• Xiaomi Mi Band 5
  • Xiaomi Mi Band 5
  • Xiaomi Mi Band 5
  • Xiaomi Mi Band 5
  • Xiaomi Mi Band 5
  • Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5
  • Nowy

Xiaomi Mi Band 5 Xiaomi

Najnowsza opaska sportowa Xiaomi Mi Band 5 z czytelnym, kolorowym wyświetlaczem AMOLED, pulsometrem, monitorowaniem aktywności i menu w języku polskim.

179,00 zł
Brutto
Wyprzedano. Oczekujemy na dostawę

Xiaomi Mi Band 4

Najnowsza opaska sportowa Xiaomi została zaprojektowana tak, aby podbić serca nie tylko tych osób, które na co dzień uprawiają sport czy dbają o swoją formę. Duży wyświetlacz, powiadomienia z telefonu, wyświetlanie aktualnej pogody, daty czy godziny oraz nieustanne monitorowanie snu, liczenie kalorii czy przebytych kroków to funkcje, które każdemu z użytkowników przypadną do gustu!

Xiaomi Mi Band 4 różne kolory

Duży i czytelny wyświetlacz AMOLED

Wykorzystanie ekranu typu AMOLED w opasce sportowej Xiaomi Mi Band 4 sprawia, że sprzęt ten wyróżnia się na tle konkurencji fenomenalnym odwzorowaniem kolorów oraz świetną czytelnością w pełnym słońcu. Tym samym odczytywanie treści wyświetlanych na ekranie jest jeszcze bardziej komfortowe!

Xiaomi Mi Band 4 wyświetlacz kolorowy

Powiadomienia o połączeniach i sterowanie muzyką

Wyświetlacz typu AMOLED może także wyświetlać informację o przychodzących połączeniach. I to niezależnie od tego czy dzwoni do nas osoba z naszych kontaktów czy też nieznany numer. Dodatkowo Xiaomi Mi Band 4 pozwala także na sterowanie muzyką aktualnie odtwarzaną na smartfonie. Jedno urządzenie a jak wiele możliwości!

Xiaomi Mi Band 4 sterowanie muzyką i połączeniami

Trener będący zawsze przy Tobie

Opaska sportowa Xiaomi Mi Band 4 to sprzęt, który pozwoli na monitorowanie aktywności w czasie rzeczywistym. Oprócz pomiaru przebytych kroków, dystansu czy spalonych kalorii możemy uruchomić specjalne tryby sportowe. Tryby te zostały zaprojektowane tak, aby w odpowiedni sposób dokonywać pomiarów podczas pływania, jazdy na rowerze czy biegania.

Xiaomi Mi Band 4 aktywność fizyczna

Monitorowanie snu

Najnowsza opaska sportowa Xiaomi to nie tylko centrum powiadomień czy monitor aktywności. Mi Band 4 pozwala także na analizę snu. Opaska pokaże nam ile godzin spaliśmy snem płytkim, a ile głębokim. Wszystko po to, abyś doskonale znał swój sen i był w stanie zmienić swój dzień tak, aby rano budzić się w pełni wypoczęty!

Xiaomi Mi Band 4 monitorowanie snu

Specjalnie zaprojektowana aplikacja mobilna

Xiaomi zadbało także o dedykowaną aplikację mobilną dostępną zarówno na smartfony z systemem iOS jak i Android. Aplikacja ta pozwala na zmianę ustawień opaski sportowej Xiaomi Mi Band 4 jak i wybranie źródeł, z których mamy otrzymywać powiadomienia. Dodatkowo możemy w niej na bieżąco monitorować informacje o śnie, przebytych krokach czy innych aktywnościach!

aplikacja mobilna Xiaomi Mi Band 4

Pomiar tętna

Opaska sportowa Xiaomi Mi Band 4 umożliwia pomiar tętna zarówno podczas aktywności, jak i w codziennym korzystaniu z urządzenia. Użytkownik może zdecydować czy chce, aby tętno było mierzone w sposób ciągły czy też jedynie wtedy, gdy sami aktywujemy tę funkcję.

pomiar tętna w Xiaomi Mi Band 4

Alerty o bezczynności

Pora na przerwę to idealny czas na krótki spacer. Xiaomi Mi Band 4 powiadomi Cię o tym, że siedzisz w jednym miejscu zbyt długo i zaproponuje ci jakąkolwiek aktywność. Nawet kótkie wstanie od biurka podczas pracy czy nauki pozytywnie wpływa na nasze zdrowie!

powiadomienia o bezczynności Xiaomi Mi Band 4

BHR4215GL

Opis

Łączność
Bluetooth 5.0
Zasilanie
Wbudowany akumulator Li-Po 125 mAh
Dodatkowe informacje
Dedykowana aplikacja mobilna, wodoszczelność 5 ATM
Materiał wykonania
Elastomer termoplastyczny, poliwęglan
Kolor
Czarny
Długość
Opaska z regulacją 155 - 219 mm
Szerokość
18,5 mm
Wysokość
47,2 mm
Waga
23,3 g
Zawartość zestawu
Opaska sportowa, pastylka, ładowarka
chat Komentarze (0)