• Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor
Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor

Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor Xiaomi

Czujnik Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor umożliwia łatwy odczyt aktualnej temperatury i wilgotności w wybrnym pomieszczeniu. Czujnik temperatury i wilgotności można połączyć ze smartfonem i innymi urządzeniami z ekosystemu Smart Home od Xiaomi.

59,00 zł
Brutto

Czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor

Inteligentny czujnik temperatury oraz wilgotności Xiaomi został stworzony tak, aby oferować niesamowicie długi czas pracy na jednym ładowaniu, a jednocześnie wpasować się w każde wnętrze domu czy mieszkania. Wyświetlacz LCD na bieżąco informuje o mierzonych wartościach, a dodatkowa komunikacja z aplikacją mobilną poprzez Bluetooth znacząco rozwija funkcjonalność Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor. 

Pomiar w czasie rzeczywistym

Czujnik Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor nieustannie rejestruje temperaturę oraz wilgotność powietrza w danym pokoju. To pozwala nam zadbać o własny komfort, a jednocześnie ułatwia monitorowanie parametrów, które mają bezpośredni wpływ także na nasze zdrowie. Zadbaj o swoje otoczenie z czujnikiem temperatury oraz wilgotności Xiaomi!

Niesamowita dokładność

Xiaomi projektując Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor zadbało nie tylko o materiały najwyższej jakości, ale także topowy sensor. Czujnik ten pozwala na pomiar temperatury z dokładnością do 0,1 stopnia Celsjusza oraz mierzenie wilgotności z dokładnością 0,1%. Pomiary zbierane przez czujnik odświeżane są co sekundę!

Aplikacja mobilna

Oczywiście czujnik Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor może wyświetlać informacje o aktualnej temperaturze oraz wilgotności nie tylko na wbudowanym ekranie LCD, ale także w dedykowanej aplikacji mobilnej. Aplikacja dostępna jest zarówno na smartfony z Android jak i iOS, a komunikacja odbywa się poprzez Bluetooth!

Połącz z innymi urządzeniami Xiaomi

Czujnik temperatury i wilgotności jest częścią ekosystemu smart home chińskiego producenta. Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor po dodaniu do aplikacji mobilnej może komunikować się z innymi urządzeniami Xiaomi, a nawet uruchomić je w momencie, gdy temperatura lub wilgotność spadną lub przekroczą jakąś wartość. Zadbaj o automatyzację w swoim własnym inteligentnym domu!

Wyjątkowo łatwy montaż

Montaż Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor nie będzie jakimkolwiek wyzwaniem! Wszystko za sprawą magnetycznego uchwytu, który wystarczy przykleić do dowolnej płaskiej powierzchni. Parowanie czujnika z aplikacją mobilną trwa dosłownie chwilę, a to aplikacja prowadzi użytkownika przez cały proces krok po kroku!

Bardzo długi czas pracy na jednej baterii

Czujnik temperatury oraz wilgotności Xiaomi jest zasilany dzięki jednej klasycznej baterii AAA. Energooszczędny wyświetlacz LCD oraz komunikacja poprzez Bluetooth sprawia, że Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor jest w stanie pracować nawet przez rok na jednej baterii!

Łączność z aplikacją mobilną poprzez Bluetooth

Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor może łączyć się z aplikacją mobilną poprzez Bluetooth. To sprawia, że dostęp do pomiarów temperatury oraz wilgotności możemy mieć także na naszym smartfonie. Czujnik Xiaomi to nie tylko precyzja, ale także niesamowita wygoda!

NUN4019TY
200 Przedmioty
chat Komentarze (0)