Głośniki

Czasy się zmieniają, technologie zmieniają się również, niezmienne pozostaje to, że większość ludzi nie potrafi długo przetrwać bez muzyki. Po prostu nie i kropka. Głośniki bezprzewodowe, głośniki bluetooth czy głośniki przenośne - każdy z nich to praktyczny i niezbędny gadżet, który możesz zabrać ze sobą na wycieczki dłuższe, krótsze, bliższe i dalsze. Dzięki temu nie uschniesz z tęsknoty za dźwiękami dobrej jakości! Głośniki Xiaomi mają naprawdę niewielkie rozmiary, dzięki czemu zmieszczą się do każdego plecaka czy walizki i pozwolą Ci cieszyć się wysoką jakością muzyki praktycznie wszędzie!

Aktywne filtry

Niewielkie i poręczne głośniki Bluetooth

W asortymencie sklepu Techwish - zarówno w internetowym, jak i stacjonarnym we Wrocławiu- znajdziesz poręczne głośniki Bluetooth, które mają naprawdę niewielkie rozmiary, a gwarantują przy tym bardzo dobrą jakość odsłuchiwanej muzyki. Mniejsze głośniki Bluetooth posiadają niewielką obudowę - dokładnie taką, która umożliwia zmieszczenie wszystkich podzespołów, które odpowiadają za dobre odsłuchiwanie muzyki z niewielkiego, przenośnego głośnika bezprzewodowego. Te mniejsze głośniki Xiaomi posiadają specjalny uchwyt, dzięki któremu podwiesisz głośnik bezprzewodowy niemal w dowolnie wybranym miejscu. Głośniki Xiaomi możesz zabrać ze sobą na wycieczki outdoorowe - przekonasz się, jak dobrą jakość dźwięku wytwarzają np. na kwiecistej łące!

Jakie funkcjonalności mają głośniki bezprzewodowe Xiaomi

Głośniki Xiaomi, które są dostępne w ofercie sklepu Techwish, mają wiele ciekawych funkcjonalności, które usprawnią i umilą korzystanie z urządzeń. Niektóre głośniki Bluetooth Xiaomi są wodoszczelne, co oznacza, że nie przepuszczają wilgoci i wody do wnętrza urządzenia. Dzięki temu możesz używać ich w różnych warunkach - zarówno w zaparowanej łazience, jak i na kempingu w podmokłym lesie. Poza tym, głośniki bezprzewodowe Xiaomi mają różny czas działania na wewnętrznej baterii. Na w pełni naładowanej baterii, głośnik Bluetooth Xiaomi może działać nawet do 15 godzin bez przerwy!

Co jeszcze potrafią bezprzewodowe głośniki Xiaomi?

Głośniki przenoście bardzo często podłączone są do smartfonów, z których nadawana jest muzyka do odtwarzania. Nierzadko zdarza się, że podczas odtwarzania muzyki, ktoś z rodziny lub znajomych próbuje się Ciebie dodzwonić. Z głośnikiem bezprzewodowym Xiaomi nie musisz się gimnastykować z przełączaniem się między głośnikiem, a telefonem, ponieważ głośnik Xiaomi posiada funkcję prowadzenia rozmowy. 

Designerskie i minimalistyczne głośniki Xiaomi

Nowoczesny, prosty design głośników Xiaomi sprawia, że dopasują się do każdego wnętrza i stylu. Minimalistyczna forma, oszczędna paleta kolorów to gwarancja tego, że głośniki Xiaomi powinny przypaść do gustu nawet największym minimalistom. W sklepie Techwish nie znajdziesz pstrokatych wzorów i zbyt nachalnej palety barw. Designerzy marki Xiaomi opierają się na klasycznych, eleganckich kolorach i dobrze rozumianym minimalizmie. Głośniki bezprzewodowe są wykonane z największą dbałością o każdy szczegół.