Wróć do sklepu

KORZYSTAJ ZE SWOICH
URZĄDZEŃ DŁUŻEJ!

We wspołpracy z

Folie ochronne 3mk

Folie ochronne 3mk, które znajdziesz w ofercie sklepu TECHWISH cechują się niezwykłą wytrzymałością oraz możliwością samoregeneracji. Ponadto dzięki wycinaniu każdej folii pod wybrane urządzenie, którego przekątna nie przekracza 11 cali możemy przygotować ochronę nie tylko pod taki sprzęt jak smartfony, zegarki czy tablety, ale także wyświetlacze w samochodach, ekrany opasek sportowych, szkła tradycyjnych zegarków, a nawet ekrany domowego AGD.

Co więcej, wszystkie dostępne u nas folie ochronne 3mk przeszły rygorystyczne testy zgodnie z normą PN-EN 50102:2001, które zostały przeprowadzone przez laboratorium Hamilton.

OBEJRZYJ
PORÓWNANIE FOLII
NA YOUTUBE

1. WYBIERZ RODZAJ URZĄDZENIA

Pierwszym krokiem jest wybór urządzenia, które chcesz zabezpieczyć folią ochronną 3mk. Wystarczy, że klikniesz jeden z poniższych przycisków, a pojawią się dostępne rodzaje folii ochronnych.

2. WYBIERZ RODZAJ FOLII

Kolejny krok to wybór rodzaju folii. Poniżej znajdziesz dostępne dla danego urządzenia typy folii ochronnych, z których każda wyróżnia się unikalnymi cechami oraz możliwościami zabezpieczenia Twojego urządzenia. Pełne porównanie wszystkich folii znajdziesz w tabelce pod kafelkami.

SILVER
PROTECTION+

Folia ochronna SILVER PROTECTION+ to nowoczesne rozwiązanie, które powstało w celu walki z mnożącymi się na urządzeniach mikrobami. Folia ta pokryta jest specjalną powłoką, która zabija do 99% bakterii, wirusów, grzybów i pleśni, które mogą zostać przeniesione z dłoni na wyświetlacz, dzięki czemu chroni przed dalszym ich rozprzestrzenianiem się. Ponadto ta folia ochronna zwiększa wytrzymałość ekranu aż o 400%, a jej grubość to zaledwie 210 μm.

HAMMER

Uniwersalna folia ochronna HAMMER to najlepszy wybór dla osób, które oczekują najmocniejszego zabezpieczenia swojego urządzenia. Według testów folia ta zwiększa wytrzymałość wyświetlacza aż o 450%, podczas gdy jej grubość to zaledwie 230 μm. Ponadto folia ochronna HAMMER pokryta jest specjalną powłoką oleofobową, która zapobiega pojawianiu się znacznej liczby odcisków palców na ekranie. Ponadto folia ta potrafi samoczynnie się zregenerować dzięki technologii Self-Heal, co sprawia, że po 24 godzinach drobne ryski i uszkodzenia folii znikają.

ANTI-SHOCK

Uniwersalna folia ochronna 3mk ANTI-SHOCK cechuje się świetną wytrzymałością, która wzmacnia ekran urządzenia aż o 300%, a jednocześnie jej grubość wynosi zaledwie 170 μm, a więc jej obecność na wyświetlaczu jest praktycznie nieodczuwalna. Ponadto folia ochronna Anti-Shock pokryta jest specjalną powłoką oleofobową, która zapobiega pojawianiu się znacznej liczby odcisków palców na ekranie. Ponadto folia ta potrafi samoczynnie się zregenerować dzięki technologii Self-Heal, co sprawia, że po 24 godzinach drobne ryski i uszkodzenia folii znikają.

PRIVACY

Folia ochronna PRIVACY nie tylko zabezpieczy wybrane urządzenie, ale także zapewni prywatność. Śpecjalna technologia wykonania tej folii sprawia, że osoby postronne mają utrudniony, a nawet uniemożliwiony wgląd w to, co znajduje się aktualnie na wyświetlaczu. Ponadto folia ochronna wzmacnia ekran urządzenia o 250%, a jej grubość to zaledwie 150 μm. Ze względu na filtr prywatyzujący folia PRIVACY zmniejsza przepuszczalność treści z wyświetlacza do 70%.

ANTI-SCRATCH

Folia ochronna ANTI-SCRATCH to podstawowa folia zabezpieczająca dla każdego wyświetlacza. Wzmacnia ekran o 200%, a jej grubość to tylko 150 μm, co sprawia, że jest ona praktycznie niewyczuwalna podczas użytkowania urządzenia. Ponadto ochronna pokryta jest specjalną powłoką oleofobową, która zapobiega pojawianiu się znacznej liczby odcisków palców na ekranie.

PURE MATT

Folia ochronna PURE MATT to wyjątkowe rozwiązanie, które nie tylko zabezpieczy ekran wybranego urządzenia, ale także zniweluje refleksy powodowane przez odbijające się światło. Folia zwiększa wytrzymałość ekranu o 250%, jej grubość to zaledwie 150 μm, a dodatkowo pokryta jest specjalną powłoką oleofobową, która zapobiega pojawianiu się znacznej liczby odcisków palców na ekranie. Ponadto folia ta potrafi samoczynnie się zregenerować dzięki technologii Self-Heal, co sprawia, że po 24 godzinach drobne ryski i uszkodzenia folii znikają.

BLUE LIGHT PROTECTION

Folia ochronna BLUE LIGHT PROTECTION nie tylko zabezpieczy wybrane urządzenie, ale także zapewni ochronę oczu podczas korzystania z urządzenia. Specjalna technologia wykonania tej folii sprawia, że niebieskie światło wyświetlacza jest ograniczane, co wpływa na zmniejszenie zmęczenia oczu. Ponadto folia ochronna wzmacnia ekran urządzenia o 250%, jej grubość to zaledwie 150 μm i folia ta potrafi samoczynnie się zregenerować dzięki technologii Self-Heal, co sprawia, że po 24 godzinach drobne ryski i uszkodzenia folii znikają.

All-Safe™ Folie ochronne

SPECYFIKACJA FOLII OCHRONNYCH

SilverProtection+ Hammer Anti Shock Privacy Anti-Scratch Pure Matt Blue Light Protection
Poziom zabezpieczeń do 400% do 450% do 350% do 250% do 200% do 250% do 250%
Warstwa oleofobowa 5/5 5/5 5/5 4/5 3/5 4/5 4/5
% transparentności 99% 99% 995 70% 97% 93% 99%
Odporność przeciw smugom na ekranie 5/5 5/5 5/5 5/5 3/5 5/5 5/5
Grubośćfolii 210μm 230μm 170μm 150μm 150μm 150μm 150μm
Certyfikat PZH i RoHS tak tak tak tak tak tak tak
WYBIERZ SWOJE URZĄDZENIE

Wiesz już co chcesz zabezpieczyć oraz jaką folią. Teraz został ostatni krok - wybrać model i markę Twojego urządzenia lub też napisać nam w komentarzu do zamówienia jego dokładne wymiary (jeśli nie znajduje się na liście na kolejnej podstronie).