• YI Home Camera 2
YI Home Camera 2

YI Home Camera 2 YI

Kamera YI Home 2 to idealny produkt do inteligentnego monitoringu domu, biura, magazynu lub wszystkiego na co chcesz mieć oko.

NUMBER [count] osób ogląda właśnie ten produkt
289,00 zł
Brutto
Sprawdź raty 36 rat x ~8 zł
Alior Bank Mbank
 

Dostawa do 4hDostawa do 4h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty

Kamera do monitoringu YI Home Camera 2

Druga generacja kamery YI Home pozwala na jeszcze wygodniejszy i, co nawet ważniejsze, dokładniejszy podgląd tego co dzieje się w danym pomieszczeniu. Możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości FullHD, kąt widzenia wynoszący 130 stopni czy aż 11 diod podczerwieni zapewniają bardzo dobrą jakość filmów zarówno w dzień jak i w nocy. Dodatkowo możliwość podglądu w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca sprawia, że nic nie umknie Twojej uwadze!

YI Home Camera 2 do monitoringu

Jedna kamera WiFi, a jak wiele możliwości!

YI Home Camera 2 sprawdzi się nie tylko w domu czy mieszkaniu, ale także w biurze, magazynie czy dowolnym innym miejscu, które chcesz mieć zawsze pod kontrolą. Z najnowszą kamerę do monitoringu YI możesz także podejrzeć swojego pupila podczas nieobecności w domu. Co więcej urządzenie to, za sprawą wbudowanego głośnika oraz mikrofonu, można także wykorzystać jako elektroniczną nianię!

możliwości kamery wifi yi home camera 2

Dedykowana aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna dostępna jest całkowicie za darmo zarówno na smartfony z systemem Android jak i iOS, a dodatkowo możemy ją zainstalować także na komputerach z Windowsem. To właśnie w aplikacji możemy podglądać obraz z kamery w czasie rzeczywistym, zmieniać ustawienia YI Home Camera 2 czy przejrzeć nagrania z zapisane na karcie pamięci lub w chmurze. Dodatkowo w aplikacji możemy dodać wiele kamer i nadać im nazwy tak, aby wszystko było jeszcze czytelniejsze.

aplikacja mobilna yi home

Wróć do dowolnego momentu

Aplikacja mobilna pozwala nie tylko na podgląd obrazu w czasie rzeczywistym, ale także na powrót do starszych nagrań zapisanych na karcie pamięci czy w chmurze. Specjalnie zaprojektowana oś czasu ułatwia przejrzenie wielu godzin filmów w ciągu zaledwie kilku sekund. Wybrane fragmenty nagrań jesteśmy w stanie bezprzewodowo przesłać na nasz smartfon, aby zawsze mieć je przy sobie!

zapis nagrań w monitoringu yi

Możliwość obserwowania wybranego obszaru

Kamera YI Home Camera 2 pozwala na monitorowanie zarówno całego obszaru, który znajduje się w kadrze jak i tylko jego fragmentów, w których może pojawić się zagrożenie czy ruch. Tym samym obserwacja, np płyty indukcyjnej, na której znajduje się gorący garnek nie jest jakimkolwiek problemem. W momencie, gdy urządzenie wykryje jakikolwiek ruch momentalnie otrzymasz powiadomienie w aplikacji mobilnej, a to sprawia, że możesz zareagować w odpowiednim momencie.

monitorowanie obszaru yi home camera 2

Doskonała jakość monitoringu także w nocy

Kamera do monitoringu YI Home Camera 2 została wyposażona w aż 11 diod LED wykorzystujących podczerwień. To pozwala nam na nagrywanie oraz podgląd obrazu nie tylko w dzień, ale także w gorszych warunkach oświetleniowych. Tym samym nawet w nocy wszystko będzie w pełni czytelne i nic nie umknie Twojej uwadze. YI Home Camera 2 sprawdzi się dosłownie w każdym miejscu i w każdej chwili!

kamera z podczerwienią yi home 2

Dwustronna komunikacja audio w kamerze do monitoringu

Kamera YI Home Camera 2 została wyposażona zarówno w mikrofon jak i w głośnik. Mikrofon pozwala użytkownikowi nie tylko na podgląd obrazu poprzez aplikację mobilną, ale także na usłyszenie tego, co dzieje się w obserwowanym pomieszczeniu. Dodatkowo głośnik umożliwia prowadzenie wideokonferencji, uspokojenie pupila, w momencie, gdy nas nie ma w domu czy nawet rozmowę z dzieckiem czy domownikami. Jedna kamera, a jak wiele możliwości!

komunikacja audio w yi home 2

Zapis nagrań z monitoringu na karcie pamięci albo w chmurze

Kamera do monitoringu YI Home Camera 2 została wyposażona w złącze microSD. Karta pamięci służy oczywiście do zapisywania rejestrowanego obrazu, który nagrywany jest nieustannie w pętli. Dodatkowo filmy mogą być przechowywane także w chmurze, a to bezpośrednio przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa. W momencie, gdy uszkodzeniu ulegnie sama karta pamięci to nadal zachowamy dostęp do wszystkich nagrań!

zapis nagrań na kartę lub do chmury

YHS.2116.INT
55 Przedmioty

Specyfikacja

Model
YI Home 2 1080p
Procesor
Ambarella S2LM 600 MHz
Matryca
1/2.8 inch(2.12MP) CMOS
Obiektyw
szklany
Przysłona
f/2.0
Kąt widzenia
130°
Rozdzielczość wideo
1920x1080 przy 25 kl/s oraz 20 kl/s, 1280x720 przy 20 kl/s
Wizja nocna
Tak
Podczerwień
11 diod 940nm
Obsługiwane protokoły
IPV4, UDP, TCP, HTTP, DHCP, P2P
Pamięć
Karta MicroSD 8-64 GB
Łączność
WiFi 2.4GHz 802.11 b/g/n
Zasilanie
Przewodowe
Funkcje
Wykrywanie ruchu, wykrywanie płaczu dziecka, wykrywanie kształtu ludzkiego ciała, powiadomienia na smartfon, komunikacja audio
Kolor
Biały
Długość
59 mm
Szerokość
70 mm
Wysokość
122 mm
Waga
132 g
Zawartość zestawu
Kamera, przewód MicroUSB, ładowarka

Rekomendowane dla Ciebie

chat Komentarze (0)