Xiaomi Mi Electric Scooter M365 Pro Xiaomi

Nowoczesna, wygodna hulajnoga elektryczna Xiaomi M365 Pro z pojemną baterią. Wybór hulajnogi elektrycznej jako środka transportu pozwoli Ci przejechać trasę o długości nawet 45 km, bez konieczności stania w korkach. Mocny silnik natomiast zapewni komfortową jazdę w każdych warunkach i uchroni Cię przed spóźnieniem do pracy lub szkoły!

PRZEDSPRZEDAŻ! Wysyłka hulajnogi po 10 lipca 2020!

2 499,00 zł

Hulanoga elektryczna Xiaomi M365 Pro

Najnowsza hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia M365 Pro to następca jednej z najpopularniejszych hulajnóg elektrycznych na świecie. Najlepsze rozwiązania technologiczne, połączone z najwyższą jakością wykonania w nowej, udoskonalonej odsłonie sprawią, że poruszanie się po mieście lub jazda rekreacyjna będą jeszcze przyjemniejsze i wygodniejsze!

Nawet 5x szybsze poruszanie się

Elektryczna hulajnoga Xiaomi, dzięki nowemu, mocnemu silnikowi może rozpędzić się bez trudu do prędkości 25 km/h. Wybierając podróż hulajnogą do celu można dotrzeć nawet 5x szybciej, niż w przypadku pokonania tej samej trasy spacerem. Zaoszczędzony dzięki temu czas można wykorzystać na dodatkowe przyjemności lub jeszcze dłuższe podróże pojazdem elektrycznym Xiaomi!

Podwójny system hamowania dla większego bezpieczeństwa

Hulajnoga elektryczna Xiaomi M365 Pro wyposażona została w podwójny system hamowania, którego celem jest zapewnienie większego bezpieczeństwa podczas jazdy. Poza wysokiej jakości hamulcem tarczowym znajdującym się przy tylnym kole, hulajnoga elektryczna Xiaomi może także hamować przy pomocy elektronicznego systemu eABS. Dwa niezależne rozwiązania hamujące pozwalają znacznie skrócić drogę hamowania hulajnogi oraz poprawiają bezpieczeństwo podczas jazdy.

Większa bateria oznacza większy zasięg

Jeżdżąc hulajnogą Xiaomi M365 Pro nie trzeba obawiać się o to, czy baterii wystarczy na drogę powrotną do domu. Zastosowanie pojemnych ogniw wysokiej jakości sprawia, że na jednym ładowaniu hulajnogi elektrycznej można przejechać trasę o długości nawet 45 km. Tak duży zasięg pozwoli na bezproblemowe pokonanie trasy z domu do pracy lub szkoły, a także wygodny powrót, bez konieczności ewentualnego doładowywania baterii hulajnogi na miejscu.

Bezpieczeństwo na drodze jest kluczowe

Elektryczna hulajnoga Xiaomi M365 Pro wyposażona została w elementy, które mają poprawić bezpieczeństwo podczas poruszania się po drogach, takie jak hamulec tarczowy, przedni reflektor do oświetlania drogi, światło pozycyjne ze światłem hamowania oraz dzwonek, by informować pozostałych uczestników ruchu o naszej obecności na drodze. Zastosowanie najwyższej jakości komponentów do budowy hulajnogi elektrycznej Xiaomi dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy w każdych warunkach!

Czytelny ekran i wygodny dostęp do informacji

Jednym z udoskonaleń względem swojej poprzedniczki w Xiaomi M365 Pro jest wyświetlacz, który podaje najważniejsze informacje dotyczące stanu hulajnogi i aktualnej podróży. Bez trudu można odczytać na nim aktualną prędkość jazdy, tryb w jakim hulajnoga aktualnie pracuje, a także dowiedzieć się, czy włączona jest przednia lampka lub czy hulajnoga elektryczna połączona jest z telefonem po Bluetooth, bądź też czy występują jakiekolwiek problemy z urządzeniem. Dodatkowo hulajnogę elektryczną Xiaomi można połączyć ze smartfonami z Androidem oraz iOS dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej, by uzyskać jeszcze większe możliwości konfiguracji oraz sprawdzić dodatkowe informacje na temat pojazdu.

Komfort podróżowania w każdych warunkach

Błyskawiczny i wygodny system składania hulajnogi elektrycznej Xiaomi pozwala w wygodny sposób zmniejszyć jej rozmiary i zabrać ją ze sobą w dłuższą podróż samochodem, komunikacją miejską lub pociągiem. Dzięki przemyślanej konstrukcji Xiaomi M365 Pro, wyjazd na wakacje z ulubionym środkiem transportu nie będzie najmniejszym problemem!

FBC4015GL
99 Przedmioty

Opis

Model
M365 Pro
Maksymalna prędkość
25 km/h
Maksymalny zasięg
45 km
Maksymalne obciążenie
100 kg
Średnica kół
8,5 cala
Moc silnika
300 W
Łączność
Bluetooth
Zasilanie
Akumulator litowo-jonowy 474 Wh
Temperatura pracy
-20°C do 50°C
Kolor
czarny
Waga
14,2 kg
Zawartość zestawu
Hulajnoga, zasilacz, zestaw śrub, klucz imbusowy, instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)