Xiaomi Mi Air Purifier 3H Xiaomi

Najnowszy oczyszczacz powietrza Xiaomi z wyświetlaczem wyposażony został w laserowe czujniki i najwyższej jakości filtry zadba o jakość powietrza w domu lub firmie!

Oczyszczacz w wersji EU z oficjalnej, polskiej dystrybucji Xiaomi. Oczyszczacz obsługuje funkcje automatyzacji.

699,00 zł

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Najnowszy oczyszczacz powietrza Xiaomi został wyposażony w wyświetlacz z dotykowym przyciskiem oraz precyzyjne czujniki laserowe do pomiaru poziomu zanieczyszczeń powietrza. Dodatkowo został zaprojektowany tak, aby swoją stylistyką idealnie wpasować się w każde wnętrze w domu czy firmie. Mi Air Purifier 3H może zadbać o jakość powietrza w dowolnym miejscu!

Mi Air Purifier 3H zapewni powietrze czystsze niż dotychczas

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifer 3H dzięki zaawansowanej technologii wykonania i mocnemu silnikowi może bez trudu oczyszczać pomieszczenia o powierzchni do 45 m2, a jego zdolność oczyszczania wynosi 380 m3/h. Co więcej za sprawą dokładnego czujnika laserowego oraz potrójnej filtracji sprzęt ten jest w stanie wyłapać i usunąć nawet najdrobniejsze, szkodliwe cząstki.

Czytelny, dotykowy wyświetlacz

Mi Air Purifier 3H został wyposażony w wyświetlacz, który poinformuje użytkownika nie tylko o aktualnej jakości powietrza w pomieszczeniu, ale także aktualnej temperaturze czy wilgotności. Dodatkowo możliwość obsługi dotykowej sprawia, że bez trudu można zmienić tryb pracy oczyszczacz.

Trzy stopnie filtracji powietrza

Najnowszy oczyszczacz Xiaomi został wyposażony w filtry najwyższej jakości, które są w stanie bez trudu wyłapać cząsteczki zanieczyszczeń PM2.5. Mi Air Purfier 3H radzi sobie także z pyłkami, kurzem czy innymi elementami unoszącymi się w powietrzu, których wielkość wynosi nawet 0,3 mikrona. Nie zabrakło także dodatkowej warstwy z włókna węglowego, która odpowiedzialna jest za usuwanie nieprzyjemnych zapachów po środkach czystości, formaldehydu, amoniaku i innych substancji niebezpiecznych znajdujących się w powietrzu.

Ciągła cyrkulacja powietrza

W Mi Air Purifer 3H mechanizm filtrowania został zaprojektowany tak, aby zapewnić ciągłą cyrkulację powietrza i oczyścić każdy zakamarek pomieszczenia. Funkcja oczyszczenia w 360 stopiach sprawia, że niezależnie od tego, gdzie postawimy oczyszczacz powietrza Xiaomi to filtracji będzie poddawana powietrze w całym pokoju!

Mały rozmiar i duża zdolność oczyszczania

Najnowszy oczyszczacz w ofercie Xiaomi jest sprzętem o bardzo kompaktowym rozmiarze. Niemniej jednak tak małe urządzenie cechuje się wysoką zdolnością oczyszczania. Dzięki CADR (zdolność oczyszczania powietrza) na poziomie 380 m3/h oczyszczacz Mi Air Purifier 3H jest w stanie dbać o jakość powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 45 metrów kwadratowych. Wystarczy kilka minut, aby usunąć znaczną część unoszących się wokół zanieczyszczeń!

Obsługa w aplikacji mobilnej

Mi Air Purifier 3H może być obsługiwany nie tylko za sprawą dotykowego przycisku na obudowie, ale także poprzez aplikację mobilną. Oczyszczacz został wyposażony w moduł łączności Wi-Fi, a to sprawia, że możemy nim sterować z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja mobilna dostępna jest zarówno na systemy Android jak i iOS, a Mi Air Purifier 3H jest w pełni kompatybilny z asystentami głosowymi Google oraz Amazon Alexa.

Stały przepływ powietrza

Mi Air Purifer 3H dzięki zastosowaniu komponentów najwyższej klasy i najnowszym technologiom jest w stanie oczyścić nawet 6333 litry powietrza w ciągu zaledwie jednej minuty. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby ciągła praca urządzenia odbywała się przy jednoczesnym minimalizowaniu głośności. Komfort użytkowania na pierwszym miejscu!

FJY4031GL
196 Przedmioty

Opis

Zdolność oczyszczania (CADR)
380 m³/h
Skuteczność oczyszczania
91% — formaldehydy i inne szkodliwe substancje, 99,97% — cząsteczki do 0,3 μm, 99,99% — cząsteczki do 2,5 μm, bakterii, metali ciężkich i substancji organicznych, 100% — duże cząsteczki
Zalecany obszar pracy
do 45 m2
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Typ filtra
Filtr adsorpcyjny z węglem aktywnym, Filtr HEPA (wysokowydajny filtr cząstek stałych), Podstawowy filtr PET
Inteligentne moduły
Wyświetlacz OLED, czujnik jakości powietrza, Czujnik temperatury i wilgotności
Zasilanie
Przewodowe 220V
Poziom hałasu
od 32 dB do 64 dB
Kolor
Biały
Długość
240 mm
Szerokość
240 mm
Wysokość
540 mm
Waga
4,8 kg
Zawartość zestawu
Oczyszczacz powietrza, przewód zasilający, filtr, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)