• Xiaomi Mi Temperature & Humidity Sensor
  • Xiaomi Mi Temperature & Humidity Sensor
  • Xiaomi Mi Temperature & Humidity Sensor
Xiaomi Mi Temperature & Humidity Sensor

Xiaomi Mi Temperature & Humidity Sensor Xiaomi

Xiaomi Mi Temperature & Humidity Sensor to czujnik, który pozwoli na dokładne pomiary aktualnej temperatury i wilgotności w dowolnym pomieszczeniu.

Czujnik do działania wymaga bramki Xiaomi Mi Gateway.

NUMBER [count] osób ogląda właśnie ten produkt
59,00 zł
Brutto
Sprawdź raty 36 rat x ~2 zł
Alior Bank Mbank
 

Dostawa do 4hDostawa do 4h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty

Xiaomi Mi Teperature & Humidity Sensor

XIAOMI ​Mi Bluetooth Temperature & Humidity Sensor​ to inteligentny czujnik temperatury i wilgotności o wysokiej czułości. Termometr i wilgotnościomierz (higrometr) monitorują wszystkie zmiany w czasie rzeczywistym. Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth, Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor​ da się łatwo sparować z innymi inteligentnymi domowymi sprzętami. Co więcej, czujnik temperatury i wilgotności można obsługiwać zdalnie z dowolnego miejsca, nawet będąc poza domem. Po skonfigurowaniu urządzenie będzie automatycznie regulować wybrane parametry powietrza, tak, by warunki w domu lub w mieszkaniu były optymalne dla domowników.

xiaomi termometr

Czujnik temperatury i wilgotności Xiaomi – niezastąpione urządzenie w inteligentnym domu

Czujnik temperatury i wilgotności​ Xiaomi jest bardzo precyzyjny. Sensor mierzy temperaturę z dokładnością 0,1°, a higrometr rejestruje zmiany wilgotności z dokładnością 0,1% RH. Urządzenie może pracować w przedziale od - 9,9 °C do 60 °C, a jego zakres wilgotności wynosi od 0 do 99,9%. To właśnie dlatego jest ono tak skrupulatne w działaniu. Gwarancją czułego i dokładnego pomiaru Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor​ jest odświeżanie, które odbywa się bardzo często, bo co każdą sekundę.

xiaomi termometr - czujnik temperatury i wilgotności

Dlaczego warto zaufać marce ​Xiaomi? Czujnik temperatury ​można połączyć poprzez bramkę Mi Bluetooth z innymi inteligentnymi urządzeniami domowymi. Sparowane, sprzęty będą działać spójnie razem. Po skonfigurowaniu aplikacji Mi Home czujnik może na przykład włączać i wyłączać w sposób automatyczny klimatyzację. A jeśli powietrze w danym pomieszczeniu jest zbyt suche Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor​ uruchomi nawilżanie powietrza, tym samym wpływając pozytywnie na komfort domowników. A to wszystko bezprzewodowo!

Xiaomi – termometr i wilgotnościomierz łatwe w montażu i konfiguracji

Poszukujesz inteligentnego sprzętu do domu, który da się łatwo zamontować i skonfigurować? Wybierz Xiaomi! Czujnik temperatury i wilgotności​ Xiaomi jest bardzo łatwy w montażu. Urządzenie ma niewielkie rozmiary i da się je zainstalować na ścianie za pomocą taśmy klejącej lub wbudowanych naklejek magnetycznych. Parowanie ​Mi Bluetooth Temperature & Humidity Sensor ​z innymi urządzeniami domowymi także jest proste. W tym celu wystarczy zainstalować aplikację Mi Home, otworzyć ją i odnaleźć sprzęt na liście urządzeń. Następnie trzeba nacisnąć odpowiedni przycisk parowania, który znajduje się z tyłu obudowy i odczekać kilka sekund. Gotowe? Wspaniale, udało Ci się połączyć Xiaomi! Termometr oraz sensor wilgotności wystarczy teraz skonfigurować zgodnie z potrzebami. W tym celu użyj dedykowanej aplikacji Mi Home.

xiaomi termometr - łatwy w montażu i konfiguracji

Xiaomi czujnik temperatury i wilgotności to mocna bateria

Czujnik temperatury i wilgotności​ Xiaomi to urządzenie energooszczędne. Sensor został wyposażony w mocną baterię AAA, która może pracować do nawet 1 roku. Poziom baterii wyświetla się na bieżąco na ekranie LCD, w związku z czym użytkownik nie musi się martwić o jej stan. Xiaomi. Termometr i czujnik wilgotności sam zasygnalizuje moment, w którym konieczna będzie wymiana ogniwa na nowe.

Mi Bluetooth Temperature & Humidity Sensor – powiadomienia w aplikacji

Mi Bluetooth Temperature & Humidity Sensor​ to nowoczesne urządzenie, które można obsługiwać zdalnie z dowolnego miejsca. Wystarczy jedynie połączenie z Internetem. Po sparowaniu ​czujnika temperatury i wilgotności ​z aplikacją Mi Home użytkownik otrzymuje bieżące powiadomienia na temat wykonanych pomiarów. Jeśli temperatura lub wilgotność w danym pomieszczeniu jest zbyt niska, lub zbyt wysoka, właściciel dowiaduje się o tym natychmiast. Jeśli wcześniej urządzenie zostało poprawnie skonfigurowane, nie jest konieczna ingerencja w działanie Xiaomi. Termometr automatycznie wyrówna temperaturę oraz wilgotność w pomieszczeniach do wskazanego poziomu. Dzięki temu można zadbać nie tylko o domowników, ale i o ukochane zwierzęta.

Głównym zadaniem Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor jest monitorowanie i następnie automatyczne utrzymanie optymalnej temperatury oraz wilgotności. To parametry powietrza, które są od siebie w dużym stopniu zależne, a ich wartość wpływa na mikroklimat wnętrza. Jaka powinna być prawidłowa temperatura w domu lub w mieszkaniu? Jeśli chodzi o pokój dzienny, łazienkę oraz pokoje sypialne, wskazane jest około 20°C. Natomiast w pomieszczeniach takich jak kuchnia czy spiżarnia, temperatura powinna być o kilka stopni niższa.


Co do wilgotności, czujnik temperatury i wilgotności warto ustawić tak, by wilgotność wynosiła około 40-60%. Taka wartość jest korzystna dla organizmu ludzkiego, a przy tym, nie sprzyja ona rozwojowi pleśni, grzybów, bakterii, wirusów i roztoczy. Zbyt suche powietrze przyczynia się do podrażniania śluzówek oraz skóry, z kolei zbyt wilgotne i gorące może wpłynąć negatywnie także na otoczenie i zniszczyć meble oraz domowe sprzęty elektroniczne. Na szczęście z inteligentnym higrometrem i termometrem Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor można tego uniknąć!

xiaomi termometr - powiadomienia w aplikacji

YTC4042GL
102 Przedmioty

Specyfikacja

Zakres pomiarów
Temperatura: -20°C ~ 60°C, Wilgotność: 0% ~ 100% RH
Zasilanie
Bateria CR2032
Dodatkowe informacje
Do działania wymagana bramka sieciowa Mi Gateway
Materiał wykonania
Tworzywo sztuczne
Kolor
Biały
Szerokość
36 mm
Wysokość
11,5 mm

Rekomendowane dla Ciebie

chat Komentarze (0)