• Xiaomi Mi Home Security Camera Basic 1080P
  • Xiaomi Mi Home Security Camera Basic 1080P
  • Xiaomi Mi Home Security Camera Basic 1080P
Xiaomi Mi Home Security Camera Basic 1080P

Xiaomi Mi Home Security Camera Basic 1080P Xiaomi

Kamera do monitoringu Xiaomi Mi Home Security Camera Basic 1080p to świetne rozwiązanie, które może służyć zarówno jako domowy monitoring, jak również elektroniczna niania.

149,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Kamera do monitoringu domowego Xiaomi Mi Home Security Camera Basic 1080P

Kamera do monitoringu domowego Xiaomi to rozwiązanie, które może świetnie sprawdzić się zarówno jako centrum monitoringu domowego, jak i również jako elektroniczna niania do podglądu dzieci. Mi Home Security Camera Basic 1080P pozwala na dostęp z poziomu aplikacji mobilnej z dosłownie dowolnego miejsca na świecie. Dodatkowo sprzęt ten został wyposażony w diody podczerwieni, które zapewniają wyraźny i czytelny obraz w warunkach gorszego oświetlenia czy w nocy. Nie zabrakło także głośnika oraz mikrofonu do swobodnej komunikacji głosowej!

Z kamerę do monitoringu Xiaomi nic Ci nie umknie!

Xiaomi Mi Home Security Camera Basic 1080P oferuje kąt widzenia wynoszący 130°, a dzięki temu niezależnie od tego jak ustawimy sprzęt będzie on pozwalać na podgląd praktycznie wszystkiego co znajduje się przed nim. Kamera bez problemu pozwoli sprawdzić, który z pracowników został dłużej w pracy czy co aktualnie dzieje się w naszym domu czy mieszkaniu!

Najwyższa jakość obrazu także w nocy

Kamera do monitoringu Xiaomi została wyposażona w szereg diod podczerwieni, które zapewniają możliwość nagrań obrazu w najwyższej jakości także w złych warunkach oświetleniowych. Tym samym niezależnie od pory dnia czy nocy będziemy w stanie mieć oko na biuro, magazyn czy nasz dom oraz sprawdzić czy dzieci śpią tak jak powinny!

Stały dostęp z poziomu aplikacji mobilnej

Z konfiguracją kamery Xiaomi Mi Home Security Camera Basic 1080P poradzi sobie każdy z użytkowników. Konfiguracja jest niezwykle prosta i wszystko odbywa się poprzez dedykowaną aplikację mobilną dostępną zarówno na smartfony z systemem Android jak i iOS. Co więcej aplikacja pozwala na dostęp do obrazu na żywo z kamery, a także umożliwia podgląd archiwalnych nagrań czy otrzymywanie powiadomień o wykrytym ruchu i to wszystko z dowolnego miejsca na świecie!

Dwustronna komunikacja audio

Kamera Mi Home Security Camera Basic 1080P została wyposażona w głośnik oraz mikrofon. Zestaw ten umożliwia dwustronną komunikację audio. Funkcja ta pozwala na wygodną komunikację podczas wideokonferencji oraz sprawia, że sprzęt ten może być wykorzystywany jako elektroniczna niania w każdym domu czy mieszkaniu.

Wygodny montaż na każdej powierzchni

Kamera do monitoringu domowego Xiaomi może być zamontowana zarówno na poziomej powierzchni, takiej jak szafka czy stół, a także na suficie lub ścianie. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz niesamowicie wygodnej metodzie montażu ustawienie Mi Home Security Camera Basic 1080P tak, aby mogła obserwować największą możliwą powierzchnię pomieszczenia zajmie zaledwie kilka minut.

Kamera i elektroniczna niania w jednym urządzeniu

Xiaomi Mi Home Security Camera Basic 1080P może być wykorzystywana nie tylko jako centrum monitoringu domowego czy firmowego, ale także jako elektroniczna niania z ciągłym podglądem na najmłodszych członków rodziny. Specjalnie zaprojektowana aplikacja mobilna pozwala na podgląd obrazu w czasie rzeczywistym w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca!

Nowoczesny i bezprzewodowy monitoring w rozdzielczości FullHD

Kamera Xiaomi oferuje nagrywanie obrazu w rozdzielczości FullHD, a to sprawia, że podczas oglądania wykonanych filmów każdy szczegół jest bardzo dobrze widoczny. Dodatkowo dzięki łączności za pośrednictwem sieci Wi-Fi kamera do monitoringu może zostać zamontowana w każdym miejscu, w którym znajdziemy zasięg sieci bezprzewodowej.

QDJ4047GL
1 Przedmiot

Opis

Model
Mi Security 1080p
Obiektyw
Szklany, 2 Mpix
Kąt widzenia
130°
Rozdzielczość wideo
1080p przy 20 kl/s
Wizja nocna
Tak
Pamięć
MicroSD do 32 GB
Łączność
Wi-Fi 802.11 b/g/n
Zasilanie
Przewodowe
Funkcje
Powiadomienia o wykrytym ruchu, tryb nocny
Kolor
Biały
Długość
80,2 mm
Szerokość
80,2 mm
Wysokość
114,3 mm
Waga
128 g
Zawartość zestawu
Kamera, przewód MicroUSB, ładowarka
chat Komentarze (0)