• YI Home Camera 1
YI Home Camera 1

YI Home Camera 1 YI

Rewolucyjna kamera do monitoringu WiFi. YI Home Camera to nowoczesne rozwiązanie do monitorowania domu, firmy oraz wszystkiego co dla Ciebie ważne!

109,00 zł
Brutto
Sprawdź raty 36 rat x ~3 zł
Alior Bank Mbank
 
Dostawa jest już w drodze!

Dostawa do 4hDostawa do 4h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty

Kamera domowa YI Home z WiFi

Kamera YI Home to prawdziwe centrum monitoringu, które zawsze będzie w zasięgu ręki. Niezależnie od tego czy chcesz zamontować ją w domu, biurze czy w sklepie sprawdzi się ona doskonale i sprawi, że nic nie umknie Twojej uwadze. Obraz nagrywany w rozdzielczości HD w połączeniu z diodami podczerwieni sprawia, że wszystko będzie czytelne zarówno w dzień jak i w nocy!

Zobacz jeszcze więcej dzięki szerokokątnemu obiektywowi

Obiektyw szerokokątny o kącie widzenia wynoszącym aż 111 stopni sprawi, że pole widzenia w porównaniu do konkurencyjnych kamer jest znacznie szersze. Tym samym YI Home będzie w stanie objąć większą część pomieszczenia, a to sprawi, że nic nie umknie twojej uwadze. Dodatkowo w aplikacji mobilnej, dostępnej zarówno na smartfony z systemem iOs jak i Android, możemy wykorzystać 4-krotny zoom pozwalający nam przyjrzeć się wybranemu fragmentowi obrazu z bliska.

Możliwość podglądu zawsze i wszędzie

Zmiana ustawień kamery odbywa się poprzez dedykowaną aplikację mobilną dostępną zarówno na smartfony z systemem Android jak i iOS. Aplikacja ta pozwala także na podgląd w czasie rzeczywistym oraz, wykorzystując wbudowany w kamerę YI Home czujnik ruchu, na wykrycie obecności niechcianej osoby. W momencie, gdy urządzenie wykryje ruch momentalnie otrzymamy powiadomienie na nasz smartfon.

Wróć do nagrań z przeszłości

Aplikacja mobilna pozwala także na podgląd wszystkich archiwalnych nagrań znajdujących się na karcie pamięci. Wszystko zostało zaprojektowane tak, aby przejrzenie wielu godzin materiału mogło odbyć się w ciągu kilku chwil. Szybko znajdziesz interesujący cię fragment i będzie mógł go przeanalizować tak, aby nic nie umknęło twojej uwadze. Kamera YI Home nieustannie nagrywa obraz w pętli i nadpisuje starsze nagrania.

Doskonała jakość także w nocy

Wbudowane diody podczerwieni sprawiają, że obraz jest w pełni czytelny i ostry nie tylko w dzień, ale także w nocy. Nawet w całkowitej ciemności będziesz w stanie sprawdzić czy ktoś nieproszony znajduje się w Twoim domu lub mieszkaniu, a także sprawdzić czy dzieci spokojnie śpią.

Firma nieustannie pod Twoim okiem

Oczywiście kamera do monitoringu YI Home to rozwiązanie, które może być wykorzystane nie tylko w domu, ale także w biurze, magazynie czy sklepie. Tym samym Twój biznes zawsze będzie pod ręką i to niezależnie od tego, gdzie będziesz aktualnie się znajdować. Dodatkowo wbudowany mikrofon oraz głośnik ułatwi komunikację z pracownikami także w formie wideokonferencji!

Dodatkowa przestrzeń w YI Cloud

Oprócz możliwości podglądu na żywo czy zapisywania wszystkich nagrań na karcie pamięci istnieje także możliwość skorzystania z chmury YI Cloud. Chmura ta oferuje dodatkowe miejsce na pliki, które są w pełni zabezpieczone z wykorzystaniem najnowocześniejszych systemów szyfrowania. Dzięki temu nawet w momencie, gdy karta pamięci ulegnie uszkodzeniu będziesz mieć dostęp do archiwalnych nagrań!

Poznaj prawdziwe oblicze zwierzaka

Jeśli chcesz mieć oko na swoje zwierzaki w momencie, gdy nikogo nie ma w domu to kamera YI Home bez problemu sprosta temu wyzwaniu. Możliwość wykrycia ruchu pozwoli ci na błyskawiczną reakcję, a podgląd na żywo pozwoli sprawdzić co w danej chwili przyszło zwierzakowi do głowy.

Bezpieczeństwo dzieci na zupełnie nowym poziomie

Dzieci są bez wątpienia oczkiem w głowie rodziców. Z kamerą do monitoringu YI Home będziesz mógł przenieść ich bezpieczeństwo na zupełnie nowy poziom. Możliwość wyznaczenia strefy, w której wykrywany będzie ruch sprawia, że, gdy dziecko znajdzie się w miejscu dla niego niebezpiecznym momentalnie otrzymasz powiadomienie na swój smartfon. YI Home, za sprawą wbudowanego mikrofonu oraz głośnika, można także wykorzystać jako elektroniczną nianię!

YHS-113-IRPL-BIALY

Opis

Model
YI Home 720p
Obiektyw
szklany
Kąt widzenia
111,2°
Rozdzielczość wideo
720p przy 20 kl/s
Wizja nocna
Tak, do 5 metrów
Podczerwień
8 lamp 940nm
Obsługiwane protokoły
IPV4, UDP, TCP, HTTP, DHCP, P2P
Pamięć
Karta MicroSD 8-32 GB
Łączność
WiFi 2.4GHz 802.11 b/g/n
Zasilanie
Przewodowe
Funkcje
Wykrywanie ruchu, powiadomienia na smartfon, komunikacja audio
Kolor
Biało-czarny
Długość
80 mm
Szerokość
32,1 mm
Wysokość
111,4 mm
Waga
226,7 g
Zawartość zestawu
Kamera, przewód MicroUSB, ładowarka

Rekomendowane dla Ciebie

chat Komentarze (0)