• Xiaomi Mi Wireless Charging Pad
Xiaomi Mi Wireless Charging Pad

Xiaomi Mi Wireless Charging Pad Xiaomi

Bezprzewodowa ładowarka Xiaomi Mi Wireless Charging Pad o mocy 10W. Urządzenie idealnie sprawdza się przy ładowaniu smartfonów firm takich jak Xiaomi, Samsung, Apple i Huawei.

NUMBER [count] osób ogląda właśnie ten produkt

69,00 zł
Brutto
Sprawdź raty 36 rat x ~2 zł
Alior Bank Mbank
 
Oczekujemy na dostawę towaru!

Dostawa do 4hDostawa do 4h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produktyŁadowarka bezprzewodowa Xiaomi Mi Wireless Charging Pad

Xiaomi Mi Wireless Charging Pad to bezprzewodowa ładowarka Qi o mocy 10 W. Sprzęt ten może zostać użyty do każdego smartfona obsługującego technologię bezprzewodowego ładowania, ponieważ sam dostosowuje moc do danego urządzenia. Ładowarka idealnie sprawdzi się z telefonami Xiaomi, Samsunga, Apple czy Huawei. Co więcej klasyczny wygląd i minimalizm sprawia, że sprzęt ten idealnie wpasuje się zarówno do biura, jak i do domu!

Szybkie ładowanie bezprzewodowe

Duża moc wynosząca 10 W sprawia, że czas ładowania urządzeń będzie krótszy niż w przypadku słabszych ładowarek starszego typu. Mi Wireless Charging Pad jest w pełni kompatybilny ze standardem Qi, a to oznacza, że sprzęt ten może naładować wszystkie urządzenia, które obsługują ten standard.

Bezproblemowa kompatybilność ze smartfonami

Niezależnie od tego czy Xiaomi Mi Wireless Charging Pad chcemy wykorzystywać, aby ładować smartfony Xiaomi, Samsunga, Apple, Huawei czy innego producenta te będą ładować się z maksymalną dostępną dla tego urządzenia mocą (nie większą niż 10 W). Kompatybilność ładowarki ze wszystkimi smartfonami dostępnymi na rynku wspierającymi bezprzewodowe ładowanie sprawia, że sprzęt ten może być użyty dosłownie w każdym momencie!

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Xiaomi Mi Wireless Charging Pad automatycznie wykrywa moment, w który na jej powierzchni znajdują się inne przedmioty niż urządzenia obsługujące ładowanie bezprzewodowe. To sprawia, że ładowarka jest całkowicie bezpieczna, a użytkownik nie musi obawiać się o jakiekolwiek uszkodzenia, w przypadku styku ładowarki z metalowymi przedmiotami czy smartfonami, które nie obsługują standardu Qi.

Ładowanie smartfonów w pokrowcu

Ładowarka bezprzewodowa Xiaomi Mi Wireless Charging Pad została zaprojektowana tak, aby umożliwić użytkownikowi ładowanie smartfona także bez konieczności ściągania z niego pokrowca. Niezależnie od tego czy używamy futerału silikonowego czy skórzanego, ładowarka bezprzewodowa będzie mogła bezproblemowo go naładować!

Liczne zabezpieczenia

Oczywiście w Mi Wireless Charging Pad nie mogło zabraknąć szeregu zabezpieczeń, które chronią zarówno użytkownika jak i samo ładowane urządzenie. Ładowarka Xiaomi wyposażona została w zabezpieczenia przed wysoką temperaturą, wysokim napięciem, zanieczyszczeniami oraz ewentualnymi skokami napięcia czy zwarciami. Wszystko po to, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo!

GDS4098GL

Specyfikacja

Moc
10W
Dodatkowe informacje
Antypoślizgowa konstrukcja, dioda LED, ochrona przed wysoką temperaturą, ochrona przed wysokim napięciem, ochrona zasilania, wykrywanie zanieczyszczeń, zabezpieczenie przed zwarciem
Materiał wykonania
Metal, sylikon
Kolor
Granatowy
Długość
120 mm
Szerokość
120 mm
Wysokość
20 mm
Waga
50g
Zawartość zestawu
Ładowarka, przewód USB-C
chat Komentarze (0)