• Xiaomi Mi Band 5
  • Xiaomi Mi Band 5
  • Xiaomi Mi Band 5
  • Xiaomi Mi Band 5
  • Xiaomi Mi Band 5
  • Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5

Xiaomi Mi Band 5 Xiaomi

Najnowsza opaska sportowa od Xiaomi Mi Band 5 z czytelnym, kolorowym wyświetlaczem AMOLED, pulsometrem, monitorowaniem aktywności i menu w języku polskim.

179,00 zł
Brutto

Xiaomi Mi Band 5

Najnowsza opaska sportowa Xiaomi Mi Band 5 została zaprojektowana w zgodzie z najświeższymi trendami technologicznymi i designerskimi, aby każdy mógł dopasować ją do swojego indywidualnego stylu. Xiaomi Mi band 5 to opaska nie tylko dla tych osób, które na co dzień uprawiają sport czy dbają o właściwą formę fizyczną. Opaska sportowa Xiaomi posiada wiele ciekawych funkcji i udogodnień, które przydadzą Ci się każdego dnia.

Xiaomi Mi Band 4 różne kolory

Czym różni się Xiaomi Mi Band 5 od Xiaomi Mi Band 4

Po pierwsze, nowa opaska Mi Band 5 ma duży i czytelny wyświetlacz 1,1” AMOLED. Jest to zauważalna różnica, między wyświetlaczem 0,9”, który znajduje się w poprzedniej wersji opaski. Nowa wersja opaski sportowej Xiaomi posiada aż 11 kategorii ćwiczeń, które możesz wykonywać i kontrolować na smartbandzie. Funkcja śledzenia snu została wzbogacona o dłuższy zakres monitorowania (24h) i wykrywanie fazy REM. Ponadto, Xiaomi Mi Band 5 jest wyposażona w magnetyczną ładowarkę, która znacznie usprawnia proces ładowania.

Jakie jeszcze zalety posiada Xiaomi Mi Band 5?

Najnowszy smartband Xiaomi posiada funkcję przesyłania powiadomień z telefonu, a ponadto wyświetla datę, godzinę i aktualną pogodę - bez względu na to, czy jesteś na rynku we Wrocławiu, czy na szlaku w Bieszczadach. Co ważne, w funkcjonalnościach Xiaomi Band 5, jest również to, że liczy ona kalorie, które spalasz, podlicza również przebyte w ciągu dnia kroki. Widzisz zatem, że opaska sportowa jest naprawdę wielofunkcyjna i praktyczna.

Nowe motywy dostępny tylko na Xiaomi Mi Band 5

Każda kolejna wersja opaski sportowej Xiaomi posiada nowe, ciekawe motywy, które możesz wrzucić na ekran wyświetlacza. Wersja Mi Band 5 posiada aż 170 ciekawych motywów, które możesz zamieniać i podmieniać kiedy tylko masz na to ochotę.

Duży i czytelny wyświetlacz AMOLED - tego nie mogło zabraknąć w Mi Band 5!

W opasce sportowej Xiaomi Mi Band 5 zastosowany został ekranu typu AMOLED. Sprawia on, że sprzęt Xiaomi wyróżnia się na tle konkurencji fenomenalnym odwzorowaniem kolorów oraz daje świetną czytelność nawet w pełnym słońcu. Tym samym odczytywanie treści wyświetlanych na ekranie jest komfortowe i przyjemne!

Xiaomi Mi Band 4 wyświetlacz kolorowy

Powiadomienia o połączeniach i sterowanie muzyką wprost z Xiaomi Band 5

Wyświetlacz typu AMOLED, zamontowany w opaskach Xiaomi Mi Band 5 może także wyświetlać informację o przychodzących połączeniach. I to niezależnie od tego, czy dzwoni do Ciebie osoba z Twoich kontaktów czy też nieznany numer. Dodatkowo, Xiaomi Mi Band 5 pozwala także na sterowanie muzyką, którą aktualnie odtwarzasz na smartfonie. Opaska sportowa Xiaomi Mi Band 5 to jedno urządzenie, a daje tak wiele możliwości!

Xiaomi Mi Band 4 sterowanie muzyką i połączeniami

Co jeszcze gwarantuje opaska sportowa Xiaomi Band 5

Opaska sportowa Xiaomi Mi Band 5 to sprzęt, który pozwoli Ci monitorować Twoje aktywności w czasie rzeczywistym. Oprócz dokładnego pomiaru przebytych kroków, dystansu czy spalonych kalorii możesz uruchomić specjalne tryby sportowe zaprojektowane specjalnie dla użytkowników sprzętu Xiaomi. Tryby te zostały zaprojektowane tak, aby w odpowiedni sposób dokonywać pomiarów podczas pływania, jazdy na rowerze, biegania, ale również podczas zajęć jogi, treningu na skakance, maszynie do wiosłowania lub orbitreku.

Xiaomi Mi Band 4 aktywność fizyczna

Monitoruj fazę REM z opaską sportową Xiaomi Mi Band 5

Najnowsza opaska sportowa Xiaomi to nie tylko centrum powiadomień czy monitor aktywności. Mi Band 5 pozwala także na analizę snu. Opaska pokaże Ci podział snu na sen płytki i na sen głęboki. Ponadto, Xiaomi Mi Band 5 posiada funkcję wykrywania fazy REM podczas snu. Wszystko po to, aby każdy mógł indywidualnie wyregulować swój sen i dopasować go do swoich optymalnych potrzeb.

Xiaomi Mi Band 4 monitorowanie snu

Specjalnie zaprojektowana aplikacja mobilna

Xiaomi zadbało także o to, aby opaska sportowa posiadała dedykowaną aplikację mobilną. Aplikacja ta jest dostępna zarówno na smartfony z systemem iOS jak i Android. Dzięki niej możesz zmieniać ustawienia opaski sportowej Xiaomi Mi Band 5 oraz modyfikować źródła, z których otrzymujesz powiadomienia. Dodatkowo, w aplikacji mobilnej możesz na bieżąco monitorować informacje o śnie, przebytych krokach czy innych aktywnościach!

aplikacja mobilna Xiaomi Mi Band 4

Dopasuj funkcjonalności opaski Mi Band 5 do swoich preferencji

Opaska sportowa Xiaomi Mi Band 5 umożliwia pomiar tętna zarówno podczas aktywności, jak i w codziennym korzystaniu z urządzenia. Możesz zdecydować, czy chcesz, aby Twoje tętno było mierzone przez cały czas, czy też jedynie wtedy, gdy samodzielnie aktywujesz tę funkcję, np. podczas biegu lub jazdy na rowerze.

pomiar tętna w Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 5 przypomni Ci o przerwie w pracy

Xiaomi Mi Band 5 powiadomi Cię o tym, że siedzisz zbyt długo w jednym miejscu i zaproponuje Ci przerwę i wykonanie odprężającej aktywności. Nawet krótka przerwa na spacer podczas intensywnego dnia pracy przyniesie wyraźną ulgę. Możesz dopasować długość i częstotliwość robionych przerw do indywidualnego trybu pracy.

powiadomienia o bezczynności Xiaomi Mi Band 4

BHR4215GL
4994 Przedmioty

Opis

Przekątna ekranu
1,1 cala
Rozdzielczość ekranu
294 x 126 px
Wyświetlacz
AMOLED
Łączność
Bluetooth 5.0
Zasilanie
Wbudowany akumulator Li-Po 125 mAh
Dodatkowe informacje
Dedykowana aplikacja mobilna, wodoszczelność 5 ATM
Materiał wykonania
Elastomer termoplastyczny, poliwęglan
Kolor
Czarny
Długość
Opaska z regulacją 155 - 219 mm
Szerokość
18,5 mm
Wysokość
47,2 mm
Waga
23,3 g
Zawartość zestawu
Opaska sportowa, pastylka, ładowarka
chat Komentarze (0)