Tronsmart ATC6 (szary, 1 m, USB-C)

Tronsmart ATC6 to przewód USB-A do USB-C do ładowania smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Długość kabla wynosi 1 m, posiada on dwa wtyki męskie. Szary Tronsmart z oplotem jest bardzo wytrzymały i poza ładowaniem MUS03 umożliwia także przesyłanie danych. Zastosowana w kablu z oplotem ATC6 technologia USB 2.0 jest kompatybilna zarówno z nowszymi, jak i ze starszymi modelami urządzeń.

Dostawa do 4hDostawa do 4h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty

Tronsmart ATC6 – kabel o długości 1 m

Tronsmart z oplotem ATC6 to kabel o długości 1 m. Parametry techniczne kabla pozwalają używać go do bezpiecznego ładowania urządzeń mobilnych nawet przy wysokim prądzie. W zestawie z ładowarką obsługującą technologie Quick Charge i VoltIQ możliwe jest doskonałe dopasowanie parametrów ładowania do potrzeb każdego sprzętu. Długość szarego kabla Tronsmart ATC6 jest większa niż w standardowych przewodach, co znacznie poprawia wygodę użytkowania.

Tronsmart ATC6 – nie tylko ładowanie, ale i szybkie przesyłanie danych

Tronsmart z oplotem obsługuje standard przesyłu USB 2.0 o przepustowości do 480 Mbit/s. Dzięki temu możliwe jest szybkie ładowanie urządzeń mobilnych. Szary kabel z oplotem umożliwia również synchronizowanie i parowanie sprzętów, np. komputera i smartfona. Interfejs USB w Tronsmart ATC6 działa na zasadzie Plug and Play – system operacyjny komputera wykrywa nowe urządzenia od razu po podłączeniu. Aby zgrać zdjęcia lub filmy z telefonu, użytkownik nie musi wykonywać żadnych dodatkowych działań. Może od razu przystąpić do kopiowania lub przenoszenia plików.

Tronsmart z oplotem – technologia USB 2.0 pozwala ładować urządzenie oraz przesyłać dane pomiędzy różnymi sprzętami

Tronsmart ATC6 jest zgodny ze standardem USB 2.0. Technologia jest kompatybilna zarówno z nowszymi, jak i starszymi modelami urządzeń. Dzięki USB da się podłączyć do komputera różne urządzenia, nie tylko smartfona, ale także drukarki, podkładki chłodzące i myszy komputerowe. Można również przesyłać dane pomiędzy aparatem fotograficznym lub kamerą i komputerem – a wszystko to za pomocą jednego kabla. Tronsmart z oplotem może działać z maksymalną prędkością 480 Mbit/s (60 MB/s). Jednak rzeczywista prędkość przesyłania danych zależy od konstrukcji urządzenia podłączonego do komputera.

Tronsmart z oplotem – kabel USB-A do USB-C

Tronsmart ATC6 to przewód dedykowany urządzeniom mobilnym z systemem Android (które korzystają z kabli USB typu C). Zastosowana technologia USB-C zapewnia dużą prędkość przesyłu danych, umożliwia także bardzo szybkie ładowanie urządzenia. Dużym plusem kabli z oplotem typu USB-C jest możliwość podłączenia urządzenia na dwa sposoby – niezależnie od tego, jak wepniemy kabel, zawsze będzie on pasował do złącza.

Tronsmart ATC6 – kabel z oplotem

Tronsmart ATC6 to kabel z oplotem. Przewód został opleciony specjalną powłoką z tworzyw sztucznych i metali. Co daje takie rozwiązanie? Szary kabel z oplotem jest dobrze chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz ekstremalnymi temperaturami. Dodatkowy atut to łatwość w utrzymaniu porządku – szary Tronsmart z oplotem wyróżnia się na tle innych przewodów, w związku z czym można go łatwo rozpoznać. Nasi klienci decydują się na zakup przewodów Tronsmart ATC6 nie tylko ze względu na ich trwałość, ale i dlatego, że kable z oplotem prezentują się bardzo estetycznie.

Kabel z oplotem – wysoka jakość przesyłu danych oraz większa żywotność

Tronsmart ATC6 to kabel z oplotem o wysokiej żywotności. Jego konstrukcja jest solidniejsza niż w przypadku standardowych przewodów. Na szybkość ładowania oraz transferu danych wpływa w dużym stopniu grubość przewodu. W przypadku Tronsmart z oplotem rezystancja jest niewielka, dzięki czemu maksymalny przepływ prądu oraz przesył danych jest szybszy. Szary Tronsmart z oplotem wyróżnia także wydłużona żywotność – raz zakupiony przewód z pewnością długo posłuży swojemu właścicielowi.

Tronsmart ATC6 – technologia bezpieczna dla baterii

Tronsmart ATC6 posiada wbudowany rezystor zabezpieczający 56 KΩ. Element ten pełni funkcję swoistego rodzaju bezpiecznika – zabezpiecza pozostałe części układu kabla z oplotem przed przegrzaniem, przepięciami itd. Po połączeniu Tronsmart ATC6 z ładowarką typu Quick Charge 2.0 lub VoltIQ ładowanie jest całkowicie bezpieczne. Ładowarki korzystające z najnowszych technologii przesyłają bowiem różne napięcia do urządzenia mobilnego, potrafią także dostosować parametry pracy do optymalnych wymagań sprzętu.

Tronsmart ATC6 – w Techwish opłaca się kupować w zestawie!

Tronsmart ATC6 to przewód kompatybilny z urządzeniami korzystającymi z USB typu C. Można go podłączać do sprzętów z systemem Android. W Techwish opłaca się kupować w zestawie – wysokiej jakości przewód Tronsmart ATC6 możesz nabyć taniej ze smartfonem uznanej marki Xiaomi lub ładowarką. Kompletując wymarzony zestaw gadżetów elektronicznych, zwróć uwagę na to, by były one ze sobą kompatybilne. Dzięki temu wykorzystasz w pełni potencjał akcesoriów takich jak Tronsmart z oplotem.

ATC6
2 Przedmioty

Specyfikacja

Model
USB-C 1m
Łączność
USB 2.0, do 480 Mbps
Dodatkowe informacje
Rezystor zabezpieczający 56KΩ
Kolor
Szary
Długość
1 m

Rekomendowane dla Ciebie

chat Komentarze (0)