Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Xiaomi

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner to nowoczesne rozwiązanie do każdego domu. Robot sprawi, że podłoga będzie lśniła, a cały proces sprzątania może odbywać się w momencie, gdy nikogo nie będzie w domu.

1 099,00 zł
Wyprzedano. Oczekujemy na dostawę

Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner

Automatyczny odkurzacz Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner to nowoczesny robot sprzątający, który zadba o czystość podłogi w domu lub biurze. Z tym urządzeniem zapomnisz o częstym sprzątaniu w tradycyjny sposób! Odkurzacz Xiaomi może pracować wtedy, gdy nikogo nie ma w domu lub biurze, by po powrocie zastali prawdziwy porządek! Dzięki pojemnej baterii robot odkurzający Xiaomi bez trudu posprząta mieszkanie o powierzchni do 250 m2.

Twoja wygoda jest priorytetem

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner wyposażony został w najnowsze rozwiązania technologiczne, które dbają o jakość i dokładność sprzątania. Pracę odkurzacza koordynują 3 niezależne układy, analizujące dane zbierane przez laserowe czujniki wbudowane w odkurzacz. Ponadto zaawansowane algorytmy dbają o efektywność sprzątania oraz omijanie ewentualnych przeszkód, które mogą pojawić się na drodze robota sprzątającego Xiaomi.

Dokładne sprzątanie dzięki mapie pomieszczeń

Robot odkurzający Xiaomi Mi Vacuum Cleaner wyposażony został w czujnik laserowy, który przed rozpoczęciem pracy odkurzacza skanuje całe pomieszczenie, które ma zostać wysprzątane i przygotowuje jego wirtualną mapę. Wysoka wydajność komponentów odkurzacza pozwala mu na wykonanie nawet 1800 obliczeń, by zaplanować najbardziej efektywną trasę sprzątania. Ponadto dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej można na bieżąco monitorować pozycję odkurzacza i weryfikować, czy żaden punkt w pomieszczeniu nie został przez niego pominięty.

Trzy procesory gwarantują wysoką wydajność obliczeniową

Za szybkość pracy algorytmów odkurzacza Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Robot odpowiadają trzy niezależne procesory, które w czasie rzeczywistym dbają o jakość i dokładność pracy robota sprzątającego. Zastosowanie trzech układów pozwala jednocześnie planować trasę przejazdu, analizować znajdujące się w pobliżu odkurzacza przeszkody, a także pilnować dokładności sprzątania.

Odkurzacz zdalnie sterowany

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner to robot sprzątający, którego praca nie jest uzależniona od obecności kogokolwiek w pobliżu. Dedykowana aplikacja mobilna na urządzenia z systemem Android oraz iOS pozwala na zdalny dostęp do urządzenia niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik - może on być zarówno w domu, przy odkurzaczu, jak i na drugim końcu świata. Aplikacja mobilna pozwala na podgląd aktualnej trasy odkurzacza, zdalne uruchomienie lub wstrzymanie sprzątania oraz sterować robotem jak zwykłym samochodzikiem na sterowanie.

Sprzątanie z algorytmem SLAM

Zaawansowany algorytm SLAM (ang. Simultaneous Localization and Mapping - jednoczesne lokalizowanie i mapowanie) zastosowany w robocie odkurzającym Xiaomi znaleźć można takżew łazikach marsjańskich NASA, a także w nowoczesnych pojazdach autonomicznych. Dzięki wysokiej jakości czujnikom laserowym Mi Robot Vacuum Cleaner uzyskuje precyzyjne informacje o dystansie od znajdujących się w pomieszczeniu przedmiotów oraz ścian. Dane te w połączeniu z informacjami przekazywanymi przez wbudowany w odkurzacz żyroskop, akcelerometr i inne czujniki pozwalają umiejscowić odkurzacz na wirtualnej mapie pomieszczenia w czasie rzeczywistym, planując jednocześnie najefektywniejszą ścieżkę sprzątania.

Efektywne i szybkie sprzątanie

Odkurzacz automtyczny Xiaomi dzięki czujnikom laserowym mapuje sprzątane pomieszczenie, jednocześnie dzieląc je na sektory i przygotowując najbardziej efektywną ścieżkę odkurzania. Zaawansowane algorytmy robota odkurzającego planują pracę odkurzacza tak, by ten nie pominął żadnego skrawka podłogi, nie sprzątał kilka razy tego samego miejsca, a samo sprzątanie było jak najbardziej efektywne.

Harmonogram i automatyka pracy

Robot odkurzający Xiaomi może pracować wyłącznie wtedy, kiedy włączymy go ręcznie, a także zgodnie z ustawionym wcześniej harmonogramem. Bez trudu w aplikacji mobilnej można ustawić sprzątanie na czas, kiedy nikogo nie ma obecnie w domu lub w biurze. Inteligentne algorytmy i mapowanie pomieszczeń pozwalają odkurzaczowi na automatyczny powrót do stacji dokującej w momencie, gdy bateria jest bliska wyczerpaniu, doładować się i powrócić do sprzątania w miejscu, w którym zostało ono przerwane.

Trwała konstrukcja wysokiej jakości

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner wykonany został z wysokiej jakości materiałów. Specjalnie zaprojektowana obudowa zapewnia dużą dokładność sprzątania. Wydajny wentylator w połączeniu z główną turboszczotką bez trudu poradzi sobie z każdego rodzaju zabrudzeniami, a dodatkowa szczotka obrotowa zbiera brud znajdujący się w pobliżu urządzenia.

Urządzenie bezpieczne dla użytkowników

Odkurzacz Xiaomi zapewnia bezpieczeństwo wszystkim jego użytkownikom. Wyposażony on został w szereg zabezpieczeń, mających zapewnić bezproblemową pracę urządzenia przez wiele lat od zakupu. Robot otrzymał specjalnie zaprojektowane obwody elektryczne z zabezpieczeniami przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, zwarciem, przegrzaniem i wiele więcej!

SKV4022GL

Opis

Moc ssania
55 W
Czas działania
150 minut
Łączność
WiFi
Zasilanie
Akumulatorowe 5200 mAh
Funkcje
Czujnik klifu, czujnik kolizji, czujnik LDS - laserowe skanowanie pomieszczenia, czujnik radarowy, czujnik ściany, czujnik spadania, czujnik zapełnienia pojemnika, kompas cyfrowy, żyroskop, automatyczne ładowanie
Kolor
Biały
Długość
345 mm
Szerokość
345 mm
Wysokość
96 mm
Waga
3,8 kg
Zawartość zestawu
Odkurzacz, stacja ładująca, szczotka czyszcząca, przewód zasilający, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)