• Xiaomi Mi Air Purifier 3H
  • Xiaomi Mi Air Purifier 3H
  • Xiaomi Mi Air Purifier 3H
Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Xiaomi Mi Air Purifier 3H Xiaomi

Najnowszy oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H z wyświetlaczem wyposażony został w laserowe czujniki i najwyższej jakości filtry do oczyszczania powietrza. Dzięki temu świetnie zadba o jakość powietrza w domu lub firmie!

Oczyszczacz w wersji EU z oficjalnej, polskiej dystrybucji Xiaomi. Oczyszczacz obsługuje funkcje automatyzacji.

NUMBER [count] osób ogląda właśnie ten produkt
649,00 zł
Brutto
Sprawdź raty 36 rat x ~18 zł
Alior Bank Mbank
 

Dostawa do 4hDostawa do 4h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Najnowszy oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3 został wyposażony w wyświetlacz z dotykowym przyciskiem oraz precyzyjne czujniki laserowe do pomiaru poziomu zanieczyszczeń powietrza. Dodatkowo został zaprojektowany tak, aby swoją stylistyką idealnie wpasował się w każde wnętrze w domu czy firmie. Mi Air Purifier 3H może zadbać o jakość powietrza w dowolnym miejscu i zrobi to znakomicie!

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Xiaomi Mi Air Purifier 3H zapewni powietrze czystsze niż dotychczas!

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H dzięki zaawansowanej technologii wykonania i mocnemu silnikowi, może bez trudu oczyszczać pomieszczenia o powierzchni do 45 m2, a jego zdolność oczyszczania wynosi 380 m3/h. Co więcej, za sprawą dokładnego czujnika laserowego oraz potrójnej filtracji zanieczyszczeń, Air Purifier 3 jest w stanie wyłapać i usunąć nawet najdrobniejsze, szkodliwe cząstki znajdujące się w powietrzu.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H - czystsze powietrze

Xiaomi Air Purifier 3 H ma czytelny, dotykowy wyświetlacz

Xiaomi Mi Air Purifier 3H został wyposażony w wyświetlacz, który poinformuje użytkownika nie tylko o aktualnej jakości powietrza w pomieszczeniu, ale także o aktualnej temperaturze czy wilgotności. Dodatkowo, możliwość obsługi dotykowej sprawia, że bez trudu możesz zmienić tryb pracy oczyszczacza Air Purifier 3.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H - czytelny, dotykowy wyświetlacz

Trzy stopnie filtracji powietrza

Najnowszy oczyszczacz Xiaomi Mi Air Purifier 3H został wyposażony w filtry najwyższej jakości, które są w stanie bez trudu wyłapać cząsteczki zanieczyszczeń PM2.5 z powietrza w pomieszczeniu. Xiaomi Mi Air Purifier 3H radzi sobie także z drobnymi pyłkami, zwykłym kurzem czy innymi elementami unoszącymi się w powietrzu, których wielkość wynosi nawet 0,3 mikrona. Wewnątrz oczyszczacza powietrza Xiaomi nie zabrakło także dodatkowej warstwy z włókna węglowego, która jest odpowiedzialna za usuwanie nieprzyjemnych zapachów po środkach czystości, formaldehydu, amoniaku i innych substancji niebezpiecznych znajdujących się w powietrzu.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H - trzy stopnie filtracji powietrza

Ciągłą cyrkulację powietrza zapewnia Xiaomi Air Purifier 3H

W Xiaomi Air Purifier 3H mechanizm filtrowania został zaprojektowany tak, aby zapewnić ciągłą cyrkulację powietrza i oczyścić każdy zakamarek pomieszczenia. Funkcja oczyszczenia w 360 stopiach sprawia, że niezależnie od tego, gdzie postawisz oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3, to będzie on filtrował powietrze w całym pokoju! Jest to szczególnie ważne, jeśli mieszkasz w dużym mieście, jakim jest chociażby Wrocław, gdzie zanieczyszczenie powietrza jest na znacznie wyższym poziomie.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H - ciągła cyrkulacja powietrza

Oczyszczacz Xiaomi Air Purifier 3 ma niewielkie gabaryty i dużą zdolność oczyszczania powietrza

Najnowszy oczyszczacz w ofercie Xiaomi jest sprzętem o bardzo kompaktowym rozmiarze. Niemniej jednak, tak niewielkie urządzenie działa bardzo sprawnie i wydajnie, a dodatkowo cechuje się wysoką zdolnością oczyszczania. Dzięki funkcji CADR (zdolność oczyszczania powietrza) na poziomie 380 m3/h, oczyszczacz Xiaomi Mi Air Purifier 3H jest w stanie dbać o jakość powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 45 metrów kwadratowych. Wystarczy włączyć go na kilka minut, aby usunąć znaczną część unoszących się wokół zanieczyszczeń!

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H - niewielkie gabaryty

Obsługa Air Purifier 3 w aplikacji mobilnej

Xiaomi Mi Air Purifier 3H może być obsługiwany nie tylko za sprawą dotykowego przycisku na obudowie, ale także poprzez aplikację mobilną. Oczyszczacz został wyposażony w moduł łączności Wi-Fi, a to sprawia, że możesz nim sterować z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja mobilna dostępna jest zarówno na systemy Android jak i iOS, a Mi Air Purifier 3H jest w pełni kompatybilny z asystentami głosowymi Google oraz Amazon Alexa.

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H - obsługa w aplikacji mobilnej

Stały przepływ powietrza dzięki oczyszczaczowi Xiaomi Air Purifier 3

W oczyszczaczu powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 3H zastosowano komponenty najwyższej klasy i najnowsze zdobycze technologiczne, które wspierają funkcjonowanie oczyszczacza. Dzięki temu jest on w stanie oczyścić nawet 6333 litrów powietrza w ciągu zaledwie jednej minuty! Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby ciągła praca urządzenia nie była uciążliwa dla osób przebywających w pokoju i odbywała się przy jednoczesnym minimalizowaniu głośności. Projektanci marki Xiaomi wiedzą, że komfort użytkowania liczy się na pierwszym miejscu!

FJY4031GL
5 Przedmioty

Specyfikacja

Zdolność oczyszczania (CADR)
380 m³/h
Skuteczność oczyszczania
91% — formaldehydy i inne szkodliwe substancje, 99,97% — cząsteczki do 0,3 μm, 99,99% — cząsteczki do 2,5 μm, bakterii, metali ciężkich i substancji organicznych, 100% — duże cząsteczki
Zalecany obszar pracy
do 45 m2
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Typ filtra
Filtr adsorpcyjny z węglem aktywnym, Filtr HEPA (wysokowydajny filtr cząstek stałych), Podstawowy filtr PET
Inteligentne moduły
Wyświetlacz OLED, czujnik jakości powietrza, Czujnik temperatury i wilgotności
Zasilanie
Przewodowe 220V
Poziom hałasu
od 32 dB do 64 dB
Kolor
Biały
Długość
240 mm
Szerokość
240 mm
Wysokość
540 mm
Waga
4,8 kg
Zawartość zestawu
Oczyszczacz powietrza, przewód zasilający, filtr, instrukcja obsługi

Rekomendowane dla Ciebie

chat Komentarze (0)