• Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor 2
  • Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor 2
Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor 2

Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor 2 Xiaomi

Czujnik Xiaomi Mi Temperature & Humidity Monitor 2 pozwala na wygodne odczyty wilgotności i temperatury w wybranym pomieszczeniu, a także jest kompatybilny z ekosystemem Smart Home Xiaomi.

NUMBER [count] osób ogląda właśnie ten produkt
29,00 zł
Brutto
Sprawdź raty 36 rat x ~1 zł
Alior Bank Mbank
 

Dostawa do 4hDostawa do 4h
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Sprawdzone produkty
Sprawdzone produkty

Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor 2 - czujnik temperatury i wilgotności

Czujnik wilgoci i temperatury Xiaomi zamknięty został w małej obudowie. To pozwala umieścić go w dowolnym miejscu bez obaw, że będzie się zbyt mocno rzucał w oczy. Wszystkie dane wyświetlane są na prostym, czytelnym ekranie, tak więc nawet nie musimy podchodzić szczególnie blisko, by je odczytać.

Kompatybilność z elementami inteligentnego domu

Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor 2 można podłączyć do systemu sterowania inteligentnym domem. Dzięki temu, możemy zautomatyzować włączanie grzejnika czy też klimatyzacji. Bez naszej ingerencji, w naszym domu ciągle będą idealne warunki.

Wysoka dokładność pomiarów

Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor 2 wykorzystuje najlepszej jakości sensory. Pozwalają one wyświetlać wynik pomiarów wilgotności z dokładnością co do 1% oraz temperaturę co do 0.1°C.

Długi czas działania

Nowy czujnik wilgoci i temperatury od Xiaomi zasilany jest pojedynczą baterią guzikową CR2032. Wystarczy ona nawet na 1 rok ciągłego działania bez konieczności wymiany baterii. Nie musimy zatem ciągle pilnować tego, czy nasze urządzenie ma jeszcze działające źródło zasilania.

Proste komunikaty

Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor 2 oprócz wyświetlania wartości danych parametrów, pokaże użytkownikowi prosty komunikat. Dzięki temu, przykładowo bez konieczności pamiętania odpowiedniej wartości wilgotności dowiemy się, czy panujące u nas w domu warunki są prawidłowe.

Dobra jakość wykonania w zgodzie z naturą

Obudowa Xiaomi Mi Bluetooth Temperature & Humidity Monitor 2 wykonana została z tworzywa ABS. To zapewnia mu dużą wytrzymałość, ale i jednocześnie nie stanie się w przyszłości kolejnym, problematycznym śmieciem. Materiał ten świetnie nadaje się do recyklingu, a po jego utylizacji zmienia się w nieszkodliwy pył.

NUN4126GL
105 Przedmioty

Specyfikacja

Łączność
Bluetooth 4.2
Zakres pomiarów
Temperatura: 0℃~60℃; Wilgotność: 0% ~ 99%RH
Zasilanie
Bateria CR2032 (brak w zestawie)
Funkcje
Możliwość połączenia ze smartfonem
Długość
12,5 mm
Szerokość
43 mm
Wysokość
43 mm
Zawartość zestawu
Czujnik, instrukcja obsługi

Rekomendowane dla Ciebie

chat Komentarze (0)

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Pliki do pobrania (191.47k)