Xiaomi Mi Band 4 Xiaomi

Nowoczesna, sportowa opaska sportowa Xiaomi Mi Band 4 z czytelnym, kolorowym wyświetlaczem OLED, pulsometrem i menu w języku polskim.

Zamów produkt dzisiaj i zapłać za niego nawet za 30 dni dzięki metodzie płatności Zapłać Później!

149,00 zł
Brutto
Wyprzedano. Oczekujemy na dostawę

Xiaomi Mi Band 4

Najnowsza opaska sportowa Xiaomi została zaprojektowana tak, aby podbić serca nie tylko tych osób, które na co dzień uprawiają sport czy dbają o swoją formę. Duży wyświetlacz, powiadomienia z telefonu, wyświetlanie aktualnej pogody, daty czy godziny oraz nieustanne monitorowanie snu, liczenie kalorii czy przebytych kroków to funkcje, które każdemu z użytkowników przypadną do gustu!

Duży i czytelny wyświetlacz AMOLED

Wykorzystanie ekranu typu AMOLED w opasce sportowej Xiaomi Mi Band 4 sprawia, że sprzęt ten wyróżnia się na tle konkurencji fenomenalnym odwzorowaniem kolorów oraz świetną czytelnością w pełnym słońcu. Tym samym odczytywanie treści wyświetlanych na ekranie jest jeszcze bardziej komfortowe!

Powiadomienia o połączeniach i sterowanie muzyką

Wyświetlacz typu AMOLED może także wyświetlać informację o przychodzących połączeniach. I to niezależnie od tego czy dzwoni do nas osoba z naszych kontaktów czy też nieznany numer. Dodatkowo Xiaomi Mi Band 4 pozwala także na sterowanie muzyką aktualnie odtwarzaną na smartfonie. Jedno urządzenie a jak wiele możliwości!

Trener będący zawsze przy Tobie

Opaska sportowa Xiaomi Mi Band 4 to sprzęt, który pozwoli na monitorowanie aktywności w czasie rzeczywistym. Oprócz pomiaru przebytych kroków, dystansu czy spalonych kalorii możemy uruchomić specjalne tryby sportowe. Tryby te zostały zaprojektowane tak, aby w odpowiedni sposób dokonywać pomiarów podczas pływania, jazdy na rowerze czy biegania.

Monitorowanie snu

Najnowsza opaska sportowa Xiaomi to nie tylko centrum powiadomień czy monitor aktywności. Mi Band 4 pozwala także na analizę snu. Opaska pokaże nam ile godzin spaliśmy snem płytkim, a ile głębokim. Wszystko po to, abyś doskonale znał swój sen i był w stanie zmienić swój dzień tak, aby rano budzić się w pełni wypoczęty!

Specjalnie zaprojektowana aplikacja mobilna

Xiaomi zadbało także o dedykowaną aplikację mobilną dostępną zarówno na smartfony z systemem iOS jak i Android. Aplikacja ta pozwala na zmianę ustawień opaski sportowej Xiaomi Mi Band 4 jak i wybranie źródeł, z których mamy otrzymywać powiadomienia. Dodatkowo możemy w niej na bieżąco monitorować informacje o śnie, przebytych krokach czy innych aktywnościach!

Pomiar tętna

Opaska sportowa Xiaomi Mi Band 4 umożliwia pomiar tętna zarówno podczas aktywności, jak i w codziennym korzystaniu z urządzenia. Użytkownik może zdecydować czy chce, aby tętno było mierzone w sposób ciągły czy też jedynie wtedy, gdy sami aktywujemy tę funkcję.

Alerty o bezczynności

Pora na przerwę to idealny czas na krótki spacer. Xiaomi Mi Band 4 powiadomi Cię o tym, że siedzisz w jednym miejscu zbyt długo i zaproponuje ci jakąkolwiek aktywność. Nawet kótkie wstanie od biurka podczas pracy czy nauki pozytywnie wpływa na nasze zdrowie!

MGW4052GL

Opis

Czas działania
Do 20 dni
RAM
512 kB
Pamięć wewnętrzna
16 MB
Wyświetlacz
OLED, 0.95"
Łączność
Bluetooth 5.0
Zasilanie
Wbudowany akumulator Li-Po 135 mAh
Funkcje
Akcelerometr, czujnik tętna PPG, czujnik zbliżeniowy, monitorowanie snu, sterowanie muzyką, żyroskop, powiadomienia z telefonu
Dodatkowe informacje
Dedykowana aplikacja mobilna, wodoszczelność 5 ATM
Materiał wykonania
Elastomer termoplastyczny, poliwęglan
Kolor
Czarny
Długość
Opaska 247 mm, regulacja 155 - 216 mm
Szerokość
18 mm
Wysokość
46,9 mm
Waga
22,1 g
Zawartość zestawu
Opaska sportowa, pastylka, ładowarka
chat Komentarze (0)