150 minut
Łączność
WiFi
Zasilanie
Akumulatorowe 5200 mAh
Funkcje
Czujnik klifu, czujnik kolizji, czujnik LDS - laserowe skanowanie pomieszczenia, czujnik radarowy, czujnik ściany, czujnik spadania, czujnik zapełnienia pojemnika, kompas cyfrowy, żyroskop, automatyczne ładowanie
Kolor
Biały
Długość
345 mm
Szerokość
345 mm
Wysokość
96 mm
Waga
3,8 kg
Zawartość zestawu
Odkurzacz, stacja ładująca, szczotka czyszcząca, przewód zasilający, instrukcja obsługi

Rekomendowane dla Ciebie

chat Komentarze (0)