Tronsmart LTA14 (szary, 1.2 m, Lightning)

Tronsmart LTA14 to przewód do ładowania urządzeń mobilnych marki Apple – iPhone oraz iPad. Długość kabla wynosi 1,2 m, posiada on pełną certyfikację MFI (Made for iPhone, iPod, iPad). Kabel do iPhone Lightning pozwala nie tylko szybko ładować telefon czy też tablet, ale i przesyłać pomiędzy urządzeniami różne pliki. MFI kabel umożliwia np. zgrywanie zdjęć ze smartfona lub aparatu fotograficznego na komputer.

Dostawa do 4hDostawa do 4h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty
Tronsmart

Tronsmart LTA14 (szary, 1.2 m, Lightning)

59,00 zł
Brutto

Dostępność


Tronsmart LTA14 – kabel z pełną certyfikacją MFI

Tronsmart LTA14 to przewód z certyfikatem MFI. Kabel został zatwierdzony przez giganta z Cupertino – firmę Apple. Certyfikat Made For iPhone/iPad/iPod (przeznaczone dla iPoda, telefonu iPhone i iPada) świadczy o wysokiej jakości, a także o tym, że kabel do iPhone Lightning spełnia wysokie normy bezpieczeństwa oraz wydajności firmy Apple. Akcesoria elektroniczne posiadające odznaczenie MFI zostały zaprojektowane w celu podłączania do telefonu iPhone, iPada i iPoda i mogą one być bezpiecznie użytkowane ze sprzętem marki Apple.

Tronsmart LTA14 – kabel o długości 1,2 m

Tronsmart LTA14 to kabel Lightning iPhone o długości 1,2 metra. Jest on kompatybilny z każdym urządzeniem marki Apple – zarówno telefonami, jak i tabletami czy odtwarzaczami. MFI kabel jest dłuższy niż standardowe kable Lightning iPhone, dzięki czemu jest on wyjątkowo wygodny w użytkowaniu. Nylonowy przewód Tronsmart LTA14 może być stosowany do bezpiecznego ładowania nawet przy wysokim prądzie.

Kabel do iPhone Lightning – nie tylko ładowanie, ale i szybkie przesyłanie danych

Nylonowy przewód Tronsmart LTA14 wspiera zarówno szybkie ładowanie urządzeń mobilnych marki Apple, jak i przesył danych. Za pomocą kabla do iPhone można szybko zsynchronizować smartfon z innymi sprzętami w celu wymiany danych. Interfejs działa na zasadzie Plug and Play – system operacyjny komputera identyfikuje sprzęt od razu po jego podłączeniu. Nie jest wymagana żadna ingerencja ze strony użytkownika ani też konfiguracja i można od razu przystąpić do kopiowania zdjęć oraz filmów.

MFI – kabel Lightning iPhone o wysokiej jakości

Kabel do iPhone Lightning Tronsmart LTA14 to urządzenie wysokiej jakości. MFI kabel został wyprodukowany przez firmę Apple, jest on dedykowany specjalnie dla urządzeń z systemem iOS. Czym różnią się kable Lightning iPhone od przewodów USB typu C? Licencja producenta gwarantuje, że kabel Lightning iPhone jest w pełni kompatybilny z produktami marki Apple (iPodem, telefonem iPhone i iPadem), dodatkowy atut to protokół audio pozbawiony latencji.

Kabel Lightning iPhone Tronsmart LTA14 – wysoka żywotność

Nylonowy przewód Tronsmart LTA14 został zaprojektowany tak, by jego wytrzymałość oraz bezpieczeństwo użytkowania były jak największe. Rozwiązania takie jak nylonowy oplot czy też aluminiowy wtyk zapewniają większą wytrzymałość kabla. Nadają one odporność na przepięcia i nagłe złamania, które mogłyby wystąpić podczas pośpiesznego korzystania z przewodu. Na żywotność kabli Lightning iPhone wpływa w dużej mierze sposób przechowywania. Niestety większość produktów dostępnych na rynku nie posiada etui ani pojemnika, w którym można by je przechowywać. Dlatego też warto zagospodarować osobną szufladę dla gadżetów elektronicznych i umieścić w niej kabel do iPhone Lightning. Należy także pilnować, by każdorazowo po użyciu przewód był zwijany i chowany w to samo miejsce. Odpowiednie przechowywanie w połączeniu z solidnym wykonaniem stanowią gwarancję tego, że raz zakupiony, kabel do iPhone Lightning posłuży swojemu właścicielowi długo.

Kabel do iPhone Lightning – w Techwish opłaca się kupować w zestawie!

Tronsmart LTA14 posiada pełną certyfikację MFI i jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami marki Apple. Można go podłączać zarówno do smartfonów, jak i do tabletów czy też odtwarzaczy. Przewód jest dostosowany do szybkiego ładowania i szybkiej transmisji danych. W Techwish opłaca się kupować w zestawie – wysokiej jakości przewód Tronsmart LTA14 możesz nabyć taniej z ładowarką samochodową Tronsmart wspierającą innowacyjny system ładowania VoltIQ. Autorska technologia Tronsmart pozwala dostosować automatycznie optymalny prąd oraz napięcie podczas ładowania urządzeń. Dzięki temu iPhone ładuje się bardzo szybko, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

Zależy Ci na wysokiej jakości? Postaw na kabel Lightning iPhone Tronsmart LTA14

Chińska marka Tronsmart została założona w 2013 roku w Shenzhen w południowo-wschodnich Chinach. Mimo dopiero kilkuletniej obecności na rynku producent jest już znany z nowoczesnych rozwiązań elektronicznych, które są wydajne, bezpieczne i nowoczesne. Kabel do iPhone Lightning Tronsmart LTA14 jest także tego doskonałym przykładem. Autorzy innowacyjnego systemu ładowania VoltIQ podarowali swoim klientom coś więcej niż tylko przewód do ładowania urządzeń mobilnych. Wypróbuj kabel do iPhone Lightning Tronsmart LTA14 i sam się przekonaj, że warto zaufać tej marce!

LTA141

Specyfikacja

Model
Lightning 1.2m
Łączność
USB 2.0, do 480 Mbps
Dodatkowe informacje
Certyfikat Apple MFi
Kolor
Szary
Długość
1.2 m

Rekomendowane dla Ciebie

chat Komentarze (0)