• Xiaomi Ninebot S
Xiaomi Ninebot S

Xiaomi Ninebot S Xiaomi

Xiaomi Ninebot S to nowoczesny środek elektrycznego transportu osobistego dla osób oczekujących wygody. Futurystyczny wygląd sprawi, że mijane osoby będą zainteresowane. Mocne silniki i pojemna bateria pozwolą na przejechanie trasy ponad 20 km. Łączność z aplikacją mobilną na Android oraz iOS umożliwia natomiast personalizacje ustawień Ninebot S pod siebie - oświetlenie, maksymalna prędkość...

1 699,00 zł

Pojazd samobalansujący Xiaomi Ninebot S

Ninebot S to nowy pojazd elektryczny Xiaomi ułatwiający transport osobisty. Zastosowanie nowoczesnej technologii sprawia, że przemieszczenia się sprawia ogromną przyjemność i wprowadza futurystyczny nastrój w okolicy. Wystarczy chwila nauki, aby zaskakiwać przechodniów podczas jazdy. Producent wyposażył Ninebot S także w żyroskop, który dba o utrzymanie pojazdu w pionie i jednocześnie umożliwia użytkownikowi decydowanie o prędkości jazdy przechylając się do przodu lub do tyłu.

Nawet 4 razy szybciej niż zwykle!

Xiaomi Ninebot S otrzymał dwa mocne silniki pozwalające rozwinąć prędkość do 16 km/h. To oznacza, że wykorzystując elektryczny jeździk możemy jechać nawet cztery razy szybciej, niż poruszalibyśmy się idąc. Dodatkowo Ninebot S bez problemu poradzi sobie z wzniesieniami oraz zjazdami, a zaawansowane algorytmy wspomagania jazdy będą dbały o to, abyśmy bezpiecznie dotarli do wyznaczonego celu.

Jazda bez jakichkolwiek ograniczeń

Pojazd elektryczny Xiaomi został wyposażony w dwa koła o średnicy aż 26 cm oraz pompowane opony 10,5 cala. Konstrukcja ta sprawia, że praktycznie wszystkie wstrząsy czy nierówności są tłumione, a dodatkowo opony są zdecydowanie bardziej odporne na przedziurawienie. Dzięki temu jazda z wykorzystaniem Xiaomi Ninebot S jest komfortowa i to niezależnie od tego po jakiej nawierzchni się poruszamy. Pojazd radzi sobie także z niewielkimi uskokami, a nawet nierównościami na drodze i automatycznie pilnuje, aby nasza równowaga została zachowana.

Dedykowana aplikacja mobilna

Zarządzanie wszystkimi ustawieniami jest możliwe poprzez aplikację Ninebot Segway, która dostępna jest zarówno na smartfony z systemem Android jak i iOS. Aplikacja ta daje nam możliwość monitorowania aktualnej sytuacji pojazdu (prędkość, temperatura silnika czy pozostały zasięg), a także umożliwia aktualizowanie oprogramowania oraz zdalne sterowanie pojazdem. Co więcej sprzęt ten wyposażony jest także w blokadę i alarm, który po aktywowaniu sprawi, że Ninebot S zacznie wydawać dźwięk, a właściciel otrzyma stosowne powiadomienie na swój smartfon.

Niesamowicie mocne silniki

Xiaomi Ninebot S przemieszcza się za sprawą dwóch silników o mocy aż 350 W każdy oraz mocy chwilowej wynoszącej 2000 W. To one sprawiają, że pojazd ten bez problemu poradzi sobie z wjeżdżaniem na wzniesienia lub też podczas dłuższej podróży, oferując maksymalny zasięg 22 km. Moc silników przekłada się także bezpośrednio na jeszcze przyjemniejsze przemieszczenie się po okilicy, niezależnie od tego czy Xiaomi Ninebot będzie służył za pojazd mający zawieźć nas do szkoły, pracy czy też w dowolne inne miejsce.

Możliwość jazdy w każdych warunkach

Wykorzystanie szczelnej obudowy w nowym pojeździe elektrycznym Xiaomi oraz wysokiej jakości komponentów sprawia, że pojazd ten sprawdzi się bezproblemowo w dosłownie każdych warunkach. Nie straszny mu lekki deszcz, kałuże, a nawet poruszanie się po śliskich kafelkach wewnątrz supermarketów. Budowa opon oraz spore koła pozwalają także na jazdę po bezdrożach. Xiaomi Ninebot S definiuje poruszanie się na nowo!

QBE4015RT
77 Przedmioty

Opis

Maksymalna prędkość
17 km/h
Maksymalny zasięg
22 km
Maksymalne obciążenie
85 kg
Średnica kół
10,5"
Moc silnika
2x 350 W
Łączność
Bluetooth
Zasilanie
Akumulator litowo-jonowy 236 Wh
Materiał wykonania
stop magnezu
Kolor
czarny
Waga
12,8 kg
Zawartość zestawu
Pojazd, Ładowarka sieciowa, Klucz imbusowy, 4 śruby, 2 zapasowe opony, Przedłużka do pompowania, Instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)