Tronsmart MUS03 USB 2.0, MicroUSB 1 m

Tronsmart MUS03 to przewód do ładowania smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Długość kabla wynosi 1 m, jest on kompatybilny z każdym urządzeniem, które posiada złącze micro-USB. Przewód został pogrubiony, dzięki czemu jest wysoce żywotny, posiada także pozłacane wtyki, co wpływa na jakość przesyłu. Poza ładowaniem MUS03 umożliwia także wymianę danych – np. zgrywanie zdjęć ze smartfona lub aparatu fotograficznego na komputer.

Dostawa do 4hDostawa do 4h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Tronsmart

Tronsmart MUS03 USB 2.0, MicroUSB 1 m

19,00 zł
Brutto

Dostępność


Tronsmart MUS03 – kabel o długości 1 m

Tronsmart MUS03 to 1-metrowy przewód MicroUSB, kompatybilny z każdym urządzeniem posiadającym złącze MicroUSB. Parametry techniczne kabla pozwalają na użycie go do bezpiecznego ładowania nawet przy wysokim prądzie. Długość przewodu MUS03 jest większa niż w standardowych kablach, co znacznie poprawia wygodę użytkowania.

Tronsmart MUS03 – nie tylko ładowanie, ale i szybkie przesyłanie danych

Kabel MUS03 obsługuje standard przesyłu USB 2.0 o przepustowości do 480 Mbit/s, dzięki czemu możliwe jest szybkie ładowanie urządzeń mobilnych. Tronsmart MUS03 pozwala także zsynchronizować smartfon z innymi sprzętami w celu wymiany danych. Interfejs USB w MUS03 działa na zasadzie Plug and Play – po podłączeniu urządzenia mobilnego do komputera system operacyjny od razu identyfikuje nowy sprzęt, nie ma więc konieczności dodatkowej ingerencji użytkownika ani też konfiguracji. Można od razu przystąpić do kopiowania lub przenoszenia plików.

MUS03 – technologia USB 2.0

Tronsmart MUS03 to przewód zgodny ze standardem USB 2.0. Technologia ta jest kompatybilna zarówno z nowszymi, jak i ze starszymi modelami urządzeń. Dzięki USB można podłączać różne urządzenia, np. drukarki, podkładki chłodzące i myszy komputerowe, ładować sprzęty oraz przesyłać pliki pomiędzy różnymi urządzeniami. Użytkownik może transferować dane pomiędzy laptopem i smartfonem, aparatem cyfrowym, tabletem lub kamerą – a wszystko za pomocą jednego kabla. Sprzęty zgodne z USB 2.0 mogą pracować z maksymalną prędkością do 480 Mbit/s (60 MB/s). Rzeczywista szybkość przesyłu danych zależy jednak od konstrukcji urządzenia, które zostało podłączone do komputera.

Tronsmart MUS03 – przewód z pozłacanymi wtykami

Tronsmart MUS03 to kabel z pozłacanymi wtykami po obu stronach. Rozwiązanie to poprawia jakość przesyłu, jednocześnie zmniejszając opóźnienia w transmisji danych. Spośród różnych metali złoto wyróżnia większa odporność na korozję. Dzięki temu żywotność pozłacanych kabli jest dłuższa. Wielu użytkowników decyduje się na zakup przewodów Tronsmart MUS03 z pozłacanymi wtykami także ze względów estetycznych – takie kable są nie tylko trwalsze, ale także doskonale się prezentują.

MUS03 – gruby przewód poprawia jakość przesyłu danych oraz zwiększa żywotność

Przewód MUS03 został dodatkowo pogrubiony, dzięki czemu zmniejsza się prawdopodobieństwo splątania kabla. Grubość kabla microUSB wpływa także na szybkość ładowania urządzenia. Im grubsze przewody, tym mniejsza rezystancja, co zapewnia większy maksymalny przepływ prądu i szybsze ładowanie. Poza sprawnym przesyłem energii grubszy kabel Tronsmart MUS03 to także zwiększona wytrzymałość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Solidne wykonanie sprawia, że raz zakupiony przewód posłuży długo.

Tronsmart MUS03 – szybkie ładowanie dzięki Quick Charge 2.0

Kabel microUSB Tronsmart MUS03 jest kompatybilny ze standardem ładowania Quick Charge 2.0. Technologia ta została opatentowana przez amerykańską firmę Qualcomm. Quick Charge oznacza szybszy proces ładowania – jest to możliwe dzięki zwiększeniu napięcia prądu płynącego do urządzenia. Z technologii Quick Charge 2.0 mogą skorzystać tylko urządzenia wyposażone w procesory firmy Qualcomm.

Tronsmart MUS03 – technologia bezpieczna dla baterii

Tronsmart MUS03 korzysta z technologii Quick Charge 2.0, która jest całkowicie bezpieczna dla baterii. Ładowarki korzystające z tego systemu ładowania przesyłają do urządzenia mobilnego zmienne napięcia. Dopóki nie jest ono naładowane do 50-60%, otrzymuje ono prąd o wysokim napięciu, następnie, po przekroczeniu tego progu następuje znaczne spowolnienie i spadek mocy, co chroni ogniwo przed awarią.

Tronsmart MUS03 – w Techwish opłaca się kupować w zestawie!

Tronsmart MUS03 to przewód kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w micro-USB. Można go podłączać zarówno do sprzętów z systemem iOS, jak i Android. Chińska marka Tronsmart jest znana z dostarczania rozwiązań, które są wydajne, bezpieczne i nowoczesne – MUS03 jest tego doskonałym przykładem. W Techwish opłaca się kupować w zestawie – wysokiej jakości przewód Tronsmart MUS03 możesz nabyć taniej z ładowarką Tronsmart. Urządzenie korzysta z innowacyjnej, autorskiej technologii VoltIQ, System potrafi automatycznie wykryć najlepsze parametry ładowania i dostosować zgodnie z nimi optymalny prąd oraz napięcie. Dzięki temu każdy sprzęt zostanie naładowany w jak najkrótszym czasie, przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

MUS03

Specyfikacja

Model
MicroUSB 1m
Łączność
USB 2.0, do 480 Mbps
Dodatkowe informacje
Pozłacane wtyki
Kolor
Czarny
Długość
1 m

Rekomendowane dla Ciebie

chat Komentarze (0)