Wróć do formy po Nowym Roku!

Postanowienia noworoczne są zmorą większości. Z tego też powodu postanowiliśmy przygotować specjalne okazje na wybrane produkty, które mogą pomóc Wam w ich realizacji! Nie zwlekajcie więc i wróćcie do formy w Nowym Roku!

Przez ograniczony czas i w ograniczonej ilości dostępne są cztery starannie dobrane przez nasz zespół produkty, które pomogą Wam w realizacji noworocznych postanowień, by praca nad nimi była łatwiejsza i przyjemniejsza.

SPRAWDŹ PRZECENIONE PRODUKTY

Waga Xiaomi Mi Body Composition Scale 2

Inteligentna waga, która pozwoli każdej osobie dbającej o sylwetkę o lepsze monitorowanie swoich postępów wagowych, a także monitorowanie wielu składników ciała. Waga Xiaomi poza pomiarem wagi pozwala na weryfikację masy mięśniowej, masy tłuszczowej, wody w organizmie, a także wieku metabolicznego naszego ciała. Wszystkie te informacje zapisywane są w dedykowanej aplikacji mobilnej!

Słuchawki bezprzewodowe TWS Xiaomi Mi True Wrieless Earphones

Koniec z plątającymi się przewodami, koniec z ciągłym szukaniem ładowarki. Bezprzewodowe słuchawki Xiaomi wyposażone zostały w bank energii w futerale i nie mają żadnych kabli. Dzięki wysokiej jakości wykonania słuchanie muzyki lub konsumpcja innych multimediów będzie jeszcze przyjemniejsza!

Słuchawki sportowe Tronsmart Hydra

Idealne rozwiązanie dla aktywnych, którzy w trakcie treningu lubią słuchać muzyki lub audiobooków. Dzięki pojemnej baterii i świetnemu wykonaniu słuchawki wygodnie trzymają się podczas biegania lub jazdy na rowerze, pozwalając na delektowanie się ulubionymi treściami przez wiele godzin, niezależnie od warunków.

Kompaktowy power bank Tronsmart PB5

Power bank, który zmieści się w kieszeni kurtki, w plecaku, a nawet w najmniejszej z damskich torebek. Dzięki kompaktowym wymiarom i pojemności 5000 mAh bank energii zabierzesz ze sobą wszędzie, bez obaw o zasilanie swojego smartfona.