Xiaomi Mi Electric Scooter M365 (kolor czarny) Xiaomi

Najpopularniejsza hulajnoga elektryczna Xiaomi M365 to idealny środek transportu dla osób, które chcą uniknąć stania w korkach, jednocześnie czerpiąc z dojazdów prawdziwą frajdę.

W zestawie z hulajnogą elektryczną Xiaomi opaska odblaskowa gratis!

1 699,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Hulajnoga elektryczna Xiaomi M365

Najpopularniejsza hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter M365 jest idealnym środkiem transportu dla osób, które chcą uniknąć stania w korkach podczas drogi do pracy lub preferują korzystanie ze świeżego powietrza podczas podróżowania do szkoły lub też chwili relaksu.

Poruszanie szybsze niż dotychczas

Xiaomi M365 to hulajnoga elektryczna wyposażona w silnik o mocy 250W, którego chwilowa moc wynosi 500W. Pozwala to na bezproblemowe rozwinięcie prędkości nawet 25 km/h, dzięki czemu do wyznaczonego miejsca można dotrzeć nawet 5x szybciej, niż w przypadku pokonania takiej samej trasy na nogach. Zaoszczędzony tym sposobem czas można przeznaczyć na jeszcze dłuższe przejażdżki na hulajnodze Xiaomi!

Bezpieczna jazda z M365

Hulajnoga Xiaomi M365 została wyposażona w jasne światła, które zapewnią podróżującym większe bezpieczeństwo podczas jazdy, zwłaszcza w gorszych warunkach oświetleniowych. Z przodu umieszczony jest reflektor o mocy 1.1W, którego celem jest oświetlanie drogi po zmroku. Za informację o pozycji hulajnogi odpowiada czerwona lampka na tylnym błotniku, która dodatkowo jest sygnalizatorem hamowania hulajnogi.

Wysokiej jakości wykonanie i komfort jazdy

Xiaomi M365 wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które mają duży wpływ na komfort jazdy. Modułowa budowa pozwala na wygodne składanie i rozkładanie urządzenia, a specjalny stop aluminium sprawia, że hulajnoga Xiaomi jest niezwykle lekka. Wytrzymałe, pneumatyczne 8,5-calowe opony minimalizują wstrząsy podczas jazdy, a podwójny system hamowania składający się z hamulca tarczowego z tyłu i eABS z przodu sprawia, że jazda hulajnogą Xiaomi M365 jest naprawdę komfortowa.

Szybka jazda w długie trasy

Xiaomi Mi Electric Scooter dzięki mocnemu silnikowi pozwala na jazdę z prędkością maksymalną 25 km/h. Duża moc silnika (250W) umożliwia bezproblemowe pokonywanie większych wzniesień, a pojemna bateria zapewnia energię na przejechanie trasy o długości do 30 km. Tak duży dystans sprawia, że hulajnoga elektryczna Xiaomi świetnie sprawdzi się w dojazdach do pracy, szkoły lub też osiedlowego sklepu na zakupy.

Dostęp z aplikacji mobilnej i łatwa obsługa

Hulajnoga elektryczna Xiaomi M365 została zbudowana tak, by wszystkie elementy sterowania znajdowały się pod ręką kierowcy. Manetka gazu znajduje się pod prawym kciukiem, a klamka hamulca tarczowego przy lewej dłoni, tuż obok dzwonka. Diody statusu informują natomiast o aktualnym stanie naładowania baterii, a także aktywnym trybie jazdy (Normalny / EKO). Ponadto z hulajnogą Xiaomi Mi Electric Scooter można połączyć się przy pomocy aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemami Android oraz iOS, by skonfigurować ustawienia jazdy pod siebie oraz sprawdzić aktualne parametry jazdy (prędkość, dostępny zasięg, temperatura silnika, itp).

FBC4004GL
1 Przedmiot

Opis

Model
M365 (czarna)
Maksymalna prędkość
25 km/h
Maksymalny zasięg
30 km
Maksymalne obciążenie
100 kg
Średnica kół
8.5 cala
Moc silnika
250 W
Zasilanie
Akumulator litowo-jonowy 280 Wh
Temperatura pracy
-20°C do 50°C
Materiał wykonania
aluminium
Kolor
czarny
Waga
12,5 kg
Zawartość zestawu
Hulajnoga, Dwie zapasowe opony, Ładowarka sieciowa, Klucz imbusowy, 5 śrub, Przedłużka do pompowania, Instrukcja obsługi
chat Komentarze (0)